Ремонт вентилятора кондиціонера на BMW E39 і BMW X5 (E53)

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми РукамиСьогодні в розділі Ремонт BMW ми спробуємо пояснити вам, чому незалежний ремонт вентитора кондиціонера на BMW E39, X5 в кузовах E53, E38 і E53. погана ідея. Але багато хто це не зупиняє, і ми підготували думки експертів.

Чому він розбивається

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми Руками

Типовим таким вентилятором є кондиціонер, без проблем. Розглянемо це нове.

Оскільки вони погано працювали, Kondey не був розроблений для таких навантажень. Так, і для Росії це не призначено, тому що взимку заморожує нижче 40 градусів, і влітку жара однакова.

Що я повинен робити, щоб відновити роботу вентилятора кондиціонера?

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми Руками

На фотографії показано місце поломки. Якщо ви вже почали розбирати ласточко, то піднімісь туди.

Починати перевірте джерело живлення і це контрол постачання. Якщо все в порядку, вітаю. тільки заміна.

Ця частина не підлягає відновленню. У сервісі вам буде виставлений рахунок за 15 000 рублів на весь блок в цілому, і ви зможете відправитися в Ебі і купити, або сам двигун, або вентилятор, або весь кондиціонер. Для фанату буде запропоновано 300 доларів з доставкою до Російської Федерації.

На цьому відео хлопець має подібну проблему, але там вентилятор досить воєє, ніж не працює:

Якщо взагалі не ввімкнено, навіть натиснувши кнопку

Ми не рекомендуємо купувати деталі з розбирання. Так, і навряд чи хтось буде продавати. І якщо це станеться, цінова тег згнутий і може бути невірним або порушуватися.

Читайте також:

Замена Масла В АКПП Лексус Gx 460... Смена масла Коробка автомат Лексус GX460 Опции темы Только лиш в системе 11,1 л, при частичной подмене масла соединится около 3-4 л Мануал советует слить/залить двух или больше 2-ух раз. Номера деталей: 08886-81210, 08886-02305 масло Тоета Genuine AT...
Ремонт Рульової Рейки Мазда 626 Ge... Рульове керування на Mazda 626 Мазда 626 92-02r Доступна рульова рейка буде відправлятися через нову пошту. Продаж рульової рейки Mazda 626 Відправлення нової пошти Гарантія Intime для встановлення оплати при здійсненні готівкою всіх частин з Польщ...

Перевірте, чи мотор сам може бути замкнений на терміналі двома контактами. Якщо зароблено. тоді проблема не в двигуні, тому сама по собі це рідко спалює. Так званий мозок (їх можна побачити через отвір в тілі. купу конденсаторів і резисторів).

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми РукамиЯ знайшов дуже простий вихід: Я купив його на синтаксичному аналізі за 3 000 рублів. (з його заміною протягом місяця в разі пошкодження), для пива зняв бампер і змінив вентилятора. Все було зникло близько 2 годин.

Справа в тому, що однією справою є сусідка (також з пивом). Я їхав два роки. Але багато хто з моїх друзів у X5 в корпусі E53 не пощастило. з 4 частин 3 були розбиті.

Де купити новий шанувальник і що робити далі

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми Руками

Знову під безпосереднім споживанням повітря. Тут краще все почистити.

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми Руками

Експертні думки

  • Виявляється, нові фанати кондиціонерів, що старі. все горять однаково! Останній раз якості автозапчастин на BMW залишає бажати кращого. У минулому році я не міг дістатися до будинку на 500 кілометрів, а генератор згорів.

Раптом робітники служби, де я був притягнутий до буксиру, ці спалювані генератори. це склад! В результаті він провів тиждень у чужому місті, чекав, поки не з’явиться цей злий генератор.

Я взяв користуватися відновленими, Я все ще йду. Після цього сотні разів ти думаєш, варто варто їхати на цю машину на великі відстані!
У 2001 році у мене була одна сміття на E53 X5. двигун спалив кондиціонер. Можливо, через пару років щось змінилося, але ми навіть не хотіли його окремо продавати для розбирання: тільки цілий набір в цілому від 14 000 руб. для б / у Але знімав це (завдяки dmitr24), а число на мото купило те саме для у Німеччині з доставкою (також використовується, але дійсно свіже).

Два тижні я прийшов. Йому вдалося доставити 3500 рублів. Вентилятор був з дизельного E53, але такий же, як воно стояло раніше, хоча за кількістю оригінальних деталей у складі (Вентилятор A / C з нахилом під тиском). інший Однак, коли я його купив, він залишився один.

Ремонт BMW Автоматической Коробки Переключения Передач 5HP-19. Часть 1

Позвонить/ написать нам в WhatsApp или Viber: 79859226003 Видео по ремонту BMW АКПП .

ЭТОГО О АКПП BMW ВАМ НИКТО НЕ РАССКАЖЕТ ч 2. АнтиПыЧ#27

РЕМОНТ АКПП АВТО-СФЕРА 7 (812) 958-89-32 МАСЛА И .

Кілька технічних деталей, якщо ви електрику і втираєте його в нього

Ремонт Акпп Бмв Е39 Своїми Руками

Три роки тому, стирчачісь в них, прошивку вмирає, а іноді і кепки биють.

Двигуни на наповнювачі такі ж, що на E39, що E53, відрізняються лише апаратним забезпеченням, але плата тільки з котушками працює відповідно старі та нові.

