«Росстандарт» згадує Audi A3 через несправність «робота»,
фотографії Audi
Проблеми в гідравліці роботизованого редуктора DSG послужили причиною координації дії служби для добровільного відкликання кількох десятків автомобілів Audi A3, як повідомляє Федеральне агентство Росстандарт. Всі сервісні роботи німецького виробника будуть виконувати за свій рахунок.

Сорок автомобілів марки Audi A3, проданих в 2015 році, підлягають розгляду. Всі вони оснащені семиступінчастим роботом DSG. Причиною робочого дії було можливе надлишковий тиск в гідравлічній системі пристрою, про що свідчить сигнал на дисплеї управління на приладовій панелі. Це може пошкодити акумулятор тиску і привести до скидання тиску в системі.

Офіційні дилери Audi повідомлять власникам автомобілів, що підлягають відкликанню, про необхідність надати їх авторизованому автосервісу для ремонту.

Нагадаємо, що не так давно Audi офіційно представила компактний кросовер Q3 другого покоління. Модель буде зібрана на заводі в Угорщині, а її продажі в Європі почнуться в листопаді.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

Mercedes в прошлом месяце опередил Audi в Китае по... Mercedes-Benz обошел Audi в Китае в прошлом месяце благодаря спросу на более длинные седаны класса C и E. Январские поставки Mercedes выросли на 4,8% по сравнению с прошлым годом до 71 697, причем версии седанов класса C и E с удлиненной колесной...
Ремонт Приладової Панелі Audi A6 C5... Приладова панель Audi A6 C5 Під час роботи Audi A6 C5 можуть виникнути проблеми з панеллю приладів. Це може бути як підсвічені проблеми, спалені цибулини, необхідність заміни індикатора, так як пікселі поступово випалюються, і можливі різні відтворен...