Розсекречено салон Skoda Kodiaq RS

В останні роки в мережі з’явилися фото зовнішнього вигляду кросовера Skoda Kodiaq RS. Зараз же в мережу потрапило зображення інтер’єру спортивної новинки. Нагадаємо, що дебют авто відбудеться вже через кілька днів.

Так само як і передбачалося, салон паркетника став звичайним для спортивної модифікації автомобілів. У базисну версію увійде оббивка зі шкіри та алькантари, а крім того спортивне рульове колесо. На дверних панелях також знаходиться оздоблення з алькантари. Якщо ви поставили собі за мету виділити статусність і спортивний дизайн, використовувалася звичайна червона прострочки.

Розсекречено салон Skoda Kodiaq RS

У базовій комплектації буде цифрова приладова дошка в модифікації Спорт. Сьогодні, автомобілістів порадує новий функціонал, який буде адаптувати звук роботи агрегату під обраний стиль водіння. Таким чином, хто зуміє відчути себе реальним гонщиком. До реалізації новинка надійде в версії на 5 або 7 посадочних місць.

Прем’єра новинки відбудеться в автомобільному салоні в Парижі. Інформації щодо виходу кросовера в нашій мові поки немає.