Впровадження світлодіодного тюнінга різних автомобілів

Світловий Тюнінг Авто Своїми РукамиОдним з найпопулярніших видів модернізації автомобілів сьогодні є настройка освітлення. Покращення фар і задні ліхтари можуть сильно змінити зовнішній вигляд автомобіля, яскрава панель інструментів прочитати набагато краще, а підсвітка підніжжя і коліс привертає увагу до автомобіля навіть у темряві. І все це зроблено за допомогою звичайних світлодіодів! Про те, що таке світлодіодне тюнінг автомобіля, і що він має нюанси, ми продовжимо і поговоримо ще.

Отже, основні переваги світлодіодів. економічність, яскравість, тривалість і компактність. З двома руками, паяльником та основними електричними знаннями ви можете зробити унікальну підсвітку будь-якої елемента автомобіля. Наприклад:

  • вії або ангельські очі в фарах, як у Audi і BMW;
  • повторювачі поворотів в бампер або дзеркала;
  • підсвічування дна, колеса, логотипи, панель приладів і підлога в салоні.

Якщо паяльні діоди одночасно неможливі (бажання, вміння), ви можете придбати готові світлодіодні стрічки. Залишається лише виміряти частину потрібної довжини (зазвичай, раз на три діоди) і підключити її до джерела живлення. Стрічка для модернізації задніх ліхтарів ідеально підходить: по-перше, світлодіоди гальмівними гальмами загоряються швидше, ніж лампи розжарювання, а по-друге, замість однієї плями від лампи, стрічка може зробити блок лампи цілком або певною формою.

Основні моменти світлодіодного тюнінгу автомобіля

Сьогодні немає дефіциту світлодіодних джерел світла. ви можете придбати все, що завгодно. З наведеної вище стрічки до спеціальних обманів. світлодіодні лампи з ковпачком, як у звичайному, але з додатковим резистором. Мета обману. зробити бортовий комп‘ютер чи поворотний стіл думати, що замість світлодіодів встановлена ​​звичайна лампа розжарювання.

Справа в тому, що бортовий комп’ютер, який обчислює споживання енергії лампами, приймає діод для вибухонебезпечної лампи та повідомляє про необхідність його заміни або перемикає подачу струму на альтернативну лампу (наприклад, задню протитуманну лампу замість сигналу зупинки).

Світлодіод без додаткового резистора в індикаторі напрямку блимає набагато частіше, ніж лампа розжарювання. Це слід пам’ятати при діодізаціі автомобіля. Існують також нюанси підсвічування панелей приладів: для досягнення яскравості та оригінальності, ви можете перестаратися, зробити це занадто яскравим та ослиплюючим. Під час встановлення підсвітки переконайтеся, що він не відблиск до вітрового скла. перед тим, як ви остаточно зафіксувати світло, перевірте його в темному гаражі. Покажіть максимальну увагу до деталей, щоб не затінювати радість нової красивої підсвітки.

СВЕТОДИОДНЫЙ ТЮНИНГ АВТОМОБИЛЯ СВОИМИ РУКАМИ

Читайте також:

Ремонт Фольксваген Шаран Своїми Руками... Рульове управління Volkswagen Sharan ремонтується власними руками Ремонт рульової рейки Volkswagen Sharan (Volkswagen (Vw) Sharan) Всі елементи автомобіля мають важливе значення для безпеки руху, однак найбільш серйозною є рульова рейка. це впливає н...
Авто Тюнінг Своїми Руками Ваз 2106... ВАЗ-2106 тюнінг своїми руками Статус Тюнінг Шістки Покращення та настройка автомобіля типу ВАЗ 2106. досить цікавий і розважальний процес. Крім того, ви можете вдосконалити своїми руками майже всі важливі частини автомобіля, від приладової панелі до...

ЕСЛИ ВИДЕО ОКАЗАЛОСЬ ПОЛЕЗНЫМ-ПОДПИСЫВАЕМСЯ, СТАВАИМ ЛАЙК )

Светодиодный тюнинг автомобиля

Смотрите как сделать материал для узоров для тюнинга фар. Моя группа вконтакте:.

Стрічкові світлодіоди

Оснащення автомобіля світлодіодами не складно. І перший, хто допомагає прийти світлодіодну стрічку, яка зараз продається практично в кожному магазині освітлення. Зручність цього стрічка полягає в тому, що вона призначена для постійної напруги 12-15 В. Таким чином, вона живиться безпосередньо з бортової мережі автомобіля без будь-яких змін.

Світлодіодна смуга може бути використана при налаштуванні автомобіля практично в будь-якій конфігурації. Машини, виготовлені більше п’яти років тому, набагато рідше обладнані бортовими комп’ютерами, здатними контролювати роботу бортової мережі. Тому практично немає проблем з невідповідністю світлодіодів.

Світловий Тюнінг Авто Своїми Руками

Яскравість світлодіодів, що складають стрічку, недостатньо велика, щоб вирішити такі проблеми, як головне освітлення. Для цього потрібні спеціальні потужні світлодіоди. Ви можете тільки прикрасити фари стрічкою. І в задній фари та на поворотах сигнали, світлодіоди зі стрічки (з їх великою кількістю) можуть замінити лампи розжарювання.

