Як протестувати лямбда-зонд на Opel Vectra b 1.6 16v

Opel Vectra A

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Vectra з передніми ведучими колесами є цілком традиційним дизайном для автомобілів 80-х років. Передня підвіска має тип McPherson, заднє припинення пов’язане з поздовженими руками. Вони жорстко з’єднуються поперечним променем, виконаним із сталевого V-подібного профілю, який, коли торсіонно, допомагає стабілізатору бічної стійкості. Щоб навантажувати підлогу підлогової підлоги досить широко і низько, важільні підвіски опускаються нижче коліс колеса, де вони підтримуються стовбурними, дуже маленькими, крутильними пружинами. Головною перевагою цієї схеми є ємність багажника.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Асортимент силових агрегатів був представлений: 1,6 л, 75 к.с.; 1,8 літрів, 88 к.с.; 2,0 л, 115 к.с., а також дизельний двигун об’ємом 1,7 л і потужністю 57 к.с.
Більша частина Vectra A обладнана 5-ступінчастою коробкою передач, але є варіанти з 4-ступінчастою, і з автоматичною.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Наприкінці 1989 р. Були запущені версії 4×4 та 2000 4×4 з повним приводом, на яких встановлені двигуни відповідно 1,8 та 2 літри. Проте, відрізняючись у передачі пристрою і заднього підвіскою, будучи дорожче і трохи більше зайвим, повнопривідний Vectra був не великим успіхом.
У 1990 році з’явився хетчбек Vectra GT. Ця модель оснащена коробкою передач із спортивними колісними передачами, спортивним підвіскою, спортивним салоном і більш потужними двигунами.
Восени 1990 року показахла світло Vectra 2000 16V. Оснащена потужним двигуном із шістнадцятима клапанами потужністю 150 кінських сил.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

У 1992 році було незначне оновлення моделі. З конвеєра з’явилися автомобілі з кузовами бампера і дзеркалами, модифікованою решіткою (з емблемою) і модифікованою передньою і задньою оптикою.
Було два нових двигуна: V-подібна шістка з 2,5 л, повністю відповідає екологічним стандартам Euro II і 2-літровим турбодвигуном.
У 1994 році до існуючих модифікацій. GL, GLS, GT і CD додані дорожчі: CD Diamant, Спеціальний, Sportiv, V6 і модель розкішних CDX.

Опель вектра а c16nz лямбда

Читайте також:

Ремонт Замка Дверей Опель Астра G... Замок Замок Не видаляйте тему, будь ласка, я багато читаю про все це, переглянуто багато фотографій. Я виклав Opel astra N wagon 2007god, не працював замок задніх лівих дверей. Демонтировані пила розірвані дроти з'єднують довгі, все як всі. Встановл...
Заміна Лампи Габариту Опель Астра G... Процедура заміни задньої ліхтарики в Opel Astra H Час від часу потрібно замінити циферблат Opel Astra H. Ця процедура складна, і якщо у вас є інструкції, інструменти та нова лампочка, ви можете самостійно її реалізувати. Як відомо, моторні лампи дос...

Установил лямбду от ваз 2110 на вектру А 2.0. У вектры штатный на 3 провода, у десятки на 4. Разница только в том.

Лямбда-зонд с ВАЗ2110 на OPEL Vectra A 2.0

Опель астра G.зафира A, вектра BC- машина перестала ехать, тяга исчезла, горит чек двигателя, большой расход.


У обмеженій кількості випускається модель Vectra 4×4 turbo потужністю 204 к.с.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

В цілому, з 1988 по 1995 рр. Більше 2 млн. Примірники Вектра А.
Теги: опель

Opel astra G. zafira A, вектор BC. автомобіль зупинився водіння, зчеплення зчеплення, перевірка двигуна опіків, великий потік.

як перевірити лямбда-зонд. Ремонт. Український Опель Клуб.

3 вересня 2013 р. Сторінка 1 з 2. як перевірити лямбда-зонд. опубліковано в Ім’я: Сергій; Місто Дніпропетровськ; Авто: автоматична коробка передач Vectra 2.0. Ім’я: Володимир; Місто: Київ; Авто: Opel Kadett E Caravan 1.6i; Реєстрація: 11.02.2007.

