Регулювання клапанів Форд Фокус 2 та 3

Для компенсації теплового розширення клапана структура визначається розривом між кінцем стовбура клапана і кулею розподільної валу. З збільшеною щільністю, клапан не буде повністю відкритий, і при зменшеному кліренсі він буде повністю закритий.

Зовнішній вигляд а (мал. 5.13) вимірюється за допомогою щупа на холодному двигуні (при температурі 20 ° С) між кульовими розподільними валами (кут має бути спрямований вгору від толкача) і клапанний толкач. Номінальний зазор для впускного клапана (0,17-0,23) мм, для розетки. (0,31-0,37) мм. Розриви регулюються шляхом вибору товщин толкачів. Запасні частини комплектуються наборами толкачів різної товщини.

Читайте також:

Що Краще Форд Куга Або Кіа Спортейдж... Зіставлення Форд Kuga проти KIA Sportage Зіставлення Форд Kuga проти KIA Sportage - технології проти дизайну Років 30 нікого не цікавила зовнішність джипів, які значилися чисто утилітарними автомобілями. Але при появі класу кросоверів дизайн став пра...
Регулювання Клапанів Хонда Акорд F20b... Honda Torneo Човновий журнал Регулювання клапана F20b, H22a, H23 Процес регулювання клапанів простий, але вимагає уваги та часу. Не поспішайте, і ти будеш щасливий. З процедурою я не рекомендую тягнути, тому що прогалини безпосередньо впливають на р...

Регулювання Клапанів Ford Focus 3

Рис 5.13. Вимірювання прозорості в приводному блоці фосфорного клапана Ford 2 і фокусу Ford 3: a. вимірюваний проміжок

Що стосується ременя часу, клапани справа вичерпані, зліва. впускні клапани.
Вам потрібні: всі інструменти, необхідні для видалення розподільних валів (див. «Заміна розподільних валів»), а також набір плоских зондів.
1. Встановіть поршень 1-го циліндра в положення TDC імпульсу стискання (див. Встановлення першого циліндра поршня в позиції TDC стискання стискання).

Ford Focus 3 Дефектовка регулировка ГБЦ 1.6

Ремонт помощь в обслуживание автоэлектрика!!!

Читайте також:

Як Відкрити Машину Без Ключа Форд Транзит... новини Тому вони боялися забути їх там. Правильно сказати, що треба думати позитивно, інакше біди залучаються. Документи, які мій друг зберіг, але ключі його Ford втратили. Вранці він нікуди не ходив (з огляду на попередню подію), але документи були ...
Заміна Прокладки Гбц Форд Скорпіо Донс... Ford Scorpio клапан обкладинки прокладки заміни Ford Valve Cover Ford Fusion 1,6 літра. 100 коней. Коробка механічна. Dorestyle 2005. Мотор був поставлений на трюки та на. Заміна прокладки кришки клапана з Ford Focus 2 Алфавіт Форд № 24 Ще одне від...

Регулировка теплового зазора клапанов стаканами.Ford. Adjustment of a thermal backlash of valves

После ремонта головки блока цилиндров, возникла необходимость отрегулировать тепловой зазор клапанов.


2. Зніміть кришку головки блоку циліндрів (див. «Заміна підкладки кришки голів блоку циліндрів»).
3. Вимірюйте щілину з датчиком важеля (див. Малюнок 5.13) між кулачками розподільних валів та клапанів. Запишіть вимірювані заливки.
4. Поверніть колінчатий вал за болт, що закріплює його шкуру кожний раз на 180 °, вимірюйте і фіксуйте пропуски на клапанах інших циліндрів. Порядок циліндрів 1-3-4-2. Необхідно замінити штовхачі цих клапанів, розриви яких відрізняються від номінальних значень. Після вимірювання всіх проміжків установіть поршень 1-го циліндра в положення стиснення.
5. Зніміть розподільні валі (див. «Заміна розподільних валів»).
6. Зніміть клапанний толкач із головки гнізда циліндра, що вимагає регулювання зазору та записати його товщину (це показано на його зворотній стороні).

Примітка
Число, накладене на клапанний толкач. це товщина толкача. Проте, після копії друкуються лише три цифри (наприклад, 650 означає, що товщина штовхача становить 3650 мм).

7. Обчислити товщину нового толкача за формулою (всі значення в мм):
H = B A-C, де
A. вимірюваний проміжок;
B. товщина старого толкача;
C. номінальний розбір;
Н. товщина нового толкача.
8. Встановіть новий штовхач на свою місце.
9. Подібним чином замінити штовхачі всіх клапанів, що потребують регулювання розрядів.
10. Встановити розподільчі вали, але пояса приводу газораспределительного механізму ще не встановлюють.
11. Поверніть розподільні вали на шестигранники на них, вимірюйте проміжки з зондами. Якщо відбитки відрізняються від номінальних значень, повторіть регулювання (див. Пункти 6-8).
12. Якщо всі зазоры відповідають номінальному значенням, поверніть розподільні вали так, щоб встановлені кути першого циліндрового приводу, як показано на рис. 5.13.
13. Встановіть ремінець і всі вилучені деталі в зворотному порядку для видалення.

Читайте також:

Не Відкривається Двері Зсередини Форд Фокус 2... Ми ремонтуємо двері на Ford Focus 2 Відразу слід зазначити, що в процесі видалення обшивки правої та лівої дверей практично немає різниці. Єдине, що потрібно зробити. це видалити додатковий роз'єм (з боку водії) електричного регулювання дзеркал. Вида...
Які Свічки Ставити На Форд Фокус 2... Підміна свічок Форд Фокус 3 Підміна свічок Форд Фокус 3 Форд Фокус 3 2012 випуску з двигуном 4.5.0 Duratec. Стиснути фіксатор і вийняти фішку проводів. Вивернути 8 мм гвинт кріплення котушки запалювання. Трохи покрутити котушку запалювання, щоб...