Компанія «АвтоВАЗ» опублікувала перші зображення відремонтованого седана Lada Granta. Прем’єра автомобіля відбудеться на Московському автосалоні, який відкриється в кінці серпня.

«Лада» вашої мрії: найкрутіші експортні автомобілі АвтоВАЗу

Дизайн «Гранти» виконаний в корпоративному «X-стилі», вперше показаному на «Веста». Модель повністю змінила дизайн передньої частини кузова: були інші фари, великі грати зі збільшеним логотипом і новим бампером. Сигнали повороту ретранслятора тепер інтегровані в корпуси дзеркал заднього виду.

З боків тіла не з’являлися «Х-образні» виштамповки, як «Веста». Однак відразу за помітно мінливих розташуванням номерного знака відразу позаду — він перемістився з нижньої частини бампера на кришку багажного відділення. Крім того, змінений бампер і ліхтарі. Все це, як то кажуть в компанії, допомогло зменшити «візуальний вага» задньої частини тіла.

Оновлене Granta

І «ВАЗ» все ще там: архівні фотографії Волзького автомобільного заводу і основні факти його історії

Детальна інформація про технічний наповненні оновлених «Грантів» поки недоступна. Тепер модель пропонується з 1,6-літровими моторами потужністю 87, 98 і 106 сил. На «зарядженої» модифікації Sport встановлений 114-сильний двигун. Агрегати можуть працювати парами за допомогою п’ятиступінчастою «механіки» або чотирьохсмуговій «автоматичної».

Ціни на поточний «Грант» в корпусі «седана» починаються від 409,9 тис. Рублів. Опціон «Спорт» обійдеться в 554,9 тисячі рублів.

У 2021 році очікується поява Лади Гранта нового покоління. Він буде побудований на оновленій платформі B0, яка використовується для Logan.

Читайте також:

LADA Granta зняли без камуфляжу У мережі оновлено перше фото і відео LADA Granta в тілі «ліфта», який був знятий в Сочі під час зйомок рекламного ролика. LADA Granta motor.ru Загалом, зовнішність автомобіля вже не секрет, як було показано раніше, але в перший раз Granta бу...
Как Проверить Уровень Масла В Кпп Гранта... Масло в КПП Гранта: советы по вопросу выбора Масло в КПП Гранта: советы на выбор Нашему клиенту остается смазочные воды в автомобиле Лада Гранта обязаны} быть отличаться высочайшим качеством, и трансмиссионное масло не является исключением. Смазка до...