«Росстандарт» згадує Audi A3 через несправність «робота»,
фотографії Audi
Проблеми в гідравліці роботизованого редуктора DSG послужили причиною координації дії служби для добровільного відкликання кількох десятків автомобілів Audi A3, як повідомляє Федеральне агентство Росстандарт. Всі сервісні роботи німецького виробника будуть виконувати за свій рахунок.

Сорок автомобілів марки Audi A3, проданих в 2015 році, підлягають розгляду. Всі вони оснащені семиступінчастим роботом DSG. Причиною робочого дії було можливе надлишковий тиск в гідравлічній системі пристрою, про що свідчить сигнал на дисплеї управління на приладовій панелі. Це може пошкодити акумулятор тиску і привести до скидання тиску в системі.

Офіційні дилери Audi повідомлять власникам автомобілів, що підлягають відкликанню, про необхідність надати їх авторизованому автосервісу для ремонту.

Нагадаємо, що не так давно Audi офіційно представила компактний кросовер Q3 другого покоління. Модель буде зібрана на заводі в Угорщині, а її продажі в Європі почнуться в листопаді.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Ауді А6 С5... Підміна масла в АКПП Ауді А6 підміна масла в АКПП Ауді А6 Практично відразу після виникнення на російському автомобільному ринку Audi А6 придбала хорошу популярність. Поєднання прекрасного німецького властивості, функціональності, комфорту і бізнес к...
Порівняння Бмв Х5 І Ауді Q7 2015... Порівняйте Audi Q7 і BMW X5 Audi Q7 і BMW X5. що з німців краще Порівняйте близько двох однакових кросівер завжди важко. Що ж, коли справа доходить до двох німецьких брендів та їх найкращих представників, тоді ще складніше. Обидві моделі є відмінни...