Судячи із зображень, Pininfarina PF0 отримає минималистичную центральну панель з трьома дисплеями. Вони будуть відображати дані про роботу бортових гіперкарскіх систем, показаних приладів і підказках навігаційної системи. Зліва від рульового колеса знаходиться кнопка вибору режимів руху, праворуч — селектор передач. Фініш, швидше за все, буде використовувати вуглецеве волокно, шкіру і алюміній.

Електричні автомобілі, які пройдуть дуже далеко: автомобілі з електричним зчепленням з найбільшим запасом потужності

Натхнення для фінального дизайну Pininfarina PF0 були такими відомими творами італійської студії, як Cisitalia, Modulo і Sintesi. У новому автомобілі дизайнери також намагалися використовувати пропрієтарні стилістичні рішення і традиційну концепцію компанії, яка поєднуватиме «красу і технологічність».

Pininfarina PF0 буде оснащуватися енергоблоком, розробленим у співпраці з хорватським Rimac. Він буде складатися з чотирьох електродвигунів загальною потужністю близько 2000 кінських сил. Від місця до «сотні» гіперкар може прискорюватися менш ніж за дві секунди і до 300 кілометрів на годину — через 12 секунд. Запас потужності електромобіля складе 500 км.

Читайте також:

2000-Сильний гіперкар Pininfarina: нові зображення... Компанія Automobili Pininfarina, що належить індійській групі Mahindra, опублікувала чергові тизери своєї першої моделі - електричного гіперкара PF0. За попередньою інформацією, прототип автомобіля дебютує в наступному місяці на заході Monterey Car W...
У США відроджують цивільні версії Hummer H1... У США цивільні версії Hummer H1 Фото від MSA Компанія Mil-Spec Automotive (MSA), що спеціалізується на модернізації пікапів, випустить обмежену серію позашляховиків Hummer H1. Інженери MSA значно оновили модель і поліпшили не тільки інтер'єр, але і...