Коментар до статті 11, залишити свою:

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Бмв Х5 Е53... Стрімка підміна масла в АКПП БМВ е53 самостійно: особливості процедури Стрімка підміна масла в АКПП БМВ е53 в кустарних умовах: особливості процедури 1-і моделі автомобіля Бмв X5 e53 оснащувалися Коробка автомат модифікації 5L40. Над їх створенням п...
Ремонт Задньої Балки Пежо 309... Ремонт заднього променаю Peugeot 309 Ми встановлюємо самозахисні бронзові втулки Peugeot 205, 309, Citroen Ksara. Ця ремонт заднього променя передбачає використання втулок з сплаву CuSn5Pb20. Принцип самозаміщення полягає в технології виготовлення в...

Ну, нарешті, хтось опублікував звичайний посібник з ремонту для кондиціонера та його вентилятора!

  1. Dimon Bumer Додано 05.05.2014 о 12:05 вечора

Сам з’їм собаку на кодів-виконавців, тому я радий поділитися своїм досвідом.

Скажить, що робити, якщо вентилятор є інклюзивним і не вимикається.

  1. Димон Бумер Автор запису 19.11.2014 о 14:01

Здійснюйте технічне обслуговування електроніки, перевірте всі з’єднання

Що змінити це важко? Ви, напевно, купили себе європейським автомобілем (хоча ні, європейці не купують автомобілі старше 10 років) і думали, що все буде добре? Звикайся до цього, це жорстока людина.

Привезені машини. дерьмо, алкоголь. дерьмо, життя. біль.

О, європейці в коментарях, все до Берліна! Я б краще писати щось на справу, ніж показати тут. Якщо для вас заміна кондиціонера (та його вентилятора) є простою справою, то вона буде мовчазною. Або дав кілька порад

про ремонту кондея, а точніше мотор. на самому е39 (все правильно. нова гра з вентилятором в районі 14 000 рублів, китайська 6000 (але вони кажуть. живе тиждень).- тим самим правильним способом є власний оригінальний ремонт.
Я їздив близько десяти шараг, ніхто і не хотів спілкуватися, або не представив, що треба було його відновити. взагалі, прочитавши цей інфо-тип. я відремонтував себе.
Вентилятор кондея був защемлений, робочий колесо не обертався. почав розбирати двигун сам, і в кінці кінців стало зрозуміло, що всередині корпусу кілька напівкруглих магнітів пролетіли і затиснули ротор вентилятора.
Взагалі, все красиво наклеєно на пожолу (до цього треба чітко очистити іржу і сам корпус двигуна (до речі, її слід не розбирати, потрібно зрізати заклеп з болгарськими заклепками, щоб розібрати, після заварювання) і клей до свіжої токсиполі (не куплений рік тому ). знову ж таки треба правильно дотримуватися пропорції клею і добре перемішати).- після розмиття і намагнічування кожного магніту затиском через шматок шпону.
ТРЕТІЙ РІК КОНДЕЇ ХЕРАХІТСЬКИХ ОХОЛОДЖЕНЬ ТА НІЧОГО ПОТОЛЮТЬСЯ ДО КУЗНОГО.- ЗА БУДИНЬ ЛАСКА, ЩО НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ, ЯКЩО ТОМУ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО МАГНІТІВ НЕ МОЖЕТЬ ЗАСТОСОВУВАТИ. Я, ЧИ МЕНІ ПОТРІБНО, Я МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ВСЬОГО ПРОЦЕСУ, ЯК. ПОКАЗУЮТЬСЯ В ФОТТАХ
і ще один річ: коли вентилятор дує вентилятора. рідні резистори спалюються в палець у потрібній товщині (дві частини. один відповідає за перший та другий швидкості вентилятора кондея, третій швидкість завершується без резисторів). взагалі. теж робиться на будь-який або відповідний матеріал намотаний ніхром-дріт скокореволюцією, він ізольовано, ставиться на місце спалення і все супер! Для кого це цікаво. більш докладні інформаційні шкури.
Єдине, в якому правий прихильник. e39, який після 98 років у мене дійсно є електронним модулем керування швидкістю, а не напівмеханічним, як на 97 років, і тому його неможливо відновити, але я чув, що хлопчики та таке робили. самі розбирали і паяли, і все в порядку
Тому. не вірте нікому, що ви не можете це зробити, спробуйте самостійно зробити це, шукайте інформацію та все вийде

Хто потребує інфікування на ремонт, як я писав
Normann111cup

Добрий день.
bmw x5 e53 дизель 2004 року
Розібрав вентилятор кондиціонера (причиною розбирання. побиття).
Я хочу змінити підшипник.
Зауважив, що знос валу під втулкою. Вал був видалений, коли підшипник був вилучений.
Питання: чи має сенс повернути вал на 180 градусів? Чи потрібно мені додатково виправити його під час встановлення?
Магніт на валу має тріщину. Чи можна це посилити?
Заздалегідь спасибі

Привіт Після заміни вентилятора помилки я повинен скласти ?, а потім я змінив його, і це не фрічит

e53 M54 Вентилятор блимає, але не бажає працювати. Ви вважаєте, що має сенс розбирати і спробувати відновити його або спочатку купити новий, а потім знімати старий.

Читайте також:

Hyundai Ix35 Проблеми З Акпп Hyundai ix35. три недоліки Hyundai ix35 замінив популярний Tucson у 2010 році. Crossover побудований на тій же платформі, що й третьої покоління Kia Sportage. Асамблея ix35 була проведена в Південній Кореї, а також у Європі. на заводах Kia у Словаччи...
Ремонт Насоса Гур Рено Лагуна 2... ремонт потужності керованого рено-лагуна 2 Знову бруд помідь Він загубив всю оливу під капотом, тільки почув, як гуркнув насос Гура. Загалом, покладіть машину на ремонт, зніміть насос і розібране. Використовуючи рекомендації наших майстрів, вичавлюю...