Opel Vectra C, Signum. Заміна ламп блочного фар (проходження та керування світлом, розміри та сигнали повороту)

Потужність та тип використовуваних ламп можна переглянути тут.

Примітка: Лампи розжарювання повинні замінюватися тільки лампами того ж типу. Перед заміною лампи переконайтеся, що відповідний світловий пристрій вимкнено. Не приймайте лампу розжарювання голіми пальцями, використовуйте чисті рушники або бавовняні рукавички. Забруднення, залишене пальцями на лампі лампи, випаровується і осідають на рефлекторі. Випадково залишені відбитки слід знімати з просоченою спиртом серветкою. Не протирайте рефлектори фар, покриті захисним лаком, сухою, твердою тканиною, або не використовуйте для цього цілющі засоби чи розчини. Використовуйте м’яку, вологі салфетки.

Увага: галогенні лампи під тиском та можуть розірвати, тому, замінюючи їх, використовуйте захисні окуляри та рукавички. При зміні ксенонових ламп виникає небезпека травми через високу напругу! Обов’язково вимкніть світло і від’єднайте проводку від акумулятора. Після заміни короткочасно поверніть фару та вимкніть його, щоб видалити залишкову напругу.

Увага: Не залишайте дверцят лампи протягом тривалого часу. пил, вологість або дим, що потрапляють всередину фар, можуть вплинути на якість освітлення! При встановленні кришки переконайтеся, що вона повністю прикріплена до поверхні фари!

1. У моделях, розглянутих в цьому посібнику, можуть бути встановлені два типи фари: галоген і ксенон (див. Нижче).

2. Перед початком роботи з заміни ламп встановіть поворотний перемикач режимів функціонування зовнішнього освітлення у положення O (див. Главу Керування та робочі процедури, розділ 17) та вимкніть запалення. Від’єднайте негативний кабель акумулятора (див. Главу 5).

3. Заміна ламп здійснюється через моторний відсік. Залежно від моделі, для видалення повітряного каналу або корпусу повітряного фільтра може знадобитися заміна правих блочних ламп (див. Розділ 4). Щоб замінити цибулини лівого фар, насадка нагнетальної кришки бака для пральної машини повинна бути знята (див. Розділ 8).

Примітка. На деяких моделях доступ до ламп фар в моторному відділенні дуже важкий, а іноді й неможливо. в цьому випадку для заміни ламп потрібно зняти фар (див. Розділ 12).

4. Загальна схема розташування ламп на фари дана в ср. ілюстрація

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

1 стоянка лампочки
2 Основний промінь
3 ближнього світла
4 Індикаторний тримач лампочки

5. Після заміни лампочка перевірити функціонування функції освітлення. якщо результат незадовільний, зверніться до майстерні. Коригування фарами рекомендується тільки на автозаправній станції, де для цього є спеціальне устаткування. Регулятор (якщо він обладнаний) напряму оптичних осі фар повинен бути встановлений на O при проведенні регулювання (див. Розділ Керування та робочі процедури, розділ 17).

66 Opel Vectra C Часть 1 , замена линз и ламп , чистка фар

Замена стандартных моно линз Valeo на БиЛинзы Hella 3R , замена ламп D1S , читска фары , замена герметика.

Замена ксеноновых ламп на Опеле через капот

Снимаем фару на Опель Вектра С 200г г.в. Пошаговая инструкция.

Заміна керуючої лампочки

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Опель Астра J A16xer... Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1, 6 Z16XER Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1,6 Z16XER Зрештою то мій старий знайомий поміняв свій професіоналізм заіржавіли відро на звичайний автомобіль і відразу приїхав в нашу компанію на ...
Заміна Внутрішнього Шруса Опель Омега А... Заміна скептичного омега о Внутрішні та зовнішні оболонки. Заміна петлі шприца (гранати) на 5 хвилин. Заміна концентратора Opel Omega B (OPEL Omega B). Тривалість: зордiман 22, перегляди. Заміна зовнішніх штор Opel Omega B виконується без видалення ...

6. Відкрийте капот і виконайте попередні операції (див. Вище).

7. Відпустіть фіксатор (див. Малюнок) і зніміть кришку головного світла.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

8. Поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки (див. Малюнок), відпусти його від закріплень і зніміть лампу з рефлекторного сидіння.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

9. Зніміть лампу з картриджа (див. Малюнок для ілюстрації).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

10. Встановлення відбувається у зворотному порядку.

