HYUNDAI SONATA

ДІАГНОСТИКА І РЕМОНТ

У нас в штаті майстер-робіт, які займаються лише автоматичною трансмісією (де ми не перевозять і т. Д.). Всі ремонтні роботи виконуються в Москві за адресою, вказаною в контактах.

Рада, скільки коштує і т. Д.

Якщо вам це потрібно терміново, краще зателефонувати. Запитай

Існує 165 Коментарі Додати свій.

Привіт Коли ви їсте повільно в першій передачі, подаєте газ на швидкісний набір, це відчуваєш, що я поклав його на позицію Н. Я випускаю газ, і це все. Дуже рідко буває,

Скидання коробки, причина в гідробулоке.

на сонаті TagAZ akpp висунувся в положенні 3 перенесення і сильно бити при переході на спину, як вилікувати?

Активний режим аварійного режиму, діагностика та усунення причин.

Про діагностику прохолодно. Це, швидше за все, соленоїди. Тільки сьогодні він сам взяв його з сервісу. 9000р. Ціна питання з заміною нафти

Масло теж мені не подобається кочето пахне. Може, через нього.

Привіт У мене є соната 2.7 акп. Броллім такий ящик звивається особливо чутливо, коли машина рухається вниз по схилу і з другого до 3 маленьких ударів іноді

Привіт Якщо масло з запахом спалення, коробка повинна бути розібрана, тертя пакети спалені.

Привіт, скажіть, чи має сенс брати договірну автоматичну трансмісію (сонат-тагаз), які мають шанс зайнятися працівником, або краще інвестувати та розібратися в власному. Коробка працює належним чином, але пробіг 230 000 приводить мазут через втулку насоса. І вам, мабуть, потрібно оновити пакунки. Дякую.

Краще зробити ремонт.

Здравствуйте, у мене є соната тага 2.7 акп, холод зникає 1 передача. Діагностика показує неправильно настроєну 1 передачу, де шукати не знаю.

Привіт Похибка тертя. CPP потрібно відновити або змінити на договірний.

Дякую, і це не може бути цим акппом

Вибачте за помилку ebu ankpp

Добрий день! Скажіть, будь ласка. Sonata 2.7 Tagaz 2007г.автомат. перемикач передач, що стоїть на місці здебільшого з ударами або ударами, якщо ви йдете гладко і перемикається відносно гладко, і навіть іноді не помітне перемикання, якщо педаль в підлозі руху, тепер з ‘ з’явилася нова проблема, я вкладу диск це коштує, штовхаючи передачу потім йде, це, безумовно, було тиждень або три рази, і все ж зараз, коли воно погрівається. включить диск, який вона думає, пару секунд, потім йде до холоду, відразу йде Що може бути?

Якщо ви негайно повернетесь, ми змогли відновити або замінити гідравлічний блок. Тепер вам доведеться відновити або змінити весь коробку.

Добрий день. Скажіть, будь ласка, nf.2.0, akpp пішов на південь, все було добре, потім пішов тахометр досягає 2000 і скидає швидкість і так далі всі передачі. Що робити!

Привіт потрібно діагноз.

Hello.nonota 2.7 TagAZ при русі понад 100 110 на 4 швидкості відкидень на 2 ноги від педалі знімається, а потім знову включається 4 sama.a, тому нічого не тремтіть при перемиканні. Що це може бути?

Привіт Може виникнути несправність гідравлічного пристрою. Потрібний діагноз

Ну, не бублик і датчик швидкості немає?

І це тільки тоді, коли коробка нагрівається

Така ж проблема стала. Це було 1-2 секунди від 4 до 2, або від 3 до 1
Виникла несправність датчика положення дросельної заслонки
Там графітові композиції з часом зникнуть
Датчик близько 1000 рублів, замінив і все впало на місце

Ефективність датчика дроселя легко визначається сканером.

Hyundai Sonata 2.0 автоматично, фарбувальна коробка на правій коробці тече, майстер подивився, що на вході спритності сенс немає необхідності змінити наповнювач ящика, я не можу розібрати коробку, щоб замінити втулку?

Розбиття Доброго.Bez не буде працювати.

