Тюнинг Skoda Fabia. це трансформація бюджету автомобіля в три етапи

Тюнінг Skoda Fabia. це досить захоплюючий процес, який починає затягуватися відразу після заміни перших автозапчастин. Незважаючи на досить якісне зчеплення та надійність деталей, майже все можна змінити в автомобілі. Головне. негайно визначити, що ви хочете досягти в кінці, і чітко перейдітесь до своєї мети.

1 чіп Шкода. як вичитати з скромного мотора ще?

Чіп-тюнінг сьогодні користується великим попитом завдяки своїй універсальності. Незалежно від того, який елемент вашого автомобіля ви хочете переробити, ближній двигун ECU завжди допоможе вам у цьому. Не виняток, а Skoda Fabia. автомобіль високої якості, але скромний за своїми технічними характеристиками. Такий типовий представник автомобіля для міста. У той же час автомобіль може похвалитися гарною динамікою, яка забезпечується за рахунок відносно низької ваги та майстерно продуманого ходової частини.

Не викликає критики та інших елементів Fabia. систем трансмісії та вихлопної системи, також продумані найменшими деталями. Завдяки цій машині відрізняється миттєвою реакцією на команду водія, швидко розкидається з місця до сотні та з легкістю долає маленькі перешкоди. Проте, багатьом власникам Skoda не вистачає простої надійності та якості агрегату, я хочу нових відчуттів і швидкості. Просто в таких ситуаціях може допомогти незалежна чип-настройка. Для роботи вам потрібно придбати ліцензовані комунальні послуги та обладнання:

 • Адаптер K-Line;
 • Встановіть Windows XP на ноутбуці;
 • програміст OpenBox;
 • Нова прошивка. найкраще завантажити утиліту 2015 року, сумісна з ECU Simos 9.

Після підготовки обладнання ви можете почати працювати. Спочатку потрібно включити ноутбук і забезпечити його безперебійною потужністю. У процесі настройки він не повинен вимикатися. Потім ми зберігаємо нову прошивку на комп’ютері, але не відкриваємо її архів. Ми встановлюємо програміста і продовжуємо пошук Skoda ECU. Останній знаходиться в моторному відсіку під механізмом склоочисників. Ми відкручуємо захисну кришку на комп’ютері, виймаємо її та витягнемо сам пристрій. Після цього через адаптер K-Line ми підключаємо контрольний пристрій Fabio до ноутбука. Ми чекаємо приблизно хвилини, після чого на дисплеї з’явиться вікно із папкою блоку керування двигуном. Відкрийте папку та знайдіть звичайну прошивку з розширенням.bin.

Тюнінг Шкода Фаворит Своїми Руками

Після того як ви знайшли заводську утиліту, вам потрібно відкрити архів із новою прошивкою для Skoda. Для цього розпакуйте архів і скопіюйте дані в папку, де розташовано прошивку старої версії. На цей раз програміст Openbox буде працювати, що запропонує налаштувати параметри роботи деяких систем. Тут варто звернути максимум увагу. Справа в тому, що деякі деталі Fabia піддаються калібруванню. До них відносяться кермо, вихлопна система та дросельний клапан Fabia. Якщо ви спробуєте змінити свою роботу, програміст дасть помилку, яка може негативно вплинути на результат налаштування.

Найкраще, якщо звернути увагу на двигун Skoda, трохи змініть роботу трансмісії та шасі. Всі ці три елементи потрібно відкалібрувати, рухаючи їх повзунки не більше 10-15% вправо. Після налаштування ми погоджуємося з попередженням програміста і починаємо миготіти. Залежно від версії ECU, Fabia доведеться чекати від 10 до 20 хвилин. Після закінчення завантаження відключіть пристрій від ноутбука і поверніть його на місце. Ми запускаємо машину і залишаємо двигун, який працює приблизно на 20 секунд. Потім відключіть, а потім знову почнете, сильно ударивши газову педаль кілька разів. Ми починаємо з місця і протестували машину після тюнінга.

Читайте також:

Замена Ремня Грм Шкода А5 1.6 Смена ремня ГРМ является одной из самых ответственных и трудозатратных операций, выполняемых в период технического обслуживания автомобиля. Согласно перечню регламентных работ, установленных для Шкода Октавия А5, проверка состояния ремня должна выпол...
Заміна Фільтра Салону Шкода Фабія Відео... Салонові повітряний фільтр на Skoda Fabia. де і як це змінити самостійно Шкода Fabia 2-го покоління, як і інші моделі концерну, має фільтр салону, що забезпечує подачу повітря без пилу та бруду. Як і будь-який інший, його потрібно періодично змінюват...

