Виробництво нової LADA Granta почалося: «iksy» і 4 типу тіла
Фото: АВТОВАЗ
У Тольятті почалася збірка популярної ЛАДА Гранта в новій інтерпретації. Під час поновлення модель отримала свіжий дизайн та варіанти кузова. Прем’єра всієї родини «Гранти» запланована на 29 серпня.

Фірма «iksy», яка стала візитною карткою LADA і представила автомобілі заводу «Поволжі» екс-дизайнером Mercedes і Volvo, Стів Маттін, — тепер також про «Грант».

В оригінальному фірмовому стилі LADA Kalina, який тепер належить родині Granta, був розчесав. Завдяки цьому, по суті, бестселлерская модель автоваза поповнилася новими типами кузова — маєтком і хетчбеком.

За словами виробника, «новий асортимент LADA Granta ще більше зміцнить міцний і привабливий образ LADA, а також приверне нових клієнтів завдяки збалансованому поєднанню передового дизайну, надійності і відмінною ціни». Ну подивимося.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

Оновлене сімейство Lada Granta: розкриті майже всі... Нагадаємо, що в рамках рестайлінгу, виконаного Автовазом, моделі Lada Granta і Kalina будуть об'єднані виробником в одну сім'ю Granta, а ім'я Kalina стане історією бренду. Поява нових Грантів буде приведено у відповідність з X-образною стилістикою La...
Lada показала на одному фото все версії рестайлінг... Тольятті вже почав збирати оновлену родину. 15 серпня Кирило Малишев фотографії Лада АвтоВАЗ оголосив про початок масового виробництва оновленого «Lada Grant». Всі версії зібрані на заводі в Тольятті: навесні цього року випуск в Іжевську був скасо...