Привіт!
Ехол, і хотів додати газ, газ не взяв. Через 10 хвилин я почав машину на D, їхав на 3 метри і зупинився. Було відчуття, що машина на нітралі. Змінив гідротрансформатор, він не працює всепогодно.
Як ти думаєш, що це може бути? Необхідно змінити вага автоматичної трансмісії?
У мене Hyundai Sonata 2003 американець.

змінити коробку передач

Hyundai Sonata Tagas IV 2.0 Автоматична коробка передач. При включенні в положенні D ми починаємо рух, апарат рухається за допомогою маленького отвору газу нормально, але варто додати газ, а перенісення знімається (тільки перший), в ручному режимі він нормально працює без ріків

Похибка тертя. Мені потрібен ремонтний ящик.

і чому, в ручному режимі, все працює нормально і передача не збігається? І вибиває тільки перший переказ

Тому що в ручному режимі тиск масла вище, а в першій передачі є два фрікційні пакети, а не один, як у водії.

Привіт! Автомобіль Hyundai NF 2006 Автоматична трансмісія 2.4. Проблема наступного персонажа, з різким початком, починає коливатися як на стерильній дошці, після чого починається перевірка, і в початок руху потрібно додати ще більше газу до машини, щоб розпочати рух. Після того як сканер перевертає, вся помилка переходить в робочий режим, якщо для плавного набору швидкість автоматичної передачі працює відмінно, ніколи не б’ється і не стискається при перемиканні, але після зупинки знову, несподівано проблема знову починається! Дякую.

Привіт Судячи з опису, скринька в початок. Потрібен діагноз і ремонт.

Добрий день.
2010 р., 6-й розчин, 2.0
1) На холодному двигуні, після повної зупинки, з’являються легкі удари, якщо педаль гальма звільняється плавно.
2) Найбільша і найважливіша проблема, але ніхто не знає, як це виправити.
Легке гальмування при відпусканні педалі газу та натискання при повторному натисканні на 2-3тис. revokat.Dazhe, якщо переведено на tiptronic (тобто з умовою не перемикання швидкості).

Добрий Неправильна робота гідроагрегату, ремонт або заміна.

А як щодо другого питання? Або це одна відповідь на обидва?

Привіт! У мене є соната 2 літра TAGAZ 2005! Скажи, будь ласка, що робити? Автомобіль піднявся! Ран на МКАД вирішив зателефонувати на автозаправку, природно, швидкість сповільнилася, а м’яч розвалився між колонами! Я поклав машину в стоянку і закрив його, побачивши, що колесо було боком! На евакуаторі загнали у службу! Під час подорожі випала олія з коробки! Все поклали масло затоплене, але машина не йде! Важіль перемикання знаходиться в будь-якому положенні, але машина це коштує! Що може бути? У версії є багато експертів, але я хотів би знати найбільш імовірний. Дякую

Є багато версій, потрібно дивитися.

Весь час автомобіль знаходиться на стоянці! Скажи мені, чи є десь замок? І як видалити його, якщо воно в ньому!

Швидше за все, несправний соленоїд для замикання важіль селектора або датчика педалі гальма. Зверніться до електрики.

Добрий день. Hyundai Sonata 2.7 AKKP (2009). З початку биття при повороті на спині, тепер іноді побиває
коли переходить з одного швидкості в іншу. Діагноз показав, що все нормально. Що може бути?
Дякую.

Проблема при неправильному роботі гідроагрегату, причиною може бути брудне масло.

Добрий день. Соната Н. Ф., 2008 р., 5 ст. ACPP (рестайлінг). Після ремонту руль. Каретка залишила свою сторону позаду. нормально. На трасі я помітив, що всього 3 швидкості. Навіть при зупинці показує 3 швидкості. в положенні D. Після витягання клавіші з блокування запалювання та перезапуску двигуна, при русі. знову включіть трансмісію. Але через 3-5 хвилин. залишається тільки 3 швидкості. Тип-Тronic не перемикається одночасно. І тильна швидкість зник. Він ричить як нейтральний. Помилки не виробляються. Намагався відключити акумулятор (втратити мозок). це не допомогло. Пробіг майже 390 тис. Що може бути?

Добрий день. Судячи з опису, KPP помер, аварійний режим активований. Ви повинні діагностувати, щоб визначити причину. Відповідно після діагностики та вирішення подальших дій.

