Салон нового бюджетного кросовера GM і SAIC: суміш «спорту» і «хай-теку»

Марка Baojun розповсюдила 1-і зображення інтер’єру нового «паркетника». Бренд є спільним проектом концернів Дженерал моторс і SAIC.

Зовнішній вигляд кросовера, відомого поки під внутризаводским індексом CN210S, марка Baojun розсекретила пару тижнів назад. Зараз же з’явилися фото салону. Судячи з свіжим картинам, «паркетник» отримав три екрана: один грає роль «приборки» (1-а цілком віртуальна панель в лінійці бренду), 2-ий — «ширяє» тачскрін мультимедіа-системи, а під ним розміщений черговий екран, який відповідає за кліматичну установку. У кросовера «усеченное» рульове колесо — натяк на «спорт». Коли, за неофіційними даними, модель буде в продажу під ім’ям RS-5. «Бублик», передня панель і карти дверей мають двокольоровий забарвлення.

Кросовер Baojun CN210S побудований на новітній платформі з незалежної задньою підвіскою. Надалі ця віз ляже в основу інших «паркетників», також компактвенів марки. Передня частина новітньої моделі виконана в стилі «паркетників» Baojun 510 і Baojun 530, при цьому CN210S обзавівся ще більше вузенькою оптикою. На дверях з’явилися рельєфні виштамповки, задні світлодіодні ліхтарі з’єднані один з одним світлодіодним ж смугою.

Салон нового бюджетного кросовера GM і SAIC: суміш «спорту» і «хай-теку»

Всупереч очікуванням, новинка виявилася компактніше Baojun 530 — останній крос вона перевершує тільки по ширині. Так, довжина Baojun CN210S дорівнює 4570 мм, що на 85 мм менше в порівнянні з «П’ятсот тридцятим». Ширина становить 1870 мм (+35 мм), висота — 1720 мм (-40 мм), колісна база — 2700 мм (-50 мм).

Салон нового бюджетного кросовера GM і SAIC: суміш «спорту» і «хай-теку»

Новий «паркетник» запропонують з бензиновою «турбочетвіркою» 1.5 потужністю 150 к.с. Таким же движком оснащується і Baojun 530 — у цього кросовера мотор змішується з шестиступінчастою «механікою» інакше кажучи механізованої коробкою. У поточній ситуації немає інформації що ж насправді, чи передбачений для CN210S повний привід (у інших кросоверів Baojun версій 4×4 немає).

Салон нового бюджетного кросовера GM і SAIC: суміш «спорту» і «хай-теку»

Терміни прем’єри «паркетника» поки не розкриваються, відомо лише, що новинка вийде на домашній ринок до кінця поточного року. Не виключено, що модель представлять на автосалоні в Гуанчжоу, який розкриється в листопаді. Незважаючи на більш помірні порівняно з Baojun 530 розміри, новий крос відбере у «П’ятсот тридцятого» титул флагмана марки. Остання модель зараз стоїть від 75 800 юанів (11 000 доларів за животрепетного курсу). Вобщем, що CN210S буде дорожча, адже Baojun спочатку був задуманий як економний бренд для Піднебесної: марка створена концернами Дженерал моторс і SAIC в 2010 році, поза межами Китаю вона не представлена.