Що краще Логан інакше кажучи Солярис

Що краще Логан або Солярис

У нинішньому огляді беруть участь два по-справжньому народних автомобіля. 1-ий в їх числі — це зірка корейського автопрому, яка вже давно підриває що залишається зробити нашому клієнтові рейтинги продаваемости по первинному та вторинному ринку автомобілів в нашій державі, а 2-ий вже практично десяток років залишається лідером в секторі економних сімейних авто. Зараз ми з’ясуємо, хто кращеРено Логан або Хендай Солярис, і винесемо власний вердикт.

Старше — не означає гірше?

1-е покоління Рено Логан ніколи не балував водія просто супер комфортом і навіть не обіцяло величезну кількість опцій, які могли вразити по іншому поставити машину на один ряд з більш багатим і дорогим суперником. Тим не менш, автомобіль отримав репутацію хорошого транспорту для сімейних вилазок і крім того для професійного використання, краще нього, мабуть, не знайти. Чому так вийшло?

Що Краще Рено Логан Або Хендай Соляріс

Виною всьому низька вартість авто, яка в порівнянні переважною більшістю однокласників, виявилася меншою. Крім цього, Рено Logan прославився завдяки своїй феноменальній простоті виконання, дешевизні ремонту і більшості запчастин, починаючи складовими комплексу бухгалтерських програм підвіски і закінчуючи елементами мотора.

Солярис з’явився також щодо здавна. Його завданням стало заповнити економний сектор, учасники якого, Ви, роблять роль маленьких міських автомобілів, які здатні надати потрібний як в кінотеатрі опцій для комфорту і надати можливість без дискомфорту і тряски добиратися до будь-якого це пунктів.

Що краще рено логан або Хендай Соляріс.

Читайте також:

Что Лучше Рено Логан Или Шевроле Авео... Сопоставление нового Рено Логан и Chevrolet Авео Хоть какой автомобиль, к какому классу и ценовому спектру бы он не относился, обладает своими слабенькими и сильными сторонами. И осознать, какое же авто вправду лучше, конечно только сравнив их. Произ...
Рено Лагуна 2 1 9 Dci Замена Молвят, что французские машины очень хрупкие. Понятно, что эстетика производителей, чья столица Париж, еще более утонченная. Потому Peugeot, Citroen и Рено зрительно очень симпатичные. Иногда, это никак не смешивается с надежностью. История модели...

На противагу Рено Logan, Хенде Solaris — тим не менш краще підходить для міських поїздок.

Чого вартий дорожній просвіт, який проти 155 Логана у Соляріса мало дотягує до 150. Додатково запчастини тут дорожча і робляться в Кореї, тому сервіс такого авто порівняно з Рено Логан обходиться справді дорожче.

Для Хенде Solaris пропонується двох-распредвальний атмосферне движок, який розрахований на високий ресурс роботи і підтримує два види пального: бензин з 92 і 95 октановим числом. Два обсягу — 1.4 і 1.6 літра здатні надати машині 108 або 126 кінських сил.

У Логан асортимент ненабагато ширше і краще, в цій справі є три мотора: 1.4 з 8 клапанами і 1.6 8- і 16-клпанной конструкцією. 1-ий здатний надати машині 75 кінських сил, коли як 2-ий і 3-ий здатні видавати відповідно 82 або 102 сили. Витрата всіх моторів трохи менше, ніж у Hyundai Solaris, і різниця в результаті становить трохи більше літра. Француз, приблизно, зажадає 8 л. на «сотню», а у корейця} міф показник трохи більше 9.

Що вибрати: Логан або Ріо? Порівняльний тест: Renault Logan vs Kia Rio 2016 Про.Двіженіе

Болісний вибір зобов’язані робити зараз ті, хто шукає дешевий автомобіль. Може бути,} міф вибір допоможе сдела.

Зовнішній вигляд Соляріса проти француза виглядає на багато вдаліше. Видно, що корейці потрудилися успішно і змогли спроектувати хоча елегантний міський автомобіль, який, мабуть, зміг би прибутково виділятися в міському потоці, якщо б схожих машин на міських вулицях містечка не так багато.

Дизайн Рено Логан, на противагу Соляріса, є відверто поганим. Заляпана незграбність форм, непропорційний передок і відверта економія на матеріалах, які були б і краще, видають бюджетность машини повністю.