Читайте також:

#2. Vw Passat B3. Капремонт Двигателя. Ремонт Гбц,... #2. VW Passat B3. Капремонт двигателя. Ремонт ГБЦ, сборка. Создатель: Вячеслав Кравченко Размещено: 26 сент. 2017 г. Просмотрено: 15 052 Мне понравилось: 122 Мне не понравилось: 17 Связь, коммерческие запросы: garage.kravchenko@gmail.com. Помощь ка...
Ремонт Замка Водительской Двери Замка Форд Фокус... Ремонтируем двери на Форд Фокус 4.5 Сходу необходимо отметить, что особенной различия на протяжении снятия обшивки правой и левой двери фактически нет. Единственное, что необходимо это сделать снять дополнительный разъем (с водительской стороны) подк...

Здрастуйте, sonata 2002 у americana.problem такі, коли ви включаєте диск або R, швидкість падає, і є дуже сильна вібрація, коли немає претензій, що може бути?

Привіт Або гідравлічний блок у контрольній частині блокування перетворювача моменту або сам гідротрансформатор несправний.

Соната 2007 року 2,7 літра. 200 000
З другої швидкості квитки до 4 і при перемиканні на 4 маленьких натискання і, якщо на високій швидкості переключитися на 4 удари, не помітно
Питання полягає в тому, чому він переходить з 2-го на 4-й?
Дякую

Кілька причин, від датчиків швидкості до електронного блоку, потребують діагностики.

добрий день! така проблема на машині. це гndай соната 2004 tagaz akpp. після заміни Акпп Мицубищевская. в режимі D переходить до N, якщо я переключаюсь в режим ручного перемикання, то я починаю з першого, а потім повертаюсь назад до D, а потім воно і не згинається. що може бути проблемою? скажімо, через датчик положення селектора може бути?

Добрий Коробка передач спускається в першу передачу, необхідні ремонтні роботи.

Добрий день.
У мене є соната тагаз 2005, 2,0 акр.
Така проблема, коли я стою на місці в будь-якому з режимів ACPP, машина не тріпче, коли я починаю трафік все добре.
Що це може бути?

Добрий Діагноз необхідний.

Добрий день. У мене є соната у 2005 році. 2.7л. Проблема полягає в цьому. Вранці я не можу включити привід. Через 5 хвилин перемикання з нейтральної на задній і паркувальний, з сильним і сильним на диску, швидкість включена, ви натискаєте педаль акселератора, обертання зростає, а автомобіль ледве піднімає швидкість. Потім через 5 хвилин. Їхати все працює в звичайному режимі і працює повсякденно без будь-яких скарг. Скажи, будь ласка, що робити?

Привіт Пошкоджений гідравлічний блок, вам потрібно його ремонтувати.

Скажіть точно, як скинути адаптацію автоматичної трансмісії до заводських значень? Автомобіль Sonata EF 2005 2.7

забув додати Сонату 2.7

Добрий день! питання такого характеру, на непрогрітій машині, включена передача 1,2,3 і може різко перемикатися на 2 або 1 передачу. Коли машина розігрівається, все працює плавно без пробок і затримок. Я грію на датчик температури

Привіт Необхідно зробити діагностику з видаленням параметрів роботи в режимі реального часу. Проблема або в гідроблоці, або в датчику швидкості.

Добрий день! Сьогодні я почав машину, трохи розігріти, включила R, але машина не йшла, я натискав газ більше, ніж почав рух, але тракції не було. Подібним чином, при першій передачі двигун прискорюється, тоді поштовх і машина починають рухатися, але не виникає тяги. Добре, що він не йшов далеко, він припаркував у будинку. Що це може бути?
Hyundai Sonata 2011 2.0 акр.

Привіт Необхідно перевірити рівень масла в коробці передач. У будь-якому випадку вам потрібно звернутися до спеціалізованої служби, можливо, є вітік олії.

Добре день у мене є соната 2.4 2002 рік автоматично, коли двигун спадає перші зубчасті роботи, то після прискорення включено 3 з пною, то струм 3 і не перемикається на перший, ви можете перейти на 2 в tiptronic?