За умови, що ви зробили все правильно, і в процесі відображення ШКОД ЕКУ проблем не було, ви негайно помітите збільшення потужності двигуна 20 літрів. від Динаміка автомобілів зросте приблизно на 15%. Крім того, автомобіль буде використовувати менше палива: якщо Fabia з дизельним движком, споживання зменшиться на 1,5. 1,8 л / 100 км. А якщо у вас є бензиновий двигун. то автомобіль з’їсть на 0,8. 1,2 літра менше палива, ніж раніше.

SKODA FAVORIT / ШКОДА ФАВОРИТ. тюнинг своими руками

Тюнинг авто и внедорожников, самые крутые тазы ВАЗ, ГАЗ, УАЗ и внедорожники, самоделки, тюнинг своими руками.

Skoda favorit domaci tuning

Toto video jsem vytvoril(a) pomoci Nastroje na vytvareni prezentaci YouTube ()

2 Другий етап тюнінгу. робота на тілі

Після підвищення продуктивності двигуна та інших елементів Skoda, пора подумати про варіанти модифікації кузова автомобіля. Є кілька популярних варіантів, але майже кожен з них не може обійтися без встановлення додаткових деталей: спідниць, бамперів або спойлерів. Це зрозуміло, тому що деталі істотно змінюють зовнішній вигляд невеликого розміру Fabia, роблять його ширшим і більшим, практично не збільшуючи ваги.

Інша справа, що іноді проблематично купувати такі деталі, і головною причиною цього є висока ціна компонентів для Skoda. Через це багато власників Fabia використовують домашні частини для тюнінга. Наприклад, гарний варіант може бути бампер зі склопластику. Цей матеріал характеризується надійністю та вологостійкістю. Для роботи нам потрібно:

 • Болгарська;
 • Малярна стрічка;
 • холодна і теплова глина;
 • дриль;
 • самонарізаючі гвинти;
 • тефлонова поліровка

По-перше, потрібно зняти штатний Fabia бампер. він послужить основою для подальшого виготовлення нового елемента. За допомогою болгарського потрібно відрізати ті частини заводського елементу, які почали ржавіровать. Поверхня бампера Шкода повинна бути вклеєна фарбою стрічок, а потім натерти в неї теплі пластиліни. Після цього необхідно нанести і рівномірно намазати холодну глину. Потім верхня частина бампера Skoda знову вклеюється клейкою стрічкою і позначає на ній лінії навернення. Потім частина перевернута, а флекс форми вирізаний у ньому. Фактично, за допомогою пластиліну нам потрібно відновити ті частини бампера, які ми скоротили раніше.

Тюнінг Шкода Фаворит Своїми Руками

Наступним кроком настройки буде виробництво матриць для бампера Skoda. Основною технологічною поверхнею в цьому випадку буде фланець. своєрідна знімна частина, використовувана для полегшення демонтажу та встановлення бампера із склопластику. Щоб зробити фланець, треба зробити додаткові скошені кути в кутах бампера, шириною не більше 7 см. Далі на матрицю наносять 2 шари тефлонового покриття, після чого обробку деталі можна обробляти скляним розмазуванням. Під час цього повітряні бульбашки можуть утворюватися в скловолокні, які вам просто потрібно пробити тонкою голкою. Як тільки матеріал затвердіє, його поверхню слід обробляти наждачним папером.

Читайте також:

Ремонт Vw Passat B3 Своїми Руками... Volkswagen Passat B3 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Volkswagen Passat B3 / Volkswagen Passat B3 (код моделі: 312) 1988. 1994 Volkswagen Passat Variant B3 / Volkswagen Passat Варіант B3 (код моделі: 315) 1988. ...
Ремонт Рульової Рейки Бмв Е46 Своїми Руками... Ремонт рульової рейки bmw e46 власними руками Рульова рейка bmw e-46 BMW E46 Ремонт рульової рейки для BMW e46 фото відеоhttp://forum.b-m-w.ru/photootchety/remont-rulevoi-reiki-na-bmw-e46-foto-video/У цьому статті ми розглянемо процедуру ремонту руль...

