Після рестайлінгу інструментарій буде схожий на той, який використовується на Vesta.

13 серпня Кирило Малишев
Фотографії соцмережі Вконтакте

В Інтернеті з’явився перший образ поєднання пристроїв рестайлінгу «Гранти». Поки що він проливає світло на те, які зміни лежать всередині бюджетної моделі.

Інструментарій став схожий на той, який використовувався на флагманської Весті. Шрифт і шкали однакові, радіальна оцифровка однакова. Був видалений архаїчний дисплей з чорними символами на зеленому тлі. Замість цього на чорному ящику будуть білі індикатори. Також переглядається форма подання інформації водієві.

Реставрація Lada Grant стане головною прем’єрою Московського автосалону. Його прес-день відбудеться 29 серпня, а для широкої публіки він відкриється 31 серпня. Інформація про всі новинки знаменитої сьогодні виставки зібрана в окремій публікації.

Читайте також:

Стартувало виробництво нової LADA Granta: «ікси» і... Виробництво нової LADA Granta почалося: «iksy» і 4 типу тіла Фото: АВТОВАЗ У Тольятті почалася збірка популярної ЛАДА Гранта в новій інтерпретації. Під час поновлення модель отримала свіжий дизайн та варіанти кузова. Прем'єра всієї родини «Гранти» ...
Кіа Ріо Або Лада Веста Що Краще... ВЕСТА по ЦІНОЮ корейця! НАВІЩО ?! KIA Rio ПРОТИ Lada Vesta Exclusive порівнянняЛада випустила для Веста комплектацію ЕКСКЛЮЗИВ, яка стоїть як КІА Ріо в середній комплектації! І що....