Ремонт подрулевих вимикачів власними руками

Привіт, читач блогу AAuhadullin.ru! У цьому статті ми розглянемо ремонт підніжок поворотів Renault Logan. Перед ремонтом, давайте дивимось на зовнішній вигляд перемикача стелі Reno Logan, представлений на малюнку нижче, а потім ми подивимося на функції. Ремонт Правого Подрулевого Перемикача Рено Логан

Фіг. Субосемблер у зборі

ФУНКЦІЇ СУПЕРЕЧНИК

Ліва перемикач виконує наступні функції:

 1. Всі зовнішні джерела світла вимкнені.
 2. Перемикач розмірів, підсвічування елементів керування та пристроїв, підсвічування номерів.
 3. Найближчий електричний вимикач.
 4. Перемикач світлового вогню.
 5. Перемикач світла на задній фар.
 6. Кнопка сигналу
 7. Електричний перемикач індикаторів напрямку. (Виробляється шляхом переміщення ліфти вгору (вправо) і вниз (ліворуч)). Тому це не вказано на малюнку.

Ремонт Правого Подрулевого Перемикача Рено Логан

Фіг. Функції лівого кормового перемикача

 • Щоб зробити сигнал, потрібно натиснути кнопку на лівій електричний перемикач, позначений синьою стрілкою.
 • Розміри вмикаються, повертаючи електричний перемикач положення 2.
 • Щоб блимати фари, потрібно трохи потягнути перемикач лівій стебло до вас і відпустити його. Він повинен повернутися до своєї початкової позиції.
 • Щоб назавжди ввімкнути фари заднього променя, поверніть регулятор в положення 3 і потягніть перемикач на стелю до себе, доки він не зафіксований у такому положенні. Одночасно синя лампочка повинна бути підсвічена на щиті, це сигналізує про те, що основний пучок включений.
 • Щоб активувати промінь ближнього світла, знову витягніть перемикач, доки не буде зафіксована наступна ручка.
 • Щоб увімкнути противотуманні фари, потрібно встановити крайню ручку до положення 2, а потім біля положення 4. На панелі приладів загориться відповідна лампа.
 • Задні протитуманні фари включені, повертаючи рукоятку в позицію 5. Відповідна лампочка повинна загорятися на екрані. Крім того, коли включений задній протитуманний світ, також активуються фари протитуманні фари.
 • Увімкніть сигнали повороту, повертаючи лівий стіл догори або вниз, доки він не зафіксований на своєму місці. Щоб активізувати правий поворот, вниз поверніть ліворуч.
 • Після завершення маневрування повороту та повернення до прямолінійного руху ви відповідно повернете рульове колесо до початкового положення. У цьому випадку перемикач стелі автоматично вимикається.
 • Ви також можете коротко повернути повороти, вам просто потрібно трохи повернути важіль до потрібного положення. Як тільки індикатор напрямку вимикається один або два рази тричі, ви повинні відпустити перемикач і вимкнути покажчик, щоб повернутися до початкового положення.
 • Перемикач правого стовбура на Renault Logan контролює дезодори та лобове скло.

Качественный ремонт переключателя Логан

Качественный ремонт переключателя света Логан1, Сандеро1, Ларгус и т.п. с полным разбором и заменой проводов.

Разборка и чистка подрулевого переключателя рено логан new 2014 г.в.

Читайте також:

Ремонт Рульової Рейки Опель Антара Своїми Руками... Як правильно відновити рульову рейку на Opel Antara своїми руками Ремонт рульової рейки Opel Antara та заміна несправних запасних частин з детальними інструкціями. це процедура, доступна кожному, хто знайомий з основними приладами та ремонтом автомоб...
Ремонт Задней Балки Пежо 306 Своими Руками... Ремонт задней балки пежо 405 своими силами Снялась опора в сборе тривиально и оч стремительно. Часто следующие интервалы смены сокращаются до тыщ км по причине естественной выработки рабочих поверхностей ускоряющей износ иголок подшипников. Быть дамо...

Снятие, разборка и чистка подрулевого переключателя, левого. Рено Логан new 2014 г.в.

Кнопка в кінці правого електричного перемикача призначена для відображення даних на бортовому комп’ютері. Кнопка позначена червоною стрілкою на малюнку нижче: Ремонт Правого Подрулевого Перемикача Рено Логан

Фіг. Перемикач правого стільця

Правий перемикач виконує наступні функції:

 • Пральні машини та двірники працюють тільки за умови включення запалювання.
 • Склоочисники активуються, коли правою ручкою перемикача рухається вниз.
 • На першій позиції двірники працюють з перервами.
 • На другій позиції склоочисники працюють постійно, але на низькій швидкості.
 • На третьому місці пральні машини працюють постійно, на високій швидкості.
 • Щоб увімкнути пральну машину, потрібно потягнути праву ручку до вас, поки водяний спрей виплескується на вітрове скло.
 • Для того, щоб одночасно працювати і чистити склоочисники, а також забезпечити подачу води, вам потрібні правильні важелі, щоб витягнути і вниз. Тоді в той же час вода сплескне, а склоочисники працюватимуть, тим самим очистивши лобове скло від бруду.

РЕМОНТ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЮ ПОДРУЛЕРА

У той же час я втратив сигнал, тому я вирішив першоруч обрушитись в Інтернеті, попросити знаючих людей. І виявилося, що, виявляється, Renault Logan. це хвороба. Найчастіше вони втрачають сигнал через те, що лівий важіль постійно працює. Він несе відповідальність за багатьма функціями, тому часто використовується. Вона використовує дроти з сталінської міді. Вони дуже жорсткі і часто зриваються! Щоб видалити та відновити перемикач стільців, нам потрібні наступні інструменти:

 • Філліпс викрутка
 • Мала, тонка плоска викрутка
 • Ключі ТОРКС Т10 і Т20

Перш ніж продовжити ремонт, перш за все потрібно відключити автомобіль, виймаючи негативний клем з акумулятора. Потім поверніть рульове колесо вліво на 90 ° щодо нейтрального положення. Це нам потрібне пізніше, видаливши лівий перемикач. За допомогою ключа ТОРКС Т20 викрутіть два гвинти, які закріплюють кришку рульової колонки знизу. Спочатку зніміть верхню частину, розстебнувши засувку на шляху.

Потім зніміть нижню частину корпусу. Тут ви повинні зрозуміти, чому ми повернули рульове колесо на 90 градусів. Сам електричний вимикач прикріплений до рульової колонки двома гвинтами для викрутки з поперечною головкою. Відкрутіть їх і вийміть роз’єм, який прикріплений до вимикача. Після зняття важливого з’єднання уважно вивчіть, особливо зверніть увагу на проводів.

Я відразу побачив, що дроти чорні й червоні, припаяні до штифту, який знаходиться всередині самого лежеля. Цей штифт виявляється при перемиканні світла, розміру. І проводять у цьому випадку працюють на перерву. Більш того, вони дійсно жорсткі і не гнучкі. Ремонт Правого Подрулевого Перемикача Рено Логан

Фіг. Переключити штифт

Щоб вийняти штекер перемикача, спочатку потрібно розібрати його корпус.

На малюнку нижче показано, що потрібно скинути, і які кліпи розстібнути:

Ремонт Правого Подрулевого Перемикача Рено Логан

Фіг. Переключити корпус

Читайте також:

Ремонт АКПП Aw450-43le Часть 1 Ремонт АКПП AW450-43LE часть 1 Создатель: Андрей Тоскин Размещено: 6 мар. 2017 г. Просмотрено: 12 988 Мне понравилось: 296 Мне не понравилось: 11 Теги youtube: #AW450-43LE #РемонтАКП Источник...
Перезаліт Кузовний Ремонт В гаражних Умовах... перезаліт Кузовний ремонт в гаражних умовах творець: Pushkin Garage Розміщено 5 дек. 2015 р Переглянуто: 102 427 Мені сподобалося 1 501 Мені не сподобалося: 141 перезаліт від 22 червня 2014 ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ: Music: Select Start.- A Playlist Ki...

Потім вам потрібно зняти кнопку сигналу. Він повинен бути щипнутим, щось тонким і рівним, наприклад, невеликою плоскою вікруткою.

Обережно просуньте гніздо між кнопкою та викруткою важеля і потягніть ковпачок, ми його витягнемо.

Фіг. Місце вилучення кнопок

Для ясності даю ілюстрацію показаної кнопки. Щоб ви зрозуміли, як його витягти.

Фіг. Кнопка видалена

Тоді треба зняти екстремальний вимикач, який фіксується за допомогою засув на штирі. Тому його слід витягнути зі шпильки сильним, але акуратним рухом.

Для ясності ми показуємо засувки:

Ремонт Правого Подрулевого Перемикача Рено Логан

Фіг. Засувка на штирі

Нові дроти, заздалегідь готуються, більш гнучкі і м’які, щоб не зламати. Поперечний переріз близько 0,5 мм². До речі, для цього мети дроти від неефективного харчування комп’ютера хороші.

Після ремонту рульових колонкових вимикачів ми збираємо все у зворотному порядку. Встановіть місце, і все треба заробити належним чином.

Читайте також:

Ремонт І Обслуговування Фольксваген Гольф 2... Volkswagen Golf 2, Jetta 2 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Volkswagen Golf 2 / Volkswagen Golf 2 (код моделі: 191, 192, 193, 194) 1984. 1988 Volkswagen Jetta 2 / Volkswagen Jetta 2 (модельна модель: 165, 166, 1...
Ремонт Рульової Рейки Мазда 626 Ge... Рульове керування на Mazda 626 Мазда 626 92-02r Доступна рульова рейка буде відправлятися через нову пошту. Продаж рульової рейки Mazda 626 Відправлення нової пошти Гарантія Intime для встановлення оплати при здійсненні готівкою всіх частин з Польщ...