Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa

Залив оригінальних мастил не завжди можливо, тому вам доведеться займатися вибором альтернативної машини. Виберіть мастило, яке підходить для певного типу двигуна відповідно до інструкції з експлуатації автомобіля. У цій статті описано рекомендовану моторну масу для Opel Corsa, всі дані, взяті з інструкції до автомобіля.

Opel Corsa з 2000-2006 рр. З випуску

Бензинові двигуни

Виробник Opel Corsa для двигунів, що працюють на бензині, рекомендується використовувати моторні суміші, що відповідають вимогам:

 • оригінальні авто компанії Opel;
 • 10w-30, 10w-40 в діапазоні температур від.20 0 С до 40 0 С (і більше);
 • 5w-30, 5w-40 при температурі від.25 0 С до 40 0 С (і більше);
 • 0w-30, 0w-40 при температурних умовах від.30 0 С (і менше) до 40 0 С (і більше).

Перевагу слід віддавати рідинами з в’язкістю 5w-30.

Обсяг моторного масла, необхідний для заміни масляним фільтром:

 • 3,5 л для двигунів Z14XEL Z14XEP;
 • 4,0 л для двигунів Z16XEP
 • 4.25 літрів для двигунів Z18XE.

Opel Corsa D 2006-2014 року випуску

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ + заміна ковпачