Ремонт кришки багажника Opel Astra H блок

Opel Astra H. аварійне відкриття замку багажного відділення.
Зима холодна і несподівано охоплює багажник. Не відкривається навіть плач.
Я почав шукати інформацію в Інтернеті, виявилося, що практично немає інформації на цю тему:

Перше. як відкрити двері?
(Для аварійного відкриття дверей є спеціальний отвір для ключа в замковій частині.Відвір в багажнику через внутрішній кузов, на задній стінці оббивки на кришці багажника є кругова гумова крапка. зніміть її в отвір і вставляємо квадратну секцію ключа (майте в увазі не скруткою, пласкогубці , а саме квадратну секцію ключа. ви можете використовувати ручку з балконних дверей відповідно до розділу. якщо достатньо всього лише довжини, то ви також можете відкрити викрутку або шкребки, але ви також будете вичерпані і вхідний отвір буде калічити, тому що Астин з відчинив однієї клавіші з м’яким пластика)
Щоб крутити м’яке та застереження проти годинникової стрілки (але це для мене. ви можете в іншому напрямку з модифікацією, і паз може бути вузьким і широким під широкі викрутки. На мені це при аналізі виглядало як паз звичайного чотиригранного дверного замка тільки на розділ навряд чи як у рукоятках з домашнього вікна).

0. Основная несправность. Пісок і бруд в замку для заднього двору, також можлива замерзання води. перешкоджає замковій роботі. клін щільно.

1
Замок. це 12-вольтовий електродвигун із самохідним приводом із швартовним зусиллям на валу двигуна, шестигранну колесо з односторонньою обертанням та пару важелів розгинання з пружинами (він виявляється після розбирання замка).

Читайте також:

Ремонт Насоса Гур Бмв Е36 Рульована рейка bmv e36 (GUR). несправність та ремонт Гур bmv e36 (рульове керування) досить простий. Це виходить так, наче крім всього іншого, при контакті з двигуном у місці кріплення насоса рульового механізму та рульової вала біля рульової рейки...
Яке Масло Заліваті В Опель Астра G... Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла АКПП? Таке питання віклікає Величезне Кількість суперечок среди автовласніків. Завод-виробник стверджує, что в коробці масло...

2. Можливі несправності
а) на центральному блоці збірки (центральний замок. це зупиняє не тільки багажник, але і всі двері)
б) Монтажний елемент у багажнику (якщо ви дивитесь з салону, то це знаходиться на правій частині багажного відділення за кришкою з двома поворотними затискачами), у нього є реле та запобіжник із замком задньої двері.
Видалення обох блоків запобіжників або схем запобіжників з поясненнями, які запобіжники, звідки ви можете побачити тут:
Пам’ятайте, якщо працюють прибиральники, підйомники або щось інше, то, швидше за все, окислення контактів і доріжки на монтажному блоці не відбувається через потрапляння води.

в) окислення контактів: на мікромотор замка, тут я також додаю переривання контактів ланцюга через те, що переривання проводки допустимо з похилого віку або розриву, окислення контактів на реле або запобіжник, а також їх провал.

Ремонт кнопки багажника Opel Astra H

Ремонт кнопки багажника Opel Astra H замена микрика)

Ремонтируем замок багажника Opel Astra H и Zafira B

. более подробное руководство по ремонту автомобилей OPEL Antara, Astra, Corsa, Insignia, Meriva, .


г) Запалений мікромотор замка

Заміна мікромотора у вигляді відеокліпу тут:
Тут ви можете побачити вилучену блокування з внутрішньої та зовнішньої сторони в процесі аналізу та заміни процесу мікромотора (в мікромоторній механізмі черв’ячний редуктор прикріплений до стрижня мікромотора, тому черв’ячний редуктор відрізаний, шматочок штанцер з черв’ячного механізму вирізаний тонким свердлом, а стрижень нової передачі вставляється в отриманий отвір. всього: новий двигун із черв’ячним зусиллям)
е) генерація або поломка зубчастих важелів або передач або прокручування черв’ячного зубчастого колеса на мікромотор (все це малоймовірно. результат зносу та багато ремонтів цього замка з частковим замком деталей)

Так:
Після аварійного відкриття дверей зніміть дверну окантовку. вона на пластикових затискачах. важко, але обережно витягніть її (перш ніж відкрити дверцяту, ви можете витягнути два сальники з пасажирського салону). Якщо ви хочете відкрити дверцяту перед відкриттям двері, краще не затягнути нижню частину. кліпси пластикові скрізь, коли кромка всередину прикріплюється всередину оббивки, а з дна всередині, коли закривається, одна пластикова застібка фіксує, він вставляється вертикально через пластикову частину ручок дверей і розбивається при це. Дверна ручка також включає в себе широкий квадрат через оббивку в квадратний виріз у металевих дверях. входить з нижньої частини вгору.
Суть справи: зсередини, щоб зняти оббивку, можна отримати тільки зверху, є великий ризик пошкодження оббивки.)

