2.27. Антикрасна система сигналізації

Деякі моделі обладнані протитужною сигналізацією, встановленою на заводі.

Дистанційне керування протиугінним приладом

1. кнопка вмикання / вимикання
протиугінна система
2. кнопка випуску магістра

Сигнальна приймальна антена розташована поруч із внутрішнім дзеркалом заднього виду. Всі двері, як і капот, захищені пристроями для розриву трьох ланцюгів. Датчик датчика, який реагує на прорив вікон, викликає сигнал про викрадення під час розбивки будь-якої з панелей.

Сигнал активується через 10 секунд. Після того, як автомобіль заблоковано за допомогою пульта дистанційного керування, індикатори поворот мигають один раз. За ці 10 секунд. (час затримки) двері, капот та багажник можуть бути відкриті без спрацьовування тривоги.

Під час затримки індикатор світить протягом 10 секунд, а потім блимає на частоті один раз кожні дві секунди, коли аварія вмикається.

Якщо будь-яка дверцята, капот або кришка багажника відкриті або якщо в модулі керування виникає будь-який електричний дефект, коли автомобіль заблоковано за допомогою пульта дистанційного керування, світлодіодний індикатор блимає зі швидкістю 1 раз на секунду протягом 10 секунд, що там це несправність.

Датчик, який ініціює розбиття скла

Читайте також:

Ремонт Задньої Підвіски Рено Кангу... Renault Kangoo Kangoowagen © Бортюжор Ремонт всієї підвіски. Привіт всім)Нарешті руки досягли цього нота. Протягом 5 днів я намагався це закінчити.На початку. Я виконав плановий ремонт передньої підвіски і не тільки. -Послідовник правий Шрус.-Пер...
Заміна Штатної Магнітоли Рено Сценик 1... Ресивери Renault Scenic 1 і 2: огляд плюс інструкції Аудіо система моделей першого покоління Автомобілі Renault Scenic першого покоління оснащені заводськими заводськими аудіосистемами з головними пристроями, виготовленими заводом Philips стандартом ...

Для захисту вікон автомобілів протиугінна сигналізація оснащена датчиком, що спрацьовує при розбитті скла, що підходить до переднього світла внутрішнього освітлення.

Кнопка вмикання / вимикання. датчик скла

Сигналізація проти викрадення не може бути включена, коли двері водія відкриті, якщо інші двері залишаються відкритими або відкриті під час затримки і не закриваються до кінця, ці двері виключаються з охорони.

Рено меган2 багажник

дело было в массе на кнопке багажника.

Как открыть багажник Рено Меган 2 через салон

Поиск причины неработоспособности кнопки открывания багажника Рено Меган 2.

Коли двері закриваються, світлодіод загоряється протягом 10 секунд, а потім переходить в режим блимання з частотою раз на два секунди.

Якщо капот залишається відкритим або воно відкривається під час затримки і не закривається до кінця, він виключається з охорони.

Якщо після цього капот закритий, то для нього починається період затримки, і після його завершення капот буде прийнятий для захисту.

Закривши капот, світлодіод загориться протягом 10 секунд, а потім переходить в режим блимання з частотою раз на два секунди.

Якщо кришка багажного відділення залишається відкритою, вона відкривається під час затримки і не закрита до кінця, вона виключається з охорони.

Читайте також:

Рено Трафік Погано Заводиться На Гарячу... Чому дизель погано розпочався на гарячому? Список причин Чому дизель погано розпочався на гарячому? Ця питання часто поширюється власниками автомобілів як дорогих автомобілів, так і бюджету. Багато людей може здатися знайомим з цією ситуацією, після...
Заміна Задніх Амортизаторів Рено Трафік... Заміна заднього амортизатора Рено Просто хочу попередити: не знімайте обидва амортизатори в той же час, коли автомобіль паркований, оскільки надмірне опускання бобів задньої підвіски може пошкодити гальмівні шланги та гумки-металеві (тихі блоки) задн...

Якщо після цього кришка закрита, для нього починається період затримки, а світлодіоди загориться на 10 секунд, після чого переходить в режим блимання з частотою раз на два секунди.

Після завершення затримки кришки багажника завжди можна відкрити за допомогою правої кнопки пульта дистанційного керування. Решта дверей і капот залишається під захистом.

Автомобільна протитугова система оснащена пристроєм, який робить неможливим запуск двигуна, вимикаючи модуль керування двигуном.

Відключення відбувається в наступних випадках:

— З звичайною активацією протиугінної системи.
— 30 секунд після того, як ключ буде вилучений з запобіжника запалювання (система захисту від крадіжки не повинна бути активізована одночасно).
— 3 хвилини після розблокування автомобіля, якщо запалювання не вмикається.

Щоб перезапустити двигун, натисніть ліву кнопку на пульті дистанційного керування (увімкніть / вимкніть).

Сигналізація проти викрадення

Якщо сирена тримає сигнал, вона працює, коли відкривається кришка багажника, капот або будь-яка дверцята. Спеціальний датчик викликає сигнал при розбиранні будь-якого вікна. Сигналізація також спрацьовує при будь-якому спробі включити або замкнути запалення. Коли активовано сигнал попередження про викрадення, наведені наступні сигнали:

— Всі індикатори напрямку блимають на 5 хвилин.
— Сирена звучить 30 секунд.

Якщо протягом цього часу будильник вимкнений, сирена зупиняється.

Читайте також:

Не Открывается Багажник Рено Меган 2 Универсал... Не Раскрывается Замок Багажника Рено Меган Ii (Ремонт Электропривода Замка Багажника) Не открывается замок багажника Renault Megane II (ремонт электропривода замка багажника) Открылся следующий косяк совершенный разработчиками автомобилей Renaul. Неу...
Багажник На Дах Рено Кенго Своїми Руками... Дах Renault Kengo, Дах багажника renault kangoo Частини кузова, шасі, двигун Серед автолюбителів є багато любителів подорожей, ну чи просто активне свято де-небудь у природі. У цьому немає нічого дивного, тому що автомобіль дає кожній людині свободу ...