Виробництво нової LADA Granta почалося: «iksy» і 4 типу тіла
Фото: АВТОВАЗ
У Тольятті почалася збірка популярної ЛАДА Гранта в новій інтерпретації. Під час поновлення модель отримала свіжий дизайн та варіанти кузова. Прем’єра всієї родини «Гранти» запланована на 29 серпня.

Фірма «iksy», яка стала візитною карткою LADA і представила автомобілі заводу «Поволжі» екс-дизайнером Mercedes і Volvo, Стів Маттін, — тепер також про «Грант».

В оригінальному фірмовому стилі LADA Kalina, який тепер належить родині Granta, був розчесав. Завдяки цьому, по суті, бестселлерская модель автоваза поповнилася новими типами кузова — маєтком і хетчбеком.

За словами виробника, «новий асортимент LADA Granta ще більше зміцнить міцний і привабливий образ LADA, а також приверне нових клієнтів завдяки збалансованому поєднанню передового дизайну, надійності і відмінною ціни». Ну подивимося.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

Киа Рио Или Лада Веста Что Лучше... ВЕСТА по ЦЕНЕ корейца! ЗАЧЕМ?! KIA Rio ПРОТИВ Lada Vesta Exclusive сравнениеЛада выпустила для Веста комплектацию ЭКСКЛЮЗИВ, которая стоит как КИА Рио в средней комплектации! И что....
Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта... Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Згідно з анотацією підприємства-виготовлювача автомобілів ВАЗ рекомендується поміняти трансмісійне масло в автомобілі Лада Гранта через кожні 75000 км п...