Тюнери зробили старому «Мерседесу» по-справжньому шкіряний салон

Польське ательє Carlex Design представило проект доопрацювання родстера Mercedes-Benz 230 SL Pagoda, що випускався на завершення 1960-х-початку 1970-х. Автомобілю на сто відсотків перешили салон і встановили за фронтальними кріслами скриню для речей, в багажник — особливе відділення з предметами для пікніка.

Салон «Мерседеса» обшитий коричневою шкірою 2-ух квітів з нарочито грубої прострочуванням. При цьому салон оброблений шкірою на сто відсотків — Цей розхожий слух матеріал зустрічаються не тільки на сидіннях, кермі, важелі коробки і центральної консолі, але зате на дверях, порогах, стійках, сонцезахисних козирках. Навіть підлогу автомобіля затягнуть шкірою.

Тюнери зробили старому «Мерседесу» по-справжньому шкіряний салон

На фронтальних дверях з’явилися маленькі шкіряні ранці замість дверних кишеньок, за фронтальними кріслами — потужний скриню для речей, в багажнику зараз встановлено особливе відділення, де зберігаються келихи, тарілки, столові прилади все потрібне для того на лоні природи.

Тюнери зробили старому «Мерседесу» по-справжньому шкіряний салон

Однією з останніх робіт Carlex Design став пікап Мерседес-бенз X-Class, якому додали диски для коліс і радіаторну решітку від Mercedes-Maybach S650, також карбоновий обвіс кузова і ексклюзивну обробку інтер’єру.

Тюнери зробили старенькому «Мерседесу» по-справжньому шкіряний салон