Superniversal Audi RS6 нового покоління буде легше і потужніше, ніж його попередник. Згідно з публікацією Autocar, модель отримає той же блок, який встановлений на Porsche Panamera Turbo і Lamborghini Urus, повернення якого складе близько 605 кінських сил. Тепер він дає так багато RS6 в модифікації продуктивності.

Ми кидаємо рулон клубу з найшвидших різнобічних людей після дебюту супергібіда Panamera

Новий Audi RS6 буде побудований на модульній платформі MLB Evo. Це зменшить вагу автомобіля на 80 кілограмів, а також поліпшить динамічні характеристики. Імовірно, універсал, який дебютує в наступному році, буде на 0,1 секунди швидше, ніж поточний RS6 Avant Performance (3,7 секунди до «сотні»), а його максимальна швидкість складає 310 кілометрів на годину.

Розкішні і швидкі «автомобілі», які вже неможливо купити

Під капотом Audi RS6 нове покоління встановить 4-літровий двухтурбінний двигун V8 потужністю близько 605 кінських сил і обертовим моментом 800 Нм. Комбінація пристрою буде з восьмиступінчастою «автоматичної» і повнопривідною системою quattro на основі диференціала Torsen.

Найпотужніший Audi RS6, який отримав назву Nogaro Edition, побудований у співпраці зі студією ABT Sportsline. Тираж моделі складе 150 примірників. Вагон обладнаний двигуном 4.0 V8, вихід якого доведений до 705 кінських сил і 880 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість Audi RS6 Nogaro становить 320 кілометрів на годину.

Читайте також:

Ремонт Склопідіймача Audi A6 C5 ремонт віконного підйому а6 c5 Заміна кабелю стеклоподъемника аудиту а6 с5 Без проблем, я не знаю більше авто з такими гальмами в опущеному стані, зависає, що робити, що добре виглядає, коштує 150 руб. Трохи більше, і кабель може провалити, це непр...
У США зробили «літаючу машину» з вертикальним зльо... Каліфорнійська компанія Opener представила «літаючий автомобіль» під назвою BlackFly, повідомляє TechRadar. Його розвиток зайняло дев'ять років: за цей час компанія провела понад 1400 випробувальних польотів, пролетівши в цілому більше 19 тисяч кілом...