Привіт Панель керування аварійною ситуацією працює в аварійному режимі, потребує діагностики.

Добрий день. Нещодавно придбана Соната 2010, пробіг 100тис. Майже негайно на холоді з’явилися ривки, після їзди на 5-10 хвилин. зникли Я змінив свічки, проблема зникне. А днями я змінив оливу в коробці, а на наступний день знов прохолодні шумові риси. Що робити?

Привіт Я перейшов на R, зняв ногу з гальми і натиснув газ, машина почала тремтіти три секунди, потім вона зупинилася. Після цього прогрес у зворотному напрямку. Вирішили дістатися до дому, тому, переходячи з першого на друге, відбувся поштовх, а потім був перевірений вогонь. Я під’їхав до будинку близько 4 км без будь-яких проблем. Соната ЕФ Тагаз 2.0 з 08-го року. Дякую.

Замена продольного рычага HYUNDAI SONATA 5

Ремонт сонаты своими руками,замена нижних продольных рычагов с помощью перфаратора.

РЕМОНТ ДВИГАТЕЛЯ ХУНДАЙ СОНАТА ТАГАЗ день 1

после вскрытия оказалось всё намного лучше чем ожидали, клапана встречку не поймали,задиров на гильзах.

Привіт Вам потрібно зробити діагноз і з’ясувати причину аварійного режиму. Проблема може бути в гідроблоці, або в механічній частині, планетарні серії можуть бути недоступними.

Привіт Авіамобільна соната 2.0 на 2005 Тагаз. Автоматична коробка передач працює в нормальному режимі, але як тільки педаль натискається на підлогу. Перемикач Kickdown AKPP з 4 до 3 обертів піднімається до 4000, а автомобіль не прискорюється. Що може бути ?? Скажи мені будь-ласка

Привіт Існує ковзання, нам потрібно діагностувати.

Добрий день! Hyundai Sonata Tagas 2.7 AKPP 4fa42 Покладіть використану коробку в режимі диска не йде, все інше працює нормально, сказавши гідравлічний пристрій, не працює належним чином, змінений на інший і точно таку ж проблему. Під час водіння ви транслюєтесь у привід, і автомобіль їде добре і не дає помилок. що може бути причиною?

Привіт Існує два варіанти: або електронний модуль несправний, або ви потрапили в два пошкоджені коробки.

Помилки не показують ніяких, тільки власна ACPP стояла без зовнішньої фільтра, і тому це було можливо, щоб виставити його з зовнішнім фільтром через це?

Добрий день! Соната TagAZ 2.7at, коробка перестала включати паркування! Все інше працює в звичайному режимі!

Привіт Важіль селектора до паркування досягає?

Ні, R не рухається далі!

необхідно від’єднати керуючий штифт навісного шпателя і перевірити, чи важливо далі.

Привіт У мене є соната року 2011 TagAZ !! така коробка проблем 4-х ступеня. при переході з 2 до 3 потім з ударом, а потім з держком на D, якщо я перемикаюся на механічні перемикачі з розворотом. і коли я поклав на R, є слабкий поштовх і слабкий удар.замінюють масло не те, що не змінилось. виникнення, що може бути. ??

Привіт Проблема в гідробулоке, або ремонту, або заміни.

За ціною можна сказати, скільки це буде коштувати ??

Ціни в Краснодарі та Москві різні, дзвоніть.

Я з Ростова, будь ласка, скажи мені номер телефону, звідки дзвонити

Доброго вечора я володію ай-45 10 років 2 літрами автоматичне запуск 115000 обслуговування при дилерській заміни масла на 95000 прогалини спортивних функцій як на ручці, так і на кусках на котлеті може вискочити на панелі швидкості дисплея, що призводить до викликаючого приводу? Дякую

Привіт Причина в електроніці, зверніться до електриків.

Добрий день. У мене є соната Hyundai в 2004 році, TagAZ, двигун 2.7, акпп. Акпп на ходу ідеально працює без ударів. Але коли ви натискаєте гальмо в режимі роботи привода (стоячи біля світлофора), відчуваються періодичні потрясіння та потужність), переривача. Я перемикаюсь в режим N, починаючи з ноги.

Привіт Неправильна робота гідроагрегату в блоці управління блокуванням.

