Ремонт кришки багажника Opel Astra H блок

Opel Astra H. аварійне відкриття замку багажного відділення.
Зима холодна і несподівано охоплює багажник. Не відкривається навіть плач.
Я почав шукати інформацію в Інтернеті, виявилося, що практично немає інформації на цю тему:

Перше. як відкрити двері?
(Для аварійного відкриття дверей є спеціальний отвір для ключа в замковій частині.Відвір в багажнику через внутрішній кузов, на задній стінці оббивки на кришці багажника є кругова гумова крапка. зніміть її в отвір і вставляємо квадратну секцію ключа (майте в увазі не скруткою, пласкогубці , а саме квадратну секцію ключа. ви можете використовувати ручку з балконних дверей відповідно до розділу. якщо достатньо всього лише довжини, то ви також можете відкрити викрутку або шкребки, але ви також будете вичерпані і вхідний отвір буде калічити, тому що Астин з відчинив однієї клавіші з м’яким пластика)
Щоб крутити м’яке та застереження проти годинникової стрілки (але це для мене. ви можете в іншому напрямку з модифікацією, і паз може бути вузьким і широким під широкі викрутки. На мені це при аналізі виглядало як паз звичайного чотиригранного дверного замка тільки на розділ навряд чи як у рукоятках з домашнього вікна).

0. Основная несправность. Пісок і бруд в замку для заднього двору, також можлива замерзання води. перешкоджає замковій роботі. клін щільно.

1
Замок. це 12-вольтовий електродвигун із самохідним приводом із швартовним зусиллям на валу двигуна, шестигранну колесо з односторонньою обертанням та пару важелів розгинання з пружинами (він виявляється після розбирання замка).

Читайте також:

Ремонт Двигателя Volkswagen Passat 1.8 Часть 2 (Сб... Ремонт двигателя Volkswagen Passat 1.8 часть 2 (Сборка) Создатель: РЕМОНТ ГИДРАВЛИКИ Размещено: 12 дек. 2015 г. Просмотрено: 167 658 Мне понравилось: 438 Мне не понравилось: 127 Ремонт мотора пассат 1.8 часть 4.5 (Сборка) Теги youtube: #TradeWinds ...
Ремонт Двигуна Hyundai Accent Ремонт двигуна Hyundai Accent творець: Zapkia.ru Розміщено: 19 Липня. 2016 р Переглянуто: 40 205 Мені сподобалося: 220 Мені не сподобалося: 44 Розбирання нового ДВС Хендай Акцент ТАГАЗ DOHC 16 клапанний. Що залишається зробити нашому клієнтові запч...

2. Можливі несправності
а) на центральному блоці збірки (центральний замок. це зупиняє не тільки багажник, але і всі двері)
б) Монтажний елемент у багажнику (якщо ви дивитесь з салону, то це знаходиться на правій частині багажного відділення за кришкою з двома поворотними затискачами), у нього є реле та запобіжник із замком задньої двері.
Видалення обох блоків запобіжників або схем запобіжників з поясненнями, які запобіжники, звідки ви можете побачити тут:
Пам’ятайте, якщо працюють прибиральники, підйомники або щось інше, то, швидше за все, окислення контактів і доріжки на монтажному блоці не відбувається через потрапляння води.

в) окислення контактів: на мікромотор замка, тут я також додаю переривання контактів ланцюга через те, що переривання проводки допустимо з похилого віку або розриву, окислення контактів на реле або запобіжник, а також їх провал.

Ремонт кнопки багажника Opel Astra H

Ремонт кнопки багажника Opel Astra H замена микрика)

Ремонтируем замок багажника Opel Astra H и Zafira B

. более подробное руководство по ремонту автомобилей OPEL Antara, Astra, Corsa, Insignia, Meriva, .


г) Запалений мікромотор замка

Заміна мікромотора у вигляді відеокліпу тут:
Тут ви можете побачити вилучену блокування з внутрішньої та зовнішньої сторони в процесі аналізу та заміни процесу мікромотора (в мікромоторній механізмі черв’ячний редуктор прикріплений до стрижня мікромотора, тому черв’ячний редуктор відрізаний, шматочок штанцер з черв’ячного механізму вирізаний тонким свердлом, а стрижень нової передачі вставляється в отриманий отвір. всього: новий двигун із черв’ячним зусиллям)
е) генерація або поломка зубчастих важелів або передач або прокручування черв’ячного зубчастого колеса на мікромотор (все це малоймовірно. результат зносу та багато ремонтів цього замка з частковим замком деталей)

