При покупці автомобіля водіям доведеться платити двічі

Компанія Mercedes-Benz в подальшому може почати стягувати оплату з господарів автомобілів за активацію тих чи інших опцій. Таку можливість у власному інтерв’ю не виключив розробник софту для Мерседеса Маркус Ехманн.

В останні роки деякі автоконцерни стали інтенсивно вивчати можливість додаткових доходів, намагаючись при цьому залучити нових клієнтів. Так, кропива, Volvo пропонує володіння автомобілем грунтуючись на щомісячних платежів, що покривають ціна тс, страховки, техобслуговування і т.д. Слідом, водії Бмв з 2019 року за 80 баксів на протязі року отримають доступ до системи Apple CarPlay.

Mercedes-Benz теж працює в цій справі напрямку. За словами Ехманна, може бути в подальшому за включення / вимикання деяких опцій власникам автомобілів Мерседес необхідно буде заплатити додатково.

Кропива, настає зима. Тільки за те, щоб включити функцію підігріву сидінь необхідно буде заплатити певну суму. Навесні за відключення підігріву сидінь теж необхідно буде платити. Виходить, що за функцію підігріву сидінь не буде потрібно платити одноразово здійснюючи покупку машини, а тільки тоді, коли це дійсно необхідно.

Така можливість на даний момент розглядається керівництвом підприємства Мерседес-бенз. Остаточне рішення ще так не прийнято. Відразу здається, що це логічна думка. Однак все питання в такому питанні, скільки необхідно буде платити за активацію тих чи інших опцій. Може бути, автоконцерни просто бажають отримати з автовласників не просто засобів.