Здравствуйте
Sonata 2013 у бік 50 тисяч. При швидкості 40 км, коли ви натискаєте газ (не зовсім навіть), ви отримуєте різкий розрив. як ніби удар ззаду дає. Що може бути проблема?

Привіт Згідно з описом, це виглядає як неправильний удар, спробуйте замінити масло, якщо не допоможе, відремонтуйте гідробокс.

люб’язно скажіть соната2,0 ак.п., що газ після заміни ременів дуже вібрує в P і N V D при газорозряді 1200-1500 витків

Привіт Немає нічого спільного з КПК, прийдемо, ми розберемо це.

Привіт У мене є соната 2.7 2001, 2001, проблема в подальшому в плавному розгоні все йде гладко без будь-яких скарг, але потрібно лише різко натискати на педаль, коли автомобіль починає дергатися, а поштовх десь зникає і навіть після зупинки в режимі D, атоми працюють нерівномірно і рівок, перезапустіть двигун, оскільки все знову нормально працює до наступного різкого падіння педалі газу. Не могли б ви спробувати діагностувати справу корпусу в коробці або двигун відпрацьований. Заздалегідь спасибі

Привіт Судячи з опису проблеми в двигуні

Здравствуй, скажи мені, як краще змінити масло в акpp Hyundai Sonata 6 2.4 2010, пробіг 94000

Привіт Найкращий варіант. зателефонувати спеціально. сервіс

Здравствуйте, у мене є соната в 2006 році 2,7 акп, якщо ви вірите в старе господарство. А спідометр 162400 км. У дні акпп став гарним ударом, і частково тільки періодично вмикав другу передачу, після поїздки близько 30 км включав в себе м’яко. Заглушил.завілю і все, тільки другий, не більше, будь ласка, скажіть мені, що робити? посадити. спасибі

Привіт По-перше, складіть діагноз, потім вирішите, що робити.

На водії, коли гальмо натискається, вібрація звільняється, гальмо звільняється, вібрація підтримується

необхідно перевірити подушки підвіски силового агрегату

Привіт У мене є соната в 2011 році. Appr6. Пробіг 70 км. Проблема полягає в цьому. При русі приводу на повну зупинку, після звільнення гальма, машина починає рух і пару удару, а потім рухається гладко на холостому ходу. Коли ти натискає газове атракціонування добре без проблем. При ввімкненні та перемикання передач немає жолоба. Все плавно

Привіт Такі потрясіння можуть бути результатом недостатньої тиску на трубку тертя керування клапаном, тому, коли обертання збільшується з збільшенням тиску, він їде впевнено.

Дякую. Причини цього можна сказати? низький рівень масла?

швидше за все, помилка в гідроагрегаті

Добрий день. Скажи, будь ласка, мозок кипить, на русі, не натискав педаль акселератору, різко не вдалося піти на стрілець на 0 до 1-2. За секундами далі газова педаль випускається, віджимайте педаль гальма. Вимикачі повертаються, машина продовжує рухатися. Все це в дорозі. Хтось у пробці, коли вулиця може вимерти на повну зупинку. Sonata 2002 2.4 Автоматична коробка передач.

У будь-якому випадку, проблема в двигуні, можливо, демпфер, може бути постачання палива. Потрібен діагноз, приїдьжайте.

Без гальм я поклав на д. Був гострий момент і з’явився гул. Які можуть бути причини?

Який автомобіль? Рік випуску?

Читайте також:

Ремонт Дросельної Заслінки Opel Astra... Ремонт дросельного клапана Opel Aster J Багато власників Opel Astra J, безперечно, зіткнулися з помилкою Сервіс: Система StabiliTrak. Під цим типом помилок розуміється набір систем стабілізації, спрямованих на підтримку працездатності машинної електр...
Ремонт Двигуна Ауді А4 Б5 Ауді A4 B5 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Audi A4 B5 / Audi A4 B5 (код моделі: 8D2) 1995. 2001 Audi A4 Avant B5 / Audi A4 Avant B5 (модельний код: 8D5) 1996. 2002 Audi A4 Cabriolet / Audi A4 Cabriolet (модельн...

