Чому не можна відновити двигун у Hyundai Solaris: це взагалі ремонтується?

Ніхто не буде стверджувати, що більшість сучасних автомобілів запрограмовані на старіння. І раптом. Якщо двигун Solaris не ремонтується, то чому, хто винен, що робити в цьому випадку і що робити, щоб запобігти прискореному зносу двигуна, давайте спробувати зрозуміти саме зараз.

Столиця або в лом?

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Кожен, хто виробляє автомобілі, зацікавлений в тому, щоб продати їх максимально та наскільки це можливо, одночасно з мінімальними інвестиціями. Компанія Hyundai не є винятком, особливо для бюджету Solaris. У дизайні автомобіля є безліч досить дешевих рішень, недорогих матеріалів і технологій. Двигун стурбований, в тому числі.

Офіційна думка

Офіційно Hyundai дає гарантію на двигун без прикріплень сто тисяч миль або близько 180 тис. Км, і це приблизно п’ять років експлуатації. Звичайно, далеко не факт, що двигун розсипається до 181-го тисячоліття, тому що ми знаємо людей, які подорожують на Solaris на 250-300 тис., Але є один фактор, який ніхто не зможе уникнути.

Solaris має двигун Гамма G4FA обсяг 1400 куб в або G4FG-G4FC з обсягом 1,6 л.

Відмінною рисою двигунів для розвитку початку 2000-х років є широке використання алюмінію, зокрема, використання цього металу для створення будь-якого двигуна. блоку циліндрів.

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Читайте також:

Рихтовка Крыла. Кузовной Ремонт.... Рихтовка крыла. Кузовной ремонт. Создатель: Андрей Шадринск Размещено: 15 мая 2015 г. Просмотрено: 380 052 Мне понравилось: 6 594 Мне не понравилось: 167 Рихтовка заднего крыла Suzuki sx4 Теги youtube: #подготовкаавтокпокраске #рихтовка #repair #b...
Кап Ремонт Двигуна Кіа Сід Двигун цианістого ремонту Двигун kia sid Ремонт і ремонт акумулятора на проспект світової діагностики двигунів висококваліфіковані спеціалісти автосервісу виконують ремонт двигунів будь-якої складності. глюмілін імені з Москви Зворотній зв'язок Дизел...

Двигун Gamma G4FC.

З одного боку, алюмінію набагато легше, ніж чавун, який практично не використовується для виготовлення блоків, він має чудовий теплопровідність. З іншого боку Алюміній дуже пластичний і менш довговічний, ніж чавун. Саме це ставить під сумнів можливість проведення капітального ремонту, який буде актуальним на пробіг на 200 тис. Км.

KIA Rio 2015. капиталка двигателя 1.6 на пробеге 24 тыс.км

Видео Мастерской K-POWER (г. Набережные Челны, РТ). Капитальный ремонт двигателя автомобиля KIA Rio 2015 года .

KIA Ceed 1.6 (G4FC). капиталка одноразового двигателя с пробегом 305 ткм!

Видео Мастерской K-POWER.RU. капитальный ремонт двигателя KIA Ceed 2010 года выпуска, с пробегом 305 ткм.

Як здійснюється капітальний ремонт двигуна на Solaris?

Висока ступінь зносу контактів між двома частинами алюмінію (поршневі та циліндрові стінки) змушує інженерів придумати всі нові інструменти для запобігання швидкому зносу.

Часто в блок циліндрів друкуємо чавунний рукав, який носить набагато повільніше алюмінію. Але є й інші способи, наприклад, на дорогих двигунах високої потужності, стінки циліндрів, хімічно оброблені нікелем і карбідом кремнію для отримання сильної зносостійкої поверхні або дзеркала циліндра витягнутого, а поверхня з високим вмістом кремнію.

Неможливість нудної

Це дуже ефективні, але дорогі методи, крім того, часто неможливо витратити такий циліндр на розмір ремонту.

