Що найкращим варіантом буде вибрати: Рено Логан або Ладу Гранта

що краще всього вибрати: Рено Логан або Ладу Гранта

В процесі вибору автомобіля спочатку ми звикли дивитися лише на ті, які нам подобаються зовні. І, тільки вибравши кілька найбільш підходящих, ми починаємо вчити їх технічні властивості, вартість і якість. Досить нерідко люди не маю можливості обрати між Рено Логан, також Ладою Гранта. Власне, саме це і стало стимулом для написання даної статті.

Обов’язково, головною відмінною рисою однієї книги автомобіля від іншого є країна-виробник. Існує, що більшість автолюбителів зовсім не сприймають продукцію заводу АвтоВАЗ, так і сам власник. Все ж останні тенденції показують, що все більше і більше кількість людей, бажаючих придбати авто, направляють власний вибір конкретно на російські авто.

Зовнішній вигляд

Неодмінно, більш дорогі машини мають куди найкращий зовнішній вигляд і екстравагантність. Все ж і коштують вони відповідно. Але що робити, якщо людина не знаходиться в гонитві за цими факторами?

Лада Гранта, випущена російським автопромом в 2011 році, по суті є досить прекрасний автомобіль. Дуже помітно, що він припав підходить не тільки пенсіонерам, та й молоді, які обрали його як свого першого автомобіля. Гранта випускається в різній колірній гамі, що дозволяє підібрати автомобіль під свій смак. Габарити у цієї машини не тільки досить маленькі, зате відмінно обтічні. Даний факт дозволяє виглядати красиво за кермом, як чоловікові, так і жінці.

Що краще лада гранта або рено логан.

Читайте також:

Який Двигун Краще 8 Або 16 Клапанний... Купуємо Ладу Ларгус: вибір мотора 8 або 16 клапанний Купуємо Ладу Ларгус: вибір мотора 8 як ще його називають 16 клапанний моделі Лада Ларгус звичайно оснащуватися 2-ма видами мотора - з 8 або 16 клапанами. На скільки правильно Ви зможете підібрати с...
Огляд Рено Меган 2. 10 Років В Отличном Состоянии ... Огляд Renault Megan 2. 10 років у відмінному стані Renault Megane 2 Автор: Єрмак АВТООБЗОР Опубліковано: 5 лютого 2018 р Переглянуто: 44 326 Мені це сподобалось: 584 Мені не сподобалися: 47 Огляд автомобіля Renault Megan 2008.Інтернет має багато ун...

Середина салону у Гранти досить помірна. Немає нічого, що впадало б в очі по іншому дуже подобалося.

На жаль відразу з цим в салоні також немає нічого зайвого, чого хотілося б прибрати.

Рено Логан в цій справі плані ні на один крок не поступається власним опонентові, незалежно на скільки правильно Ви зможете підібрати студію, що} міф автомобіль почав випускатися ще в 2005 році. Правда, Логан порівняно з грантів має більш серйозний свій вигляд, хоча не менше обтічний.

ЩО КРАЩЕ ? ЛАДА ГРАНТУ АБО РЕНО Логан (Renault LOGAN, LADA GRANTA)

Зараз ми обумовили що краще, лада гранта або рено логан Магазин. Наш диктор.

Побачивши салон цього автомобіля, відразу стає ясно, що він француз, а не росіянин. Нашому клієнту залишається деталі продумані ще краще.

вартість

Щоб придбати Ладу Гранту в її мінімальній комплектації, доведеться викласти близько 230 тисяч рублів. За Рено, нерідко, доведеться доплатити, так як ціни на Логан стартують від 330 тисяч.

двигун

В даному розділі ми зможемо познайомитися розглядати тільки базисні комплектації Гранти та Логан. Обидва ці автомобілі оснащені 1,6-літровим двигуном. При 8-клапанному двигуні Гранта має тільки 90 кінських сил, а Логан — цілих 102, що є безперечною перевагою.

Кліренс і підвіска

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Рено Магнум... Рульове управління Renault Logan Заміна масла в гідропідсилювачах керма є важливим процесом, який безпосередньо впливає на роботу рульової системи керування. Для стабільного функціонування механізмів використовується спеціальна масла. З її допомогою ...
Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта... Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Згідно з анотацією підприємства-виготовлювача автомобілів ВАЗ рекомендується поміняти трансмісійне масло в автомобілі Лада Гранта через кожні 75000 км п...

Підвіски цих автомобілів, можна подумати створювалися спеціально для російських доріг. Тому при використання і Гранта, і Логан будуть служити справно протягом тривалого періоду часу. Вони також відмінно підійдуть для їзди по маленькому бездоріжжю.

Коли, Гранта і Логан облаштовані досить ємними багажниками, куди спокійно помістяться, кропива, кілька ящиків з помідорами, які є бажання привести з дачі додому по тому ж бездоріжжю.

Поведінка автомобілів на дорозі

Ходова частина, що відповідає за поведінку автомобіля на трасі, вважається практично основним параметром в процесі вибору тс.

управління Лада Гранта вдосконалено так відмінно, що дозволяє їй рушати з місця досить швидко. Автомобіль відмінно відчуває себе, коли на його тахометрі стрілка домагається 5,5-3,0 тисячі обертів. Аце все з тієї причини, що Даний автомобіль по більшій мірі створений для їзди в потрібне місце. Гальмівна система Гранти також досить добре продумана. Але при різкому гальмуванні можливий занос.

Французький суперник Гранти поводиться в дорозі ще більш впевнено, а їзда у нього здається більш комфортабельною. Можливо, такий ефект досягається за рахунок дещо іншої форми керма. Коли, Такий автомобіль здатний розігнатися до швидкості 100 км / год, тільки лише за 10,5 секунди.

І на закінчення хотілося б відзначити, що ці два автомобіля так щільно увійшли в реальний факт росіян, що якщо є бажання придбати якийсь із них в салоні, для вас доведеться мало почекати. Проблема полягає в чергах, складаються з бажаючих стати власниками Рено Логан і Лади Гранта.

Як ми розглянули, Логан, хоч не дуже, проте все-таки перевершує Гранту за деякими параметрами. Все ж варто переплачувати за їх, вирішувати тільки для вас.

Тут діє спеціальна пропозиція. Потрібно отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Читайте також:

Заміна Штатної Магнітоли Рено Трафік... Огляд моделей магнітол для Renault Traffic Renault Traffic. це популярна серія мінівенів та вантажних мікроавтобусів, виготовлених компанією Renault з 1981 року. На наших дорогах можна знайти практично всі моделі цієї лінії, випущені в різний час, ос...
Рено Преміум Не Працюють Повороти... Спільноти Renault 19 Блог Не працює в надзвичайних ситуаціях і вимикає сигнали. Добрі люди допомагають. Змінювач запобіжника не допомогло. Де я можу знайти це реле? А яка стаття екстреної кнопки? Або що ще може бути причиною. Коли я вмикаю або вимика...