Добрий день. Sonata YF 2011 2.4, автоматична коробка передач 6, 130000 км. Пробіг У кабіні була помітна шумова коробка. Перед цим автомобілем на трасі при швидкості обертання 2000 об / хв вимкнено режим ECO. Крім того, при зупиненні ручка не переключилася в режим паркування. Після того, як двигун був перезапущений нейтральною трансмісією, проблема зникне, але в русі транспортного засобу, коли він перемістився з його місця (відпускаючи педаль гальма в режимі D.), з’явився значний клік. Я здійснив трансформацію Sp IV Hyundai рідина. На пробці з’явилася металева стружка, олія чорна. Звук при наборі швидкості залишається на деякий час. Ескіз ручок ручки залишився. Немає ривків. Перемикається нормально. Тривожний оновлений шум У коробці при швидкому набиранні від 60 км / год. Він також згадав: це було помічено, напередодні проблеми: педаль гальма зазнала невдачі під час водіння. Одного разу знову не вдалося. Коли педаль знову була пригнічена, реакція гальмування була. Скажи, що могло б бути в моєму випадку?

Добрий день. На гальмах, вам потрібно боротися з блоком абс. Наявність стружок у маслі kpp показує, що можлива знищення одного або кількох підшипників, стружки потрапляли в гідробокс і викликали активацію аварійного режиму, необхідну діагностику.

Добрий день. Ця ситуація: Sonata 2006г. 2.7 Автоматична трансмісія. Автомобіль не перемикає передач до 80 км / год. Є двигуни падіння в 1800-2200 об / хв. Ви можете переключити тільки tiptronic. Я натискаю газ і автомобіль не реагує, а потім, швидкість різко збільшується. Як хтось тримає її за хвости? Перевірка не зникає. Може бути, хтось знає? Покажи мені, скільки я потрапив? Спасибі заздалегідь.

Добрий Швидше за все проблема в двигуні, необхідна потужність не розвивається. Нам потрібний комплексний діагноз коробки передач і двигуна.

Hello.Problem sakPP.Hundai Sonata 2.4 2008г.в.Прі перехід до холоду при переході з третього на четвертий відбувається інсульт. Після цього автомобіль весь день проїжджає без питань цілого дня. Без помилок, олія не спалена, чиста.

Привіт Неправильна робота гідравлічного агрегату, зміна масла в коробці передач?

Привіт, скажи мені, будь ласка, мені, будь ласка, мені, людям 4 травня 2002 року, скринька працює в Аваріном Римхамі, але іноді сама вилучена з неї і не може бути закрита до тих пір, поки не пройде цілий день. Не заглушайте діагностику.

Привіт Зробіть діагностику у дилерів.

Привіт саната 2.7 прямо зараз вона починається, коли перемикається на режим руху, гладко знімає ногу з гальма, і це ошукає, скажіть, що робити, щоб відновити або договоритись про Akpp b.u в передмові bloghand

Привіт Для чого було б щось підказати, вам потрібно діагностувати, приходити.

auto hendai sonata 5. При переході від 2 до 3 іноді відбувається удар, але не завжди. В чому причина? Дякую

Проблема на сонячній їй збігається з двигуном 2-літрової коробки, титронний в режимі та при першій передачі торкається і піднімається не перейдемо в ручний режим, негайно їздити скажу, що проблема

Тертя упаковки згоріли, потрібно відновити або замінити коробку передач.

Соната 2013 року, 2,4 акп. При гладкій їзді на місці перемикання з 1-го на 2-е, з 2-го на 3-е, і т. Д. Виникає невелика вібрація.

Привіт Ймовірно, ковзання муфт.

мати хорошу американську сонату при перемиканні швидкості, коли вона проскакує, і від 3 до 4 ударів 2-3 рази ЗАПОБІЖКИ ФІЛЬТРА ДОПОМОГТИ чи ні? Дякую

Привіт Зміна масла не допомагає, вам потрібно відновити або замінити коробку передач

Діагностика Sonata 2003 виявила помилку 0765 соленоїдної заміни, як дізнатися, яка з них? Є 5? Enabled.3 передача.

Потрібен діагноз нормального сканера, це вказуватиме на конкретний соленоїд.

Соната 2006 року. 2.7 Нещодавно почав штовхати, частково змінив масло в автоматичній передачі. Не допомогло. Як бути? Дякую!