Я використовував мастило WD та викрутку (і мені доведеться мати квадратну секцію за допомогою клавіші. якби я знала. в Інтернеті все про викрутки. в результаті, поки не викривлювала всю канавку)

Читайте також:

Твій Перший Авто До 300 Тисяч! Opel Astra H... Ваша перша машина до 300 тисяч! Opel Astra H Автор: Ярослав Єфремов Опубліковано: 24 листопада 2017 року Переглянуто: 197 128 Мені подобається: 2 624 Мені не сподобалось: 554 Перевірте історію автомобіля, перш ніж купувати з сервісом AutoTek. Діагн...
Ремонт Склопідіймача Audi A6 C5 ремонт віконного підйому а6 c5 Заміна кабелю стеклоподъемника аудиту а6 с5 Без проблем, я не знаю більше авто з такими гальмами в опущеному стані, зависає, що робити, що добре виглядає, коштує 150 руб. Трохи більше, і кабель може провалити, це непр...

Двері відкриті. Оббивка знімається. Замок зависає на трьох гвинтах і роз’єми проводки. З’єднувальні контакти очищаються і обережно складаються, якщо їх носити.
Блокування видалено. розбирати, як показано на відео. посилання розміщено вище.

Ми виймаємо мікродиск
Підключіть 12 вольт до мікромотора. це працює на щастя! (якщо не працює, то перегляньте відеозапис про модернізацію двигуна)
наповніть горщик дуже гарячою водою і залийте пором або щось інше з мильних розчинів. мій багатенкий. Потім промивайте під сильним потоком киплячої води з крана, так що разом з старим мастилом знімайте весь пісок і бруд (пам’ятайте, що кип’ячена вода з чайника. це призведе до температури пластикових частин)
змастити, зібрати назад. Ми розробляємо механізм вручну за допомогою круглої частини верстатів, ми закриваємо ручним замком, а за допомогою квадратного ключа ми відкриваємо через аварійний отвір для відкриття)

Покладіть замки на місце без спотворень. З’єднуємо з’єднувач з електричним замком, відкриваємо двері зі скруткою, закриваємо його і перевіряємо відкриття персоналу, натискаючи ручку дверцят.
Все працює! Радісний збір та використання.
Успіх і гарний настрій!

Я також думаю, що там буде відео для ремонту різних Asters на Opel Astra для цього в ремонт Yutube Opel Astra є багато різних.

Прохолодний. сьогодні після довгого часу. скористався його порадою. ще раз закупорив кришку багажника. (посміхається).

Наприкінці року: не існує такого дня, коли було менше (від 5 до 50) користувачів, які знайшли час перейти на цю сторінку (див. Лічильник відвідувача) з ремонтом замку Opel Astra. грішний німецький виробник. як ви виглядаєте як сільська автомобільна промисловість. купуючи Opel запаси людей терпінням, а також молотом, клас і ковадлу! Для Opel це правда німецької автомобільної промисловості про краще життя !!

Читайте також:

Opel Vectra C Не Відкривається Багажник... Opel Vectra OPC Line Бортовий журнал Кнопка відкривання та ремонту багажника Одного разу він підійшов до машини, щоб відкрити багаж, він не відкрився.Я завантажую в багажник, через задні сидіння, відкриваю. я вихоплюю ковпачок, повертаю викрутку і ві...
Opel Astra H Недоліки І Проблеми OPEL ASTRA H недоліки та проблеми Автор: Олег Квасов Опубліковано: 9 листопада 2016 року Переглянуто 252 045 Мені сподобалось: 1 186 Мені не сподобалися: 203 У цьому відео з'явиться розповідь про моєму автомобілі Opel Astra 2010, його недоліки та п...