Подушка керма з підсилювачем Ford Focus 2: виймання, пристрій

Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2GUR (рульовий механізм). Що це за це? Як ти можеш доглянути за ним, щоб він довго не вийшов з ладу? І чи варто турбуватися, якщо він перестає нормально працювати? Адже перед автомобілями без проблем справився без нього.

Отже, щоб ви знали, якщо ви не знаєте, основним компонентом гідропідсилювача є насос.

Якщо ви хочете більш детально зрозуміти структуру ГУР та зрозуміти принцип її функціонування, зверніть увагу на ілюстрації та відео нижче:Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2

Взагалі, сенс цього механізму полягає в тому, що це полегшує керування водієм. Якщо рульове управління не вдалося, рульовий механізм не втрачає свою ефективність і продовжує функціонувати, але рульове колесо, здається, важче для водія.

плюси GUR: менше втомлених рук, оскільки це легше керувати, крім того, будь-які удари по рульових від різних нерівностей у дорозі для вас менш чутливі.

А. мінус є те, що певною мірою зворотний зв’язок з дорогою втрачається, так би мовити, потрібно пожертвувати інформативним заради комфорту. Загалом, завдяки GUR на малих швидкостях, рульове колесо, здається, легше, а в цілому. це більш еластичне та інформативне.

Як доглянути?

Эгур на форд фокус 2 2.0л

Разборка и причина выхода из строя эгура.

Чуть НЕ,,, встрял на ЭГУР 13.000 тр от VlaKoz Car

Ремонт ЭГУР Форд Фокус 2 ! и Мазда 3 ! Новости каждый день ГРУППА Vk Моя партнерка AiR .

 1. Ми дотримуємося того, що в кегах є достатньо масла.
 2. Ми контролюємо, що немає різноманітних витоків. Загалом, частіше дивляться під капот.
 3. Ми переконаємося, що ремінь досить міцна.
 4. Ми намагаємося якнайшвидше зіткнутися з будь-якими перешкодами на шляху зменшення кількості ударів.

Як зняти насос SRS на Ford Focus 2?

Раптом вам потрібно зробити заміну, ти ніколи не знаєш?

Що вам буде потрібно? (так би мовити, що включає в себе ремонтний комплект):

 • автомобільний ключ 18;
 • 3 нові шлангові затискачі;
 • гідравлічна рідина;
 • привідні ремені
 1. Ми поклали машину на ліфт.
 2. Вийміть клем з акумулятора.
 3. Ми знімаємо захист двигуна.
 4. Демонтируйте приводні ремені.
 5. Ми приступаємо до демонтажу самого насосу GUR у Ford Focus 2. Також слід розібрати розширювальний бак.
 6. Потім зніміть насос.

Встановіть той же насос у зворотному порядку.

До речі, хто зацікавлений, ціна на новий насос становить близько 10 000. 20 000 рублів (плюс або мінус). Існує також 5000 копійок, але є також 38 000.

Ремонт

Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт того ж насосу Ford Gear Ford Focus 2 в різних автосервісах може коштувати близько 6000 рублів, процес його видалення. близько 4000 рублів.

І я майже забув, Ford Focus має таке захворювання: з плином часу, десь на бігу, як правило, після 25 000 км, дросель може почати текти.

Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2

Швидше за все, вам доведеться змінити приймач.

Можливо, звичайно, датчик також може бути пронизаний. Що робити? Змініть датчик (це коштує близько 2000). Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Хоча, як варіант, ви можете просто загвинтити його місце, щоб не витрачати гроші на нове. Я знаю, вони це роблять, хоча я б краще замінити його новим.

Ще одна поширені проблеми: редукційний клапан може почати захоплювати. Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2З цього можна відірвати шланги та вихвати рідину. Як бути? Вихід 2: або ми купуємо новий насос, або ми намагаємося вирізати новий клапан (це можливо і під замовлення).Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2Ремонт Насоса Егурен Форд Фокус 2

Читайте також:

Ford Easy Fuel Як Працює Ford Easy Fuel паливна система Текст для сайту Авто Копірайтинг Картинки (фотографії): немає Розповідь про унікальний розвиток автомобіля Ford Easy Fuel Fuel System Копірайтер (автор): Домінго У статті 370 слова Найпопулярніші з важливих слів на...
Які Лампочки На Форд Фокус 2 Рестайлінг... які лампочки на форд фокус 2.7 рестайлінг які лампочки на форд фокус 2.4 рестайлінг Лампочки на форд фокус 2 На фокусі рестайлінг 1. лампа фронтального покажчика повороту, тип лампи PY21W; 2.4. лампа дальнього світла, тип лампи H7U; 3. лампа ближнь...