Проблема в гідробулоке, ремонт або заміна

Привіт hendai sonata 2005 akp. здалися, автомобіль їхав нормально, перемикав передню машину не йде вперед, на табло постійно запалюється Р. коли перемикання важіль не йде, машина працює тільки на задньому. В чому причина?

Привіт Контрольний кабель може бути розбитий. потребу в обслуговуванні для діагностики

Добрий день. Соната 6 з 2010 р. 6 ступенів Tiptronic. Інколи після стоянки, коли коробка вмикається, при русі, поштовхом під час перемикання передач виникає удар по обидві сторони і назад, після цього 5-кілометровим рухом ЕКО не включається, і все проходить, він працює м’яко. Скажи мені, що таке?

Привіт Прийди діагностику. Це виглядає як проблема в гідроблоці.

Привіт, у мене є соната 3 EF 99g. при між третьою і другою вмикається з дуже сильним впливом, необхідно скинути газ при перемиканні, а інший день на гору, коли газова педаль натиснута з третьої швидкості, машина не переключилася на нижчу одиницю і після заміни ременного часу, двигун почав працювати з певною затримкою.

Привіт У мене є соната 2,7 літра. Проблема в коробці. При перемиканні з 1 до 2 і 3 передач, машина розвороту, після 3 передач передач немає ні верхньої, ні нижньої, а продукти на третю передачу. Комп’ютер виявив помилку у неправильному передавальному співвідношенні 2 передач. Перевірили правила підключення. , замінив датчики швидкості, але все все одно. На холоді він працює нормально. Скажи мені чому. Дякую.

Привіт!
Sonata Tagaz 2007. 2.7 Автоматична трансмісія. 4 передачі.
Сьогодні був сильний дощ, я багато подорожував, я їхав до дому, скинув швидкість, обгорнувши себе на бічній вулиці, швидкість ніхто взагалі не вмикалася, а потім повороти йшли вгору. Я натискаю педаль газу і автомобіль не йде. Я включил тил, пішов назад, повернув його знову D пішов вперед, і там, здається, немає проблем. Що може бути? що я повинен підготуватися?
Дякую!

Привіт Клапан в гідравлічному агрегаті був призупинений, можливо, щось десь мот приземлився, коли коли масло в коробці передач змінювалося?

Соната 5 Тараз 2.0 Автоматична коробка передач 4-х. 2004 г.в. трансфери перемикаються плавно без розвору, як вгору, так і вниз. Але при керуванні на постійному швидкостях 3 або 4 передач, машина іноді тріпочує. Таким чином, коли зупиняється зубчаста передача D або R, коли натискається педаль гальма, іноді трапляється рух. У ручному режимі теж. Що це може бути? Як лікувати? Дякую!

Привіт У блокуванні соленоїда може виникнути проблема, обробляється заміною.

Добрий день.
Скажи мені будь-ласка.
У мене є Sonata (Tagaz) у 2007 році. Коробка чотиришвидкісна автоматична. Шість місяців тому ми пройшли коробку. Все було добре, але тепер спонтанна перемикання почалася з 4-го по 3-е і назад. Перемикається на 80 і 120. При однорідному русі по 4-му, стрибки на 3-й і назад. Не сильно трясучись.

Добрий день. Існує декілька причин. Датчик швидкості, несправність гідравлічного пристрою може бути пошкоджений, або двигун не розвиває потрібну потужність

Добрий день! Скажи мені будь-ласка. У мене є соната 3 1996г. Останнім часом виникла проблема. При включенні положення q, автомобіль трохи рівок, але не йде. Ви помістили все на стоянці і повернулися до нього. Це сталося 5 разів. Я спостерігав за мінімальним рівнем вмісту листа, який був звичайно зануреним. Що може бути причиною рівня масла або щось серйозне.

Добрий день. Швидше за все проблема в гідроблоці. клапан затиснутий

Добрий день! Дякую за відповідь! Здається, проблема зникло. Плюс, в той момент термостат застряв у мене. Я виправив проблему. Може бути, це було так, а також через радіатор масло з коробки?

можна перегріти MPP з термостата.

