Перша модель, спроектована і побудована спеціально для бренду Cupra, швидше за все, стане купе-подібним кросовером. За словами головного дизайнера іспанського бренду Alejandro Mesonero-Romanos, автомобіль вийде в наступному році. Про це повідомляє видання Autocar.

Як і раніше: гарячі хетчбеки на старих моделях

«Ми повинні поступово розвивати новий бренд, — каже Мезонеро-Романос. «Коли ми вирішили запустити Kupru в якості окремого бренду, було два способи: дочекатися появи 100% -ної моделі, народженої під новим брендом, або негайно почати робити невеликі кроки. Так з’явився Cupra Ateca ». This Cupra, з точки зору дизайну і розробки, Mesonero-Romanos обіцяв оголосити вже в наступному році.

Кросовер Ateca, перший, хто отримає логотип Cupra, оснащений дволітровим турбомотором, потужність якого становить 300 кінських сил. Пристрій поєднується з семиступінчастою роботизованою коробкою передач DSG з двома муфтами. Санітарне транспортний засіб також оснащено повним приводом 4Drive з системою контролю тяги, адаптивними амортизаторами DCC і системою для зміни режимів роботи керуючої електроніки з п’ятьма зумовленими опціями, включаючи спеціальний «гоночний» режим Cupra.

Купра Атека

Крім того, інженери Cupra побудували електричний гоночний хетчбек e-Racer, потужність якого може складати до 680 кінських сил. З нуля до «сотні» гоночні гонки Cupra e-Racer розганяються за 3,2 секунди. Максимальна швидкість становить 270 кілометрів на годину. Специфікація хетчбека дозволяє йому брати участь в гоночної серії E-TCR — гастрольному чемпіонаті серед електромобілів.