Довідник з ремонту. палець слайда

Після ще однієї заміни передніх гальмівних колодок я зіткнувся з такою проблемою: різьблення в одній, верхній, отвір у поворотній кулаці (отвори, в яких гвинти нахилила супорти. пальці), різьба на пальці залишалася недоторною. Спочатку палець звичайно утримувався, але потім він розсипався, і почався тремтіння супорта гальма. Я тимчасово загвинчував звичайний болт з ниткою M10 замість пальця, він тримався добре, але потрібно було щось зробити. Використовуйте Інтернет, щоб знайти подібну проблему, і варіанти рішення були різними:

  1. Купуйте новий шарнірний кулак і змініть його.
  2. Купуйте ліхтар (таку вставку у вигляді пружин), вирізьте різьблення в кулі більшого діаметра, вставте футурок, закрутіть там оригінальний палець.
  3. Знайдіть токар, щоб вирізати той самий палець, але з більшою ниткою, вирізьте нитку в кулі.
  4. Купіть ремінний палець з більшою ниткою, вирізьте нитку в кулак.

Перший варіант був дорогим, оскільки окрім нового поворотного кулака доведеться купувати більше і підшипник концентратора, при цьому сенсор ABS стане проблемою. Я відмовився від цього варіанту. З третього варіанту я також відмовився, тк. У мене немає знайомого токаря.

В інтернеті я виявив, що один з авторинок має futorki, і пішов туди. Там вони не були (всі викуплені), але знайшли палець з ниткою більшого діаметра, ремонту швидкий гальмо 11202 10 / 1.25 , початкова різьба потік різьби M9 різьблення 1,25, а також для ремонту нитки різьблення M10 1,25. До речі, пізніше я побачив футурки в магазині автоматичних інструментів, коли купив кнопок M10 / 1.25. Мітчики виявилися 2 в наборі шматка № 1, а обробка № 2 відрізняється смугами біля тетраедра, одна смужка № 1 і дві смужки № 2.

Skoda Octavia a5. Устранение подклиннивания суппорта.

В этом видео я показал как эффективно и быстро устранить подлиннивающий суппорт.

Skoda octavia тормозной суппорт

skoda octavia тормозной суппорт! На этом видео я покажу как отреставрировать задний тормозной суппорт на автомоб.

Ремонт Переднього Супорта Шкода Октавія

Нижче на фотографії розташовані два напрямні рейки: один оригінал, інший ремонт. Ремонт має такий же внутрішній шестикутник на 7, який задовольняє. Воно трохи товще, але він нормально входить в рукав.

Ремонт Переднього Супорта Шкода Октавія

Ремонт Переднього Супорта Шкода Октавія

Заміна направляючої рейки, різьблення в обертальному гнізді

Ми вилучаємо підтримку, зависаємо, щоб не заважати. Для зручності поверніть колесо в потрібне нам напрямку. Візьміть крану, покладіть її перпендикулярно кулаці (отвір) і повільно починайте крутити, додаючи трохи масла до нього. Два повороти в одну напрямку, повернімо назад, щоб видалити чипи тощо.

Ремонт Переднього Супорта Шкода Октавія

Ремонт Переднього Супорта Шкода Октавія

Після нарізування протріть масло, зніміть стружки та спробуйте на відновлювальний палець, нанесіть на суппорт.

Ремонт Переднього Супорта Шкода Октавія

На майбутнє я помітив для себе, що вам не потрібно затягувати ці напрямні підтримки. пальці, інакше вам обов’язково доведеться купувати новий поворотний кулак.

Читайте також:

Ремонт Заднього Ліхтаря Бмв Е39... BMW 5 Series /// My Vision Бортюхор Ремонт задніх рестайлінгових ліхтарів E39 Добре, ми розбавляємо мою BZ, яка на 90% складається з повідомлень про установлені ніштікі (мабуть, це взагалі не цікавить громадськість, якщо дивитися на незмінний рейтинг...
Ремонт Рульової Рейки Фольксваген Гольф 2... Ремонт рульової рейки власними руками Volkswagen Golf 2 Довідкові дані, знімні елементи інтер'єру, дверна заміна скла, Volkswagen Golf 4 Bora Jetta. Кузов рус, знімні елементи задньої частини кузова, знімні елементи передньої частини кузова. Що п...