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Прокладка головки циліндра

Двигун Гамма отримав алюмінієвий блок з тонким стінним чавунним рукавом, вбудованим у нього. Здавалося б, це технологія, яка дозволила з часом витратити капітал. витратити чавун на розміри ремонту, встановити ремонтний комплект поршнів і кільця більшого діаметра та подальшого прокачування кілометрів за допомогою відремонтованого блоку

Проблеми з двигуном на Hyundai Solaris

Читайте також:

Ремонт Ваз 2110. Заміна Прокладка ГБЦ І Др.... ремонт ВАЗ 2110. заміна прокладки ГБЦ і ін. творець: В'ячеслав Кравченко Розміщено: 16 лист. 2015 р Переглянуто 59 055 Мені сподобалося: 94 Мені не сподобалося: 43 Зв'язок, комерційні запити: garage.kravchenko@gmail.com. Допомога каналу: ПриватБанк...
Ремонт Скутера Хонда Діо Аф 34... Хонда Діо Специфікації Компанія Хонда давно закріпила міцну місце для одного з лідерів моторного виробництва і набуває все більшого популярності. Це підтверджується гарною якістю деталей та вражаючою характеристикою топ-моделей виготовленог...

Проблема в тому, що товщина рукавної стінки не дозволяє проводити нагрівання, практично неможливо отримати рукав з блоку та замінити його (він заповнений алюмінієм на виробничій фазі), і Hyundai не передбачав можливості виробництва запасних частин, кільця та поршнів.

В ідеалі кожен блок циліндрів з мокрими рукавами (оточений водою курткою) має можливість заміни вкладиша, а на гамма-двигуні картриджі сухі, тобто щільно закріплені в блоці.

Ремонт в теорії

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Вже занурені циліндри під корпусом.

Теоретично можлива заміна рукава у наших двигунах, Є автосервісні центри, які беруть за це, це все про ціну. Зрештою, новий блок циліндрів можна придбати, і це коштуватиме суму, порівняння з покупкою чверті використовуваного Solaris.

Виникає питання про доцільність придбання Solaris на вторинному ринку. в будь-якому випадку рано чи пізно циліндри зникнуть, а потім двигун знову засвітить капітал.

Коли двигун на Solaris взагалі не ремонтується?

Діагностика в збитковому стані двигуна досить проста. Це покаже як пробіг на одометрі, так і цілком об’єктивні симптоми:

    Рівномірний компресійний падіння у всіх циліндрах.

Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео

Перевірте компресію в циліндрах.

Однотипові одноразові двигуни

До певної міри, гамма-движок досі є одноразовим, але це не одне. Двигун першої Skoda Fabia, атмосферний BRZ на 1,2-1,4-літровий, також використовує алюмінієвий блок і тонкостінні чавунні рукави, недавні Volkswagen двигун EA211 TSI виробляється за тією ж технологією, і виробники можуть бути зрозумілі. вони мало зацікавлені в надійності і половині пробігу, їм потрібно продати максимум обладнання за мінімальну вартість.

Читайте також:

Ремонт Рульовий Рейки З Гур Для Chevrolet І Daewoo... ремонт рульової рейки з ГУР для Chevrolet і Daewoo творець: Устаткування MSG Equipment Розміщено: 28 лист. 2017 р Переглянуто 6 028 Мені сподобалося: 48 Мені не сподобалося: 5 Устаткування при ремонті агрегатів РУ автомобіля. З'ясувати подробиці: Р...
Хендай Соляріс.Кузовной Ремонт Після Бічних Ударов... Хендай Соляріс.кузовний ремонт після бічних ударів.Частина 1 творець: Сергій Ростов-на-Дону Розміщено: 20 февр. 2017 р Переглянуто 187 208 Мені сподобалося: 708 Мені не сподобалося: 140 Мій інстаграм: Теги youtube: # кузовнойремонтсоляріса # ремонт...