Заміна ламп розмірів (стоянкові вогні)

11. Парковий світло встановлюється на рефлектор біля водяної лампи (див. Малюнок). Щоб отримати доступ до лампи, зніміть кришку головного світла (див. Вище).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

12. Витягніть лампу стоянки лампочку самостійно (див. Ілюстрацію: 11.11) та вийміть її з рефлектора. Вийміть лампу з розетки.

13. Установка знаходиться в зворотному порядку.

Заміна передніх ліхтарів

14. Поверніть лампочку лампи поворот ручкою (див. Малюнок 11.4) проти годинникової стрілки та витягніть її з тримача разом з лампою.

15. Легко натискайте лампу на тримач картриджі, поверніть його проти годинникової стрілки та витягніть його з картриджі.

16. Установіть у зворотному порядку.

Заміна фар ближнього світла

Фари галогенні типу

17. Зніміть кришку ближнього світла з задньої частини блоку фари.

18. Поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки (див. Малюнок), відтягніть його від підставки і зніміть лампу з місця рефлектора.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

19. Зніміть лампу з картриджа.

20. Вставте нову лампу в розетку та встановіть її в розетку так, щоб фіксуючі виступи картриджа збігалися з вирізами рефлектора. Поверніть картридж за годинниковою стрілкою, поки він не зупиниться.

21. Закрийте лампу кришкою і встановіть кришку покриття.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Опель Астра J A16xer... Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1, 6 Z16XER Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1,6 Z16XER Зрештою то мій старий знайомий поміняв свій професіоналізм заіржавіли відро на звичайний автомобіль і відразу приїхав в нашу компанію на ...
Установка Моменту Запалення Опель Вектра А... Opel Vectra Evil паразитів Борт журналу Як встановити запалення? Привіт! Товариші, будь ласка, скажіть мені, як включити запалювання? Я просто змінив ремінець і машину, коли трактор почав працювати) Я знаю, що пасажир крутний, але як і де? Просто пож...

Ксенонові фар

Увага: висока напруга накопичується в електричній ланцюзі ксенонових фар! Будьте обережні, дотримуйтесь рекомендацій, наведених у цьому розділі! Доцільно доручити замінити фахівців ксенонової лампи сервісного центру.

22. Щоб замінити ближний світ, зніміть фар з транспортним засобом (див. Розділ 12).

23. Виверніть 3 кріплених болтів і зніміть кришку фари ближнього світла.

24. Поверніть зажимний засіб проти годинникової стрілки (див. Малюнок), відпусти його від тримача та вийміть пристрій з лампи. коли пристрій повертається, роз’єм його живлення повинен бути від’єднаним.

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

11.24 Роз’єм (2) провідника (1) освітлення ближнього світла (ксенонові фари)

3 Монтажні знаки

Увага: Ніколи не вмикайте фари, якщо вийманий замок запалення!

25. Висуньте фіксатор і зніміть його (див. Малюнок).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

Зніміть ксенонову лампу з рефлектора.

26. Установіть нову лампу в рефлекторному сидінні рефлектора так, щоб пази на підставі лампи падали на відповідні направляючі (див., Наприклад, ілюстрацію).

Opel Vectra C Заміна Лампи Ближнього Світла

3 Монтажні гнізда

27. Додаткова установка здійснюється в зворотному порядку видалення. Після встановлення блоку запалення його етикетки (див. Малюнок 11.24) повинно бути перед монтажною позначкою на фари.

Увага: підключіть роз’єм для електропроводки тільки після встановлення запірного пристрою на місці!

Читайте також:

Заміна Мембрани клапанної кришки Опель Астра H... мембрана клапанної кришки Опель Астра і ін Мембрана клапанної кришки Опель Астра і ін. Мембрана клапанної кришки Опель (Opel 5607187, Opel 5607258, Opel 5607159, Opel 5607592, GM 55558673, GM 55556284, GM 55558118, GM 55564395). 990 рублів. (Від 5 ш...
Як Поміняти Лампочку На Форд Фокус 2... Процедура заміни лампочки ближнього світла Форд Фокус 4.5 самостійно Процедура заміни лампочки ближнього світла Форд Фокус 2 самостійно Крім традиційних витратних матеріалів, таких як пальне, масло, антифриз, в автомобілі вживається ще велика кількіс...