Після цього поверніть бампер і нанесіть склотканину на дно бампера Шкода. Як тільки ця частина матриці затвердіє, ви можете почати закачування отворів для кріплення. Щоб не помилитися, заготовка повинна бути прикріплена до передньої частини Fabia і позначити місця для закачування. Після пробурених отворів поверхню бампера слід обробляти смолою. Щоб останній не протікав у відвори, слід наклеювати їх клейкою стрічкою.

Як тільки смола висихає, можна почати фарбування бампера. Спочатку його поверхню очищають від пилу і знежирюють, після чого частина може бути пофарбована. Остання стадія тюнінгу буде встановлення бампера для Skoda. Для цього верхня, а потім нижня, гвинти, в першу чергу. Роботу над створенням нового бампера для Fabia не можна назвати простим. Але якщо врахувати, що ми заощадили принаймні 10 тисяч рублів, то ми можемо з упевненістю сказати, що результат стоєть на варті часу і зусиль.

3 Фарбування пластика в салоні Fabia. довести автомобіль до досконалості

Щоб Ваш Skoda виглядав круто не тільки зовні, а й усередині, ви можете намалювати пластикові деталі інтер’єру автомобіля. З цією настройкою ви не просто можете зробити інтер’єр автомобіля яскравішим, але також приховати дефекти на поверхні панелі приладів та інших пластикових деталей. Щоб пофарбувати інтер’єр, потрібно повністю розібрати пластикові деталі Fabia, розібрати їх у невеликих деталях, ретельно мити і обезжирити їх. Для роботи нам також потрібні певні матеріали та інструменти:

 • фарба;
 • щітка;
 • уретановий лак;
 • гель-подібний пластифікатор.

Поле того ж, як ви видалили всі елементи для фарбування, очистили і висушили, можна почати наносити перший шар пластифікатора. Матеріал повинен бути рівномірно нанесений. При необхідності ви можете використовувати кілька шарів матеріалу. У цьому випадку інтервал між застосуванням останнього повинен складати принаймні 15 хвилин.

Після повного висихання деталей на їх поверхні застосовують декілька шарів фарб. Дуже важливо, щоб усі шари були однорідними і поступово фарбували поверхню. Не намагайтеся зберігати фарбу і змінювати кольори пластику в кабіні Fabia з самого першого разу. Після закінчення фарби вам потрібно нанести 2 шари очищених уретанових лаків. Однак у разі фарбування частин салону Skoda, постійно в контакті з руками людини, краще нанести 3 лаку лаку. Після того як композиція повністю суха, всі фарбовані деталі можна встановити на місце. Будьте обережні і дотримуйтесь правильного порядку монтажних елементів після налаштування. Після того, як ви фарбуєте пластикові компоненти інтер’єру Skoda, ви можете піти далі і замінити звичайне покриття автомобіля.

Тюнінг Шкода Фаворит Своїми Руками

Для цього існує величезний вибір матеріалів, кожен з яких відрізняється своїми властивостями і ціною. Найбільш практичним і доступним серед вітчизняних автолюбителів є алькантара та шкіряне сало.

Після придбання декількох метрів матеріалу вам доведеться повністю розібрати Fabia chair. Потім перейдемо до розрізання матерії. Для цього штатне крісло сидіти акуратно за допомогою ножиць і рівномірно викладене на підлозі. Нам потрібно вирізати подібні штуки нового продукту. Останній повинен бути на кілька сантиметрів більше, ніж відповідні шматки фабричного облицювання місць Skoda. Тоді ви можете пришити новий матеріал. Спостерігайте порядок шиї і будьте надзвичайно обережні, щоб не пошкодити наповнювач сидіння.

Після стискання сидінь деталі вводяться в салон Fabia і встановлюються на звичайні сидіння. При необхідності можна також замасати осі та механізм руху сидінь по полу спеціальним спреєм з Liqui Moly або WD-40.

Читайте також:

Як Поміняти Гальмову Рідина Своїми Руками?... ЯК ЗМІНИТИ Гальмівний РІДИНА СВОЇМИ РУКАМИ? творець: секретний ГАРАЖ Розміщено: 14 Жовтня. 2016 р Переглянуто: 267 303 Мені сподобалося: 3 805 Мені не сподобалося: 225 клуб перекупокмій гайковерт:Секрети перекупки:Форум автомобілістів для дискусій,...
Багажник На Дах Рено Кенго Своїми Руками... Дах Renault Kengo, Дах багажника renault kangoo Частини кузова, шасі, двигун Серед автолюбителів є багато любителів подорожей, ну чи просто активне свято де-небудь у природі. У цьому немає нічого дивного, тому що автомобіль дає кожній людині свободу ...