Привіт! Sonata ef 2.7 4 akp. при раптовому гальмуванні в третій передачі не перемикається або дуже щільно перемикається на секунду і безпосередньо перед тим, як зупинитися, натискаючи на першу передачу. з чим можна з’єднати?

Привіт Проблема, безумовно, в гідроболоці, причини треба зрозуміти.

Здравствуйте, у мене є Hyundai Sonata 2010, ось як кілька тижнів я спостерігав ковзання acpp. Під час руху 40-60 км / год, якщо ви витягнете ногу з газу і знову натисніть, піднімайтеся вгору і автомобіль не йде, а потім, як і раніше, починає рухатись гладко, відчувається, як ботто на перехід перейшов на N потім знову до D. Такого симптому не трапляється щодня. Виконайте 110000. За сто тисяч олій у коробці змінилися. Будь ласка, повідомте, що може стати проблемою. З штампів може бути?

Привіт Фрикційні диски мають шип, або гідробол, або пломби

На щастя, ваш діагноз виявився неправий, чиновники зробили скидання адаптації accpp і всі проблеми зникли. Тепер коробка працює чудово.

як правило, це тимчасовий захід, але якщо проблема пройшла досить добре

Добрий день!
У мене є автоматична коробка передач Sonata v 2.4 від 2002 року.
Проблема: після підігріву під час увімкнення диска машина прокручується пару разів і стирається, хоча в інших режимах вона працює нормально. Чек не випускає. Рівень масла. У якій проблемі можливо і в якому напрямку шукати? Спасибі заздалегідь.

Привіт Це схоже на замок соленоїда.

Добрий день!
Така ситуація, на сферу, коли прискорюється швидкість, автоматично вдарив, а швидкість 3 і пожежа загорівся, в цілому аварійний транспортний засіб потрапив в аварійний режим, я пішов до майстра для сканера, помилка вхідного датчика akpp (який ближче до радіатора), піднявся на датчики та побачили, що затискач всередині датчика окиснений, я очистив затискачі вхідних і вихідних датчиків, тут є струм до затиску виходу (який ближче до кабіни) чомусь я забув вставити його в чіп, я вийшов і почав прискорюватися на швидкості біля 35-45, автомобіль сильно ергався, а швидкість 3 і швидкість зниження не знижувалася і не піднімалася, тільки третій і все можна було знизити тільки в ручному режимі, я знову вийняв фільтр до гаража і побачив, що зажим вихідного датчика не був підключений, підключений і все нормально працював Нараз в цій ситуації у мене є перемикач на швидкості вище (2,3,4) машини як удар дає мені, я відключив затискач на один день (не допомагав), (протягом 3 днів), відключився протягом тижня і знову таку проблему, відключила чи що? Нафта в автоматичних трансмісіях змінилася тисячами 8000 років тому, про фільтр я не можу сказати, чи була ця машина куплена недавно. Кажуть, вам потрібно проїхати 200-300 км, і сама коробка навчись, хто сказав, що вам потрібно навчити себе, Скажи мені своє бачення цієї проблеми.

Привіт Спробуйте підняти службу і видалити помилки з пам’яті, а потім скиньте адаптацію до заводських налаштувань. Потрібна допомога

Привіт Увенвен перевірили на ліфті, так що сервіс.

З запалюванням сортується, але з гідравлічним агрегатом, який варто зробити зміни або перебігти, я просто знайшов машину з корейської контракту і недорогой 30 тр. чи є сенс перетворити старий автомат рідним, оскільки рік 99 не був відновлений воосще

Читайте також:

Ремонт Замка Дверей Опель Астра G... Замок Замок Не видаляйте тему, будь ласка, я багато читаю про все це, переглянуто багато фотографій. Я виклав Opel astra N wagon 2007god, не працював замок задніх лівих дверей. Демонтировані пила розірвані дроти з'єднують довгі, все як всі. Встановл...
Ремонт Насоса Гур Honda Accord 7 / Замена Сальнико... Ремонт Насоса ГУР Honda Accord 7 / Замена сальников и подшипника Создатель: Ivan Gavrilov Размещено: 29 окт. 2016 г. Просмотрено: 23 889 Мне понравилось: 278 Мне не понравилось: 18 ВНИМАНИЕ: при переборке насоса кольцо с точкой, где я акцентирую вн...