що краще всього вибрати: Рено Логан інакше кажучи Кіа Ріо?

Що найкращим варіантом буде вибрати: Рено Логан по іншому Кіа Ріо?

У категорії седанів на ринку Росії є з чого вибрати — вітчизняні виробники представили широкий асортимент різних моделей від економних до еліт-класу. Автовласники підбираючи хорошою покупки нерідко стикаються з невизначеністю і розгубленістю, якщо, щоб усвідомити, яка машина потрібна саме Вам, варто прочитати статтю з огляд.

Рено Логан або Кіа Ріо?

Читайте також:

Замена Ремня Грм Рено 1.6 16v по ремню ГРМ | Создатель темы: Fajr Люд движок F3NL740 8 клапанов, машина 1989 года хэтч француз, стоит ремень ГРМ с 2-мя роликами. Dmitry (Draven) Ни че там не гнет Alexander (Aishvari) Дмитрий, не знаешь не нужно гласить. Alexander (Aishvari) Т...
Який Карбюратор Краще Поставити На Ваз 2106... вибір карбюратора на Ваз 2101-2107 Вибір карбюратора на Ваз 2101-2107 Якщо ви є власником традиційної моделі Ваз (це моделі від 2101, до 2107) то, головним чином, ви багато разів думали: самі підвищити динаміку автомобіля або як зменшити кількість ви...

Таке питання нерідко задають для себе покупці седанів в нашій державі, так як ці дві моделі є дуже популярними і потрібними для їзди на дорогах в РФ. Неодмінно, в кожній машині бувають свої плюси і мінуси, на яких стоїть зупинитися докладніше, розібрати плюси моделей і, вам, виявити серйозні недоліки.

Зовнішні дані автомобілів

Корейська машина від Rio поза сумнівом являє собою більш просунутий дизайн з цікавими дизайнерськими знахідками, наприклад такими, як форма решітки радіатора, унікальна конструкція фронтальних і задніх фар, вид кузова із закругленими елементами.

У цьому питанні плані Логан більш консервативний і має відсилання до минулого, інженери Рено слабо увагу приділили зовнішньої красі автомобіля, однак у вигляді Logan немає нічого зайвого і відразливого, недарма він є «народної робочою конячкою».

Салон і інтер’єр

Усередині у Логана є досить сучасна керуюча панель, особливо це стосується останнього покоління даного авто. Модель відрізняється власною хорошою місткістю: у француза вище розміщена дах, що дозволяє їздить без дискомфорту найвищим людям. На задньому сидінні машини вільно вмістяться 3 людини, чого не скажеш про Кіа. Також Логан має високоякісні оббивні матеріали, хороший огляд дороги. На жаль це пам’ятаєте, що модель відноситься до «В» класу седанів і чекати від нього дуже багато чого. Недоліком сьогодні називають неможливість складання задніх сидінь.

Що краще рено логан або кіа ріо.

Що вибрати: Логан або Ріо? Порівняльний тест: Renault Logan vs Kia Rio 2016 Про.Двіженіе

Читайте також:

Як Поміняти Повітряний Фільтр На Рено Дастер... як поміняти повітряний фільтр на Рено Дастер як поміняти повітряний фільтр на Рено Дастер Однією з принципових деталей мотора Рено Дастер вважається повітряний фільтр, гарантує надійну і довготривалу роботу комплексу бухгалтерських програм в різних, ...
Заміна Антифризу Рено Меган 2 Відео... Вибір антифризу / антифризів в Меган 2 та 3, об'єм резервуару та заміна Часто виробник автомобіля Renault Megan вказує в паспорті, яку марку холодоагенту рекомендую використовувати. Але в більшості випадків автомобільчик вибирає, який холодильник нео...

Болісний вибір зобов’язані робити зараз ті, хто шукає дешевий автомобіль. Вам, Такий вибір допоможе сдела.

У Kia Rio як зовні, так і внутрішньо дизайн опрацьовано ще ніж просто, корейці привласнюють величезне значення ергономічності і стилю. Нашому клієнту залишається деталі зроблені якісно і збірка не викликає нарікань. Машина присадкуватий Логана на задньому сидінні місця вистачить максимум для двох, але сама конструкція крісел більш комфортна. Також у Кіа ємний багажник з можливістю розташувати вантаж на складаються сидіннях. Звукоізоляція у обох моделей «на висоті»!

Поведінка на дорозі

Зіставити Кіа Ріо і Рено Логан за технічним оснащенням досить легко, їли розібратися в інформації розгорнуто. При механічній коробці обидва автомобілі демонструють хороші результати в міських умовах їзди. І так то й інша машина забезпечує швидку динаміку розгонів, адекватні характеристики тяги. У корейського автомобіля комфортна форма керма і маневреність незначно краще, у француза також дещо поступається з питань роботи підсилювач керма.

Основна особливість, мабуть, у цих доброякісних машин в підвісці. Рено Логан виділяється «неубіваемий» підвіскою, хорошим проходженням, як маленьких Вищербліни дороги, так і суворих ям. Кіа Ріо, інший раз, не має права цим похвалитися, крім цього, у машини дуже маленький хід підвіски і кожну вибоїну шофер буде відчувати тремтінням кузова.

підсумки

На завершення статті про те, що найкращим варіантом буде вибрати Рено Логан або Кіа Ріо, хочеться сказати, що кожній машині потрібен вірний шофер, який буде використовувати автомобіль під правильні потреби, обходячи при цьому недоліки і примножуючи плюси. Логан, безумовно, непоганий в приміських подорожах і поїздках на дачу, Кіа Ріо же краща для їзди по місту, тому що володіє хорошою динамікою і розкішним для бюджетника зовнішнім і внутрішнім дизайном.

Читайте також:

Замена Подшипника Компрессора Кондиционера Рено Сц... Смена компрессора кондюка на Сценик 2 Как наступают жаркие дни, любой из автовладельце начинает по-настоящему ценить такую важную деталь автомобиля, как кондюк. Зубы отсутствуют, мелочь, увы есть ли возможность представить без него поездку по улицам ...
Ремонт Насоса Гур Рено Лагуна 2... ремонт потужності керованого рено-лагуна 2 Знову бруд помідь Він загубив всю оливу під капотом, тільки почув, як гуркнув насос Гура. Загалом, покладіть машину на ремонт, зніміть насос і розібране. Використовуючи рекомендації наших майстрів, вичавлюю...