Так:
Після аварійного відкриття дверей зніміть дверну окантовку. вона на пластикових затискачах. важко, але обережно витягніть її (перш ніж відкрити дверцяту, ви можете витягнути два сальники з пасажирського салону). Якщо ви хочете відкрити дверцяту перед відкриттям двері, краще не затягнути нижню частину. кліпси пластикові скрізь, коли кромка всередину прикріплюється всередину оббивки, а з дна всередині, коли закривається, одна пластикова застібка фіксує, він вставляється вертикально через пластикову частину ручок дверей і розбивається при це. Дверна ручка також включає в себе широкий квадрат через оббивку в квадратний виріз у металевих дверях. входить з нижньої частини вгору.
Суть справи: зсередини, щоб зняти оббивку, можна отримати тільки зверху, є великий ризик пошкодження оббивки.)

Я використовував мастило WD та викрутку (і мені доведеться мати квадратну секцію за допомогою клавіші. якби я знала. в Інтернеті все про викрутки. в результаті, поки не викривлювала всю канавку)

Читайте також:

Ремонт І Обслуговування Фольксваген Поло Седан... Volkswagen Polo Sedan Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Volkswagen Polo Sedan / Volkswagen Polo Sedan (код моделі: 612) 2011. 2015 Volkswagen Polo Sedan / Volkswagen Polo Sedan (код моделі: 614) 2015. Двигуни (Дв...
Ремонт Блоку Абс Рено Лагуна 2... Renault Lagoon 2 Дізнайтеся про наявність запасних частин у складі зараз. Заповніть форму нижче: або дзвоніть в Москву: 8 (964) 798-68-98 ABS блок використовуваний для Ланона Рено 2 А як щодо ціни: 3000 руб Блок повітряної подушки використовуваний дл...

Двері відкриті. Оббивка знімається. Замок зависає на трьох гвинтах і роз’єми проводки. З’єднувальні контакти очищаються і обережно складаються, якщо їх носити.
Блокування видалено. розбирати, як показано на відео. посилання розміщено вище.

Ми виймаємо мікродиск
Підключіть 12 вольт до мікромотора. це працює на щастя! (якщо не працює, то перегляньте відеозапис про модернізацію двигуна)
наповніть горщик дуже гарячою водою і залийте пором або щось інше з мильних розчинів. мій багатенкий. Потім промивайте під сильним потоком киплячої води з крана, так що разом з старим мастилом знімайте весь пісок і бруд (пам’ятайте, що кип’ячена вода з чайника. це призведе до температури пластикових частин)
змастити, зібрати назад. Ми розробляємо механізм вручну за допомогою круглої частини верстатів, ми закриваємо ручним замком, а за допомогою квадратного ключа ми відкриваємо через аварійний отвір для відкриття)

Покладіть замки на місце без спотворень. З’єднуємо з’єднувач з електричним замком, відкриваємо двері зі скруткою, закриваємо його і перевіряємо відкриття персоналу, натискаючи ручку дверцят.
Все працює! Радісний збір та використання.
Успіх і гарний настрій!

Я також думаю, що там буде відео для ремонту різних Asters на Opel Astra для цього в ремонт Yutube Opel Astra є багато різних.

Прохолодний. сьогодні після довгого часу. скористався його порадою. ще раз закупорив кришку багажника. (посміхається).

Наприкінці року: не існує такого дня, коли було менше (від 5 до 50) користувачів, які знайшли час перейти на цю сторінку (див. Лічильник відвідувача) з ремонтом замку Opel Astra. грішний німецький виробник. як ви виглядаєте як сільська автомобільна промисловість. купуючи Opel запаси людей терпінням, а також молотом, клас і ковадлу! Для Opel це правда німецької автомобільної промисловості про краще життя !!

Читайте також:

Заміна Ксенонових Ламп Opel Astra H... Заміна ламп Перед заміною лампи вимкніть запалювання та відповідний вимикач. Візьміть нову лампу прямо за плінтус. Не візьміть лампу за склянку голими руками, інакше на склі залишиться відбитки пальців. Глибина осідає на рефлекторі і погіршує свою ві...
Какое Масло Лить В Опель 1.8 Уникальные автомасла не обязательно имеется возможность приобрести, потому появляются ситуации, когда необходимо подобрать альтернативную смазку, отвечающую техническим чертам агрегата. Упростить подбор смазочной воды, позволяет аннотация к автомобил...