Після рестайлінгу інструментарій буде схожий на той, який використовується на Vesta.

13 серпня Кирило Малишев
Фотографії соцмережі Вконтакте

В Інтернеті з’явився перший образ поєднання пристроїв рестайлінгу «Гранти». Поки що він проливає світло на те, які зміни лежать всередині бюджетної моделі.

Інструментарій став схожий на той, який використовувався на флагманської Весті. Шрифт і шкали однакові, радіальна оцифровка однакова. Був видалений архаїчний дисплей з чорними символами на зеленому тлі. Замість цього на чорному ящику будуть білі індикатори. Також переглядається форма подання інформації водієві.

Реставрація Lada Grant стане головною прем’єрою Московського автосалону. Його прес-день відбудеться 29 серпня, а для широкої публіки він відкриється 31 серпня. Інформація про всі новинки знаменитої сьогодні виставки зібрана в окремій публікації.

Читайте також:

Що Краще Лада Веста Або Фольксваген Поло... Лада Веста інакше кажучи Фольксваген Поло? порівнюємо що краще Лада Веста або Фольксваген Поло? - порівнюємо що краще Фольксваген Polo - ікона класу В. Це автомобіль, який завоював серця тисяч покупців і негласно панує в секторі. Але з виходом на рин...
Оновлене сімейство Lada Granta показали на відео... Офіційний образ рестайлинг- сім'ї Lada Granta майже повний АВТОВАЗ, поширений напередодні: модель тепер представлена ​​в кузовах седана, ліфта, хетчбека і універсала. Останні дві модифікації - колишні калини, сам бренд Kalina перестане існувати. Ну, ...