Нова модель BMW G20 3-й серії буде офіційно представлений в жовтні цього року на Паризькому автосалоні, але за останні кілька місяців вдалося побачити кілька прототипів і отримати багато інсайдерської інформації про новий автомобіль.

BMW G20 3 серії
motor1.com

Остання інформація стосується ваги автомобіля, завжди важливий показник, коли мова заходить про новий спортивному автомобілі. Планується, що G20 3, незважаючи на ряд технічних доповнень, буде на 55 кілограмів легше, ніж F30.

Стали відомі перші деталі нового покоління легендарної «трійки» BMW
BMW G20 3
https://www.motor1.com

Нова «трійка» побудована на новій, більш гнучкою і легкої платформі CLAR, яка допомогла скинути вагу, поліпшити динаміку і драйв. В цьому сенсі БМВ спробуємо ще раз виконати обіцянку створити «Ultimate Driving Machine» — свою ключову філософію в рамках 3-й серії.

Очікується, що базова версія моделі отримає 1,5-літровий двигун на 136 кінських сил, але верхня версія M340i — класичний шестістрочние в ряд з об’ємом 3 літри на 380 кінських сил.

У дешевших і менш потужних версіях машина може бути оснащена 6-ступінчастою механікою і 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, а верхні версії будуть мати тільки автоматичну коробку передач.

Стали відомі перші деталі нового покоління легендарної «трійки» BMW
BMW G20 3
https://www.motor1.com

Дотримуючись глобальним тенденціям, двигун БМВ буде оснащена додатковою 48-вольтової електричної системою, яка забезпечує основну електроніку і клімат-контроль під час катання. Також планується випуск гібридних версій 325 і 330 з потужністю від 230 до 282 кінських сил.

Запуск виробництва нової моделі очікується після Паризького автосалону в листопаді.

Читайте також:

Нової BMW 3 Series переробили підвіску і поліпшили... Публічна прем'єра BMW 3 Series G20 запланована на жовтень цього року в рамках Паризького автосалону. Купити нову «трійку» в Європі можна буде з початку 2019 року, а в США модель надійде в продаж навесні. У сім'ї, як і очікувалося, буде седан і універ...
Опубліковані офіційні фотографії нового BMW Z4... Фотографії були опубліковані на порталі Carscoops, і ми говоримо про верхній версії M40i. На жаль, колеги не опублікували фотографії передньої частини родстера, але, як то кажуть, і спасибі за це. Судячи з фотографій, родстер був створений в дусі од...