Регулювання фари Kia Spectra

У цій статті ми обговорюємо питання регулювання фари Kia Spectrum, і ми зробимо цю роботу сама. Щоб точно визначити кут коригування освітленого простору, робота повинна проводитися в затемненій кімнаті. Необхідно також мати стіну, саме на ньому ми будемо регулювати кут нахилу цибуліну.

Стіна повинна бути вертикальною, а її поверхня. грубою. Парк Kia Spectra паркує так, щоб він знаходився на рівній горизонтальній площі, а поперечна вісь була перпендикулярною стіною. Тільки тоді, коли будуть виконані всі ці вимоги, ми зможемо провести якісну регулювання фари. Кожен фар світле окремо.

Отже, включіть ближчий промінь спектру і закрийте цей фара густим картонним аркушем, який зараз не перевіряється. Світло від машини повинно бути спрямоване на дорогу, вона повинна бути добре освітлена і одночасно регулювати світло, щоб не застелити водія навколишнього руху.

Ми відкриваємо капот Kia Spectra, оглядаємо область, в якій закріплені фари, є пару гвинтів, за допомогою яких ви можете регулювати освітлення горизонтально і вертикально. Автомобіль зупиняється на 10 м від стін, ми закриваємо одну фару з картонним листом і приступаємо до регулювання. Однак, перш ніж потрапити до цієї стадії, вам потрібно провести підготовчу роботу.

Регулировка фар киа спектра

Научились делать хорошие аналоги,это радует))) покупай на сайте пиши в контакте .

Фара Киа спектра Ижевская,идеальный аналог. 0K2NC51040A,0K2NC51030A

Модернизация фар или ДХО Kia Spectra Разбиралась фара. Внутрь фары были установлены светодиодные трубки.

Перш за все, переконайтеся, що тиск в шинах є нормальним. Потім перевірте положення лампочок у фарах, їх склі та ін. Якщо у будь-якому елементі освітлення виникає несправність, ви повинні виправити помилку або зробити заміну. Зараз ми залишаємо стіну на 13 метрів і починаємо розгортати Kia Spectra збоку. Бажано, якщо людина з тією ж масою тіла, як і ти, сидить у салоні.

Увага! Фари регулюються, коли фари низькі. На стіні повинна бути спеціальна маркування. Ми поставили два точки, що відповідають центрам фари, вони повинні бути на однаковій відстані від підлоги та від одного. Між ними потрібно намалювати лінію, паралельно їй малювати друге, вона нижча на 12 см, а третя паралельна лінія нижче першого на 22 см. Тепер поверніться до регулювання фари.

Зверніть увагу, що верхня межа світлових плям основних фари на стіні повинна збігатися з іншою лінією, а верхня межа світлових плям протитуманих фари повинна співпадати з третьою лінією. Точки перетину горизонтальних та косих областей світлових плям повинні бути на 12 м 22 див нижче точок, відповідних центрам фари Kia Spectra.

Налаштування фари продовжується, доки показники повністю не збігаються з цими значеннями, тільки тоді робота може вважатися завершеною. Що стосується ксенонового освітлення, його світло набагато яскравіше, ніж світловий потік стандартних ламп Spectrum, при цьому налаштування повинні бути виконані безперервно.

Крім того, в машині обов’язково повинен бути автоматичний коректор і омивач фар, тільки тоді у вас не буде проблем з законом. У будь-якому випадку більше уваги слід приділяти іншим водіям на дорозі, це залежить від безпеки користувачів дорожнього руху, у тому числі вашої. Зрештою, засліплений фар, водій на якийсь час не цілком оцінює ситуацію на дорозі, виявляється, що машина стає некерованою.

Читайте також:

Регулювання Фар Шкода Октавія Тур Своїми Руками... Регулювання фар на передній лінії шкода октавіа самостійно Керівництво Клубу Реклама Реклама Про проект. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь. Клубна допомога на дорогах! Skoda Fabia Білий срібло Мої альбоми Повідомлення: Как отрегулировать фары б...
Как Снять Фару На Bmw X5 E70 Бмв X5 (E70) – эволюция мистера ИКС БМВ Х5 второго поколения (серийное обозначение Е70) сменил предшественника на Южноамериканском материке в ноябре 2006 года, в Европе – сначала 2007 года. Баварский кроссовер, так же как и предшествующий Х5, для все...