12.19. Капітальний ремонт рульової колони

Капітальний ремонт рульової колони

Компоненти рульової колонки

1. затискач
2. Збірка рульових колодок
3. приймальна розетка
4. Важіль перемикання рульової колони
5. верхній корпус
6. Болт
7. Нижнє покриття
8. рульове колесо
9. Гайка (35 Нм)
10. кнопка Ріг
11. Запалення / замикання рульового колеса
12. прив’язка кільця
13. віддалений рукав
14. верхній підшипник рульового валу
15. рульовий вал
16. Обкладинка кільця

17. затискач
18. Болт (25 Нм)
19. Пральна машина
20. втулка
21. гумова втулка
22. Болт (25 Нм)
23. пластмасова шайба
24. нижня підшипник рульового валу
25. дистанційна шайба
26. Болт (35 Нм)
27. карданний проміжний вал
28. Весна
29. віддалений рукав
30. втулка
31. Гвинт з зсувною головкою
32. Корпус вала рульової колони

На моделях з рульовим колесом, оснащеним кільцевим соплом, для видалення його з колон необхідно знімач.

Рульова колона. загальна інформація

Читайте також:

Ремонт Вакуумного Підсилювача Гальм Тойота... Заміна або ремонт підсилювача вакуумного гальма самостійно і як його перевірити? Доброго часу дня, дорогі автолюбителі! Ті з вас, хто правильно правили старі моделі автомобілів, напевно, не пам'ятають, скільки сил потрібно було застосувати до педалі...
Ремонт Ауді 80 Своїми Руками Ремонт і обслуговування автомобіля Audi 80 власними руками Автомобіль Audi 80 виготовлений досить високоякісно і добре. Автомобіль зламається рідко, але це стається. Особливо наступально, коли на дорозі став пробій, а поруч з ним немає ремонтних майс...

Вал рульової колони виконаний зі сталі. Для забезпечення вимог безпеки вал колонок розділений на дві частини: верхній (правий рульової колони) і нижня секція (проміжний вал опорного вала).

На обох кінцях проміжного вала встановлені в них штекери з кардановими швами. Петлі петлі виконані спліт, а всередині. сплайн з’єднання.

Верхній карданний шарнірний шар кріпиться до нижнього сплайного суглоба вала рульової колони. Шпиндель проміжного вала приєднаний до шліцованого з’єднання валу рульового механізму. Кожен з затискачів затягується болтом M8x30.

Вал рульової колони проходить через отвір у переборці. Герметизація здійснюється за допомогою гумової втулки.

Верхній вал колони внизу закінчується універсальним суглобом, а верхній. сплайнами і ниткою M14x1.5. Рульове колесо монтується на штирі верхнього валу, який потім закріплений гайкою. На додаток до колеса, у верхній частині валу також розміщена збірка перемикачів рульової колонки.

Ремонт рулевой калонки поджеро спорт 2001г

авто и их заморочки.

Mitsubishi pajero( Бегемот) ремонт рулевой рейки.

Читайте також:

Ремонт Насоса Гур Honda Accord 7 / Замена Сальнико... Ремонт Насоса ГУР Honda Accord 7 / Замена сальников и подшипника Создатель: Ivan Gavrilov Размещено: 29 окт. 2016 г. Просмотрено: 23 889 Мне понравилось: 278 Мне не понравилось: 18 ВНИМАНИЕ: при переборке насоса кольцо с точкой, где я акцентирую вн...
Ремонт Рулевой Рейки Toyota Ремонт рулевой рейки toyota Создатель: Fired Up Размещено: 18 февр. 2017 г. Просмотрено: 33 822 Мне понравилось: 95 Мне не понравилось: 41 Теги youtube: ##ремонт#рулеваярейка ...

mitsubishi pajero( Бегемот) ремонт рулевой рейки. подробная разборка.

На нижній частині трубчастої оболонки зварюється кронштейн з подовженими розрізами, через який проходять два болти M8x22, через яку труба приєднується до щита у передній частині корпусу. Приблизно посередині труба затискається затиском, що закріплюється на перегородці моторного відсіку за допомогою двох болтів M8x35.

Всередині трубчастої оболонки валу рульової колони розташовані два підшипники типу ПЛК 03-33, в якій обертається вал рульового колонки. Підшипники фаршировані мастилом на заводі та запечатані, тому не потребують додаткового технічного обслуговування.

На трубчастому корпусі є кронштейн, в якому встановлені замки / рульовий замок. Замок затвора входить в паз, нарізний в обкладні труби. Кронштейн кронштейна затискається до труби за допомогою спеціальних болтів з зсувними головами (для запобігання несанкціонованому вимкненню блокування).

Рульове колесо прикріплено до валу за допомогою гайки M14x1.5.

1. Зніміть рульову колонку (див. Розділ Видалення та встановлення рульової колони) Вставте ключ перемикача запалювання і поверніть його до положення 0.
2. Позначте положення валу колонки по відношенню до верхнього карданного шарніра проміжного вала фарбою або маркером.

3. Витягніть муфту і відокремте проміжний вал від колони.

4. Зверніть увагу на монтажне положення компонентів, зніміть пружину з основи колони, потім спейсер і кільцеву втулку. Зніміть вал колони з направляючої трубки. Зніміть нижню опорну втулку.
5. За наявності відповідного обладнання для видалення з верхнього кінця колони вала перехідне приєднання рульового колеса потребує знімача.
6. Зніміть заглушковий кінець з верхньої кінця валу колонки, потім зніміть кільцевий спейсер і верхню основну пробку.
7. Перевірте стан компонентів, замініть дефектні.
8. При складанні, встановивши на верхньому кінці вала кільцеву та базову штепсель, негайно зафіксувати їх зупинкове кільце. Переконайтеся, що кільце правильно розташоване в його канавці. За допомогою відповідного обладнання встановіть адаптер рульового колеса на вал.
9. Встановіть верхню опору втулки в направляючу трубку, а потім обережно потягніть у нього манжету. Просуньте кільцеві та прокладні муфти і пружину на нижній кінець вала.
10. Упорядкування вирівнювання знаків, розміщених у процесі демонтажу, потім підключіть проміжний вал до складу. Переконайтеся, що вал правильно розміщений у гніздах колони, а потім затягніть затяжний болт до потрібної сили.
11. Перевірте працездатність функціонування колони, потім встановіть її на машині (див. Розділ Видалення та встановлення рульової колони)

Читайте також:

Ремонт Заднього Редуктора BMW X5... BMW препарат Ремонт редуктора BMW Щоб гарантувати, що ваш BMW задовольнить вас без проблем, задню коробку передач вимагає регулярної діагностики, технічного обслуговування та ремонту. Спеціалізований технічний центр Motor Expert має все необхідне для...
Ремонт Рульової Рейки Мазда 626 Ge... Рульове керування на Mazda 626 Мазда 626 92-02r Доступна рульова рейка буде відправлятися через нову пошту. Продаж рульової рейки Mazda 626 Відправлення нової пошти Гарантія Intime для встановлення оплати при здійсненні готівкою всіх частин з Польщ...