Світлодіоди споживають дуже мало енергії. У цьому сенсі вони набагато економічніше, ніж лампи розжарювання. Якщо ви перетворюєте всі світлові пристрої на світлодіоди, генератор автомобіля практично буде розвантажений, і це збільшить термін служби його та акумулятора.

Тим не менше, далеко не завжди можна зняти електричну апаратуру автомобіля за допомогою світлодіодів. Якщо бортовий комп‘ютер контролює електроприлади (і так часто буває), то, коли вони замінюють лампи світлодіодами, вони виводять помилки. Щоб уникнути цього, світлодіоди з’єднуються з мережею через послідовно встановлений опір.

Стійкість повинна бути такою, щоб, у поєднанні зі стійкістю світлодіодів, отримала значення, рівне внутрішньої опору стандартної лампи. Опір лампи легко вимірюється мультиметром, включаючи відповідний режим. Аналогічний метод вимірює опір світлодіодів, що використовуються при модернізації фар, ламп або сигналів повороту.

Кольорові світлодіоди

Читайте також:

Быстрая Проверка Генератора Не Устанавливая На Авт... Быстрая проверка ГЕНЕРАТОРА не устанавливая на авто Создатель: Denis МЕХАНИК Размещено: 12 окт. 2015 г. Просмотрено: 327 096 Мне понравилось: 1 732 Мне не понравилось: 90 Показываю очередной метод проверки генератора не устанавливая его на автомоби...
Opel Astra G. 200 000 Км В Одних Руках!... Opel Astra G. 200 000 км в одній руці! Автор: DABL TEST DRIVE Опубліковано: 16 вересня 2017 р Переглянути 50 095 Мені це сподобалось: 571 Мені не сподобалось: 29 Огляд Opel Astra G 2006 р.в., двигун 1.4, пробіг 200 000 км.Наш поточний огляд є цікав...

Сьогодні світлодіоди практично будь-якого кольору продаються. Але при легкій настройці автомобіля необхідно враховувати вимоги технічних регламентів та інших документів, що регулюють безпеку руху. Інколи на дорогах можна знайти транспортні засоби у фарах, що мають червоні світлодіоди, і навпаки, коли підсвітка встановлена ​​білим.

Експерименти з кольоровими світлодіодами відповідають тільки тоді, коли вони співпадають з кольором фари. Якщо встановите червоні світлодіоди вперед, то на дорозі передня частина автомобіля може бути сприйнята водіями зустрічного транспорту як заднього. У результаті вони неправильно визначають напрямок руху, що може призвести до серйозної аварії.

Власник транспортного засобу, світильники якого переобладнані у порушенні правил, будуть визнані винними у випадку, що сталася через дезорієнтацію інших учасників руху.

Деякі водії прикрашають автомобільні фари з синіми або зеленими світлодіодами. Крім того, що це виглядає неприродно, їх часто цікавлять дорожні інспектори. Щоб не залучити зайвого уваги ДАІ, краще встановити білі світлодіоди, а позаду. червоні, і тоді проблем не буде.

Освітлення колеса

Зараз ми не будемо обговорювати, наскільки правильно підсвічування на колесах автомобіля, оскільки це справа смаку, яку, як відомо, не суперечать. Якщо хтось любить цю ідею, то для її здійснення в житті легко. Для цього потрібна герметизована гірлянда пари дротів і пластикових підкладки.

Світловий Тюнінг Авто Своїми Руками

Світлодіоди для підсвічування дисків слід використовувати тільки в повністю закритих пластикових капсулах. Звичайна світлодіодна стрічка в цьому випадку не спрацьовує, тому що, коли вода потрапляє, вона може спалити. Закриті світлодіоди не бояться води.

Запечатана довжина гірлянди, яка відповідає окружності корпусу гальмівного диску, зафіксована пластиковими отворами кожні 4-5 см. Для цього потрібна кількість відворів повинна бути попередньо пробурена в корпусі. Коли стрічка фіксується, залишається підключити її до дротової мережі та ізолювати контакти за рахунок термосадочки (обов’язково).

Читайте також:

Ремонт Ауді 80 Б3 Своїми Руками... Audi 80 B3: технічне обслуговування та сервіс Незважаючи на те, що останній вісімдесят Audi пішов з конвеєра майже двадцять років тому, точніше. в 1996 році до цих пір на наших дорогах можна знайти багато машин цієї сім'ї. Звичайно, дуже давні рідкі...
Ремонт Рульовий Рейки Ваз 2115 Своїми Руками... підміна керуючий рейки ВАЗ 2115 Підміна керуючий рейки ВАЗ 2115 Підміна керуючий рейки ВАЗ 2115 - задачка відносно проста, але вимагає певних здібностей. Без допомоги інших поміняти керуючу рейку можна, але я б рекомендував покликати асистента. В ав...