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра АПеревірка Лямбда Зонда Опель Вектра А Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра АПеревірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

як перевірити, чи напруга йде до вектора лямбда-оптима та 89гв, і чи варто це заздалегідь дякувати | Автор теми: Микола

Наталя, що там лямбда? з підігрівом або без нього? 2-х 3-х 4-провідний?

Дарія: вона не приходить. Сам датчик створює різницю потенціалу за певних обставин.

Лямбда-зонд працює за принципом гальванічної клітки з твердим електролітом у вигляді кераміки з діоксиду цирконію Дені. Кераміка легована оксидом ітрію, а на верхівці її розсмоктують електропровідні пористі платинові електроди. Один з електродів дихає вихлопними газами, а другий. повітря з атмосфери Вероніка. Ефективне вимірювання залишкового кисню в вихлопних газах дає лямбда-зонд після нагрівання до температури 300-400 ° С. Тільки в таких умовах цирконійний електроліт набуває провідність, а різниця в кількості атмосферного кисню та кисню в вихлопній трубі призводить до появи вихідної напруги на електродах лямбда-зонда.

Напруга Елізавета Оппа е приходить до лямбда-зонду від блоку управління і повинна становити близько 450 мВ. Сам Лембда-зонд, коли нагрівається від 350 градусів, відхиляє напругу від 0,1 В до 0,9 В. Це приблизно приблизно.

Читайте також:

Ремонт АКПП 6t40 Опель Астра J Приклад Дефектовки... ремонт АКПП 6T40 Опель Астра J приклад дефектації творець: АКПП-ТОП.РУ Розміщено 5 Липня. 2017 р Переглянуто: 17 757 Мені сподобалося: 186 Мені не сподобалося: 9 Тут відео:AKPP-TOP.RU. Ремонт Автоматично ВСІХ виробниківремонт Коробка автоматРемонт ...
Лямбда Зонд Ваз 2107 Delphi Датчик кісю (лямбда-зонд) на ВАЗ-2107 Що таке лямбда-зонд? Грецька буква лямбда у фізиці позначає вміст кисню. Тож кисневий датчик на двигунах інжектора також називають лямбда-зондом. На ВАЗ класиці ці датчики почали використовуватися недавно, коли н...

Як протестувати лямбда-зонд. YouTube

Відео про те, як випробувати зонд лямбллі своїми руками, що дає принаймні деякі ознаки життя. Цей метод неможливий.

Вам також може сподобатися

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Як підняти УАЗ 469 на пружинах пігтейлів з газельного відео

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Як встановити покоління HBO 2 на ВАЗ 2101 власними руками

Перевірка Лямбда Зонда Опель Вектра А

Чому ВАЗ 2114 нагрівається, а в салоні. пара антифризів

Як протестувати лямбда-зонд на Opel Vectra b 1.6 16v: коментарі

Я можу чекати гіршої якості

Велика спасибі! Я так давно шукав його в гарній якості.

Я вірю що ви помиляєтеся. Я впевнений. Давайте обговоримо це. Пишите мені на прем’єр, ми поговоримо.

На мою думку, це дуже цікава тема. Я пропоную кожному брати активну участь у дискусії.

Читайте також:

Opel Astra J Не Заводиться 14.5 Немає запуску. корисні поради 14.5 Не запускай. корисні поради Ваше технічне оснащення повинно бути бездоганним. адже у вас час є ті ж гроші, які, сподіваємось, у вас також є. Не втрачайте ні того, ні іншого. Якщо ви знаєте, де пропущений зв'язо...
Opel Astra H Установка Ходових Вогнів... Денні вогні Дектан Модуліт для OPEL Astra H (04-07) Хром з PTF За відсутності товару на складі: Додатково: Опис та характеристики OPEL Astra H Рік випуску: 2004-2007 Версія: chrome Для автомобілів з протитуманними фарами Не підходить для автомобілів ...