Крім цього, така форма кузова Рено Logan, порівняно з Хенде Solaris, привласнює автомобілю гіршу аеродинаміку, тому на швидкості в рішенні цього питання автомобілі відмінно чутно, як потоки повітря перетікають через гострі перекати верху кузова.

Читайте також:

Заміна Акумулятора Солярис заміна акумулятора Солярис творець: Andrew Розміщено: 3 сент. 2016 р Переглянуто: 24, 745 Мені сподобалося: 49 Мені не сподобалося: 20 Зняття акумулятора на Хенде Solaris Теги youtube: #Solaris # акумулятор # зняття # підміна # Хенде #kiario # Заме...
Как Снять Рулевую Рейку Рено Меган 2... Стук в управляющий рейке Меган 1, 4: смена и подтяжка рейки и втулки Рено Меган I и II поколений производят движение благодаря реечному механизму. В его базе – длинноватая зубчатая рейка, перемещающаяся ведущей шестернёй, которая связана с колесом и ...

Арочний інтер’єр Хенде Solaris також знаходиться в очевидному виграші. Тут для обробки приладової панелі вживається м’який і приємний для дотиків пластик. Логан так само, так само як і Соляріс, зібраний якісно. Зате на матеріалах обробки тут очевидно зберегли, тому весь салон постійно поскрипує, а стосуватися деталей інтер’єру Рено Logan ще раз не хочеться — чергове «але» проти француза.

Свіжий погляд

1-е покоління по всіх параметрах не рахуючи ціни і ціни запчастин, мабуть, програло корейцеві. Може бути здатність долати легке бездоріжжя також йде в скарбничку до Рено Logan.

Картина кардинально змінилася, коли в 2013 на ринок вийшов рестайлінг французької моделі, тепер у тих, хто вважає за краще максимум комфорту за найменшу суму, з’явилася вам придбати оновлену, на сто відсотків перероблену модель, яка представила 2-е покоління Рено Логан. Зараз у француза все є шанси позмагатися з Солярисом щодо як дизайну, так і комфорту поїздки, адже автомобіль зробили з чистого аркуша.

Почнемо з зовнішнього вигляду. Обрати фаворита тут і правда дуже важко. Дизайн обох моделей досить виграшний якщо ви поставили собі за мету прибутково виділятися в міському потоці і доставляти своїм виглядом насолоду як самому водієві, так і оточуючим.

За допомогою арок нового Рено Logan, так само як і у Hyundai Solaris, виглядає досить виграшно і цікаво. Панель приладів нового француза обзавелася блискучими колодязями і комфортною для зчитування характеристик шкалою, а крім того в деяких комплектаціях з’явилась навігаційна система. Хенде Solaris не відстає від Рено Logan, а їхня спадщина комплектацій Соляріса також залишається на висоті.

Що Краще Рено Логан Або Хендай Соляріс

Лінійка двигунів Рено Логан разом зі зміною покоління не змінилася. Але, в сукупності з дизайном зовнішнього вигляду та інтер’єру, зараз ці два автомобіля хоча звичайно поставити на один щабель.

Додаткове яким володіють ігрові слоти Рено Logan перед Солярисом полягає на місці у першого, разом з 4-ступенатой Коробка автомат, нового варіатора, який значно надійніше звичайного «автомата» і ще приємніше в управлінні. Для Хенде Solaris такої функції, як прикро б це не звучало, не передбачено.

остаточний вердикт

Рено Logan і Хенде Solaris — це авто, які здавна зайняли свою нішу в секторі економних сімейних автомобілів. 1-е покоління француза досить важко порівняти корейському автомобілю, так як морально застаріла модель програє практично за всіма параметрами. Однак рестайлінг здатний дати гідну відсіч супернику і дати можливість покупцеві неупереджено вибирати між дуже схожими автомобілями, лише трохи відрізняються між собою.

Читайте також:

Заміна Штатної Магнітоли Рено Лагуна 2... заміна автомагнітоли Лагуна 2 Сергій сказав (-а): 10.10.2006 22:15 заміна автомагнітоли Лагуна 2 Ніагара Д.Л. сказав (-а): 10.10.2006 23:36 заміна автомагнітоли Лагуна 2 Темка сказав (-а): 10.10.2006 13:16 заміна автомагнітоли Лагуна 2 Сергій сказ...
Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Трафік... Змініть охолоджуючу рідину на власну руку Renault Logan: вибір антифризу відео Система охолодження в автомобілі призначена для підтримки ідеальної температури двигуна внутрішнього згоряння під час роботи. Саме тому більшість автолюбителів приділяють ...