Провісник нового Skoda Rapid виявився 245-сильним гібридом

Концептуальну «пятидверку» Skoda Vision RS оснастили бензинової «турбочетвіркою» 1.5 TSI потужністю 150 к.с., 102-сильним електромотором і літій-іонною батареєю ємністю 13 кВт * год. Сукупна віддача хетча становить 245 к.с. Машину можна заряджати від електромережі, час «заправки» на спеціальній станції — 4.5,5 години. Лише на електротязі хетч проїде близько 70 км. Середня витрата пального — 1,4 л / 100 км. Першу «сотню» гібрид Vision RS набере за 7,1 секунди, його максимальна швидкість — 209 км / ч.

Провісник нового Skoda Rapid отримав гібридну установку

Концепт Skoda Vision RS

Громадська прем’єра концепту відбудеться на Паризькому автосалоні, який відкриється 3.5 жовтня. Як заявили в Skoda, макет показує розвиток дизайну «заряджених» RS-моделей марки і відразу є передвісником деякої новітньої малогабаритної моделі. Судячи з усього, йдеться про хетчбек Rapid другого покоління, створеному для європейського ринку (животрепетне хетч має в назві приставку Spaceback). Коли, на початку вересня в Мережі з’явилися шпигунські фото новинки чеського бренду. Мається на увазі, що папараці зловили конкретно наступний Рапід. Якщо це справді так, то від концепту Vision RS еврохетчу дісталися решітка радіатора і фари.

Провісник нового Skoda Rapid отримав гібридну установку

Концепт Skoda Vision RS

Серійну «пятидверку» новітньої генерації, ймовірно, перевели на платформу MQB (в базі попереднього Рапіда — і хетча, і лифтбека — лежить модернізована версія «візки» PQ25). Габарити товарного хетча невідомі, мається на увазі, що він став більший попередника тепер є однокласником VW Golf і йому подібних моделей сектора З +. Розміри концепту Skoda Vision RS: довжина — 4 356 мм (+52 мм в порівнянні з сьогоднішнім Rapid Spaceback), ширина — 1 810 мм (+104 мм), висота — 1 431 мм (-28 мм), колісна база — 3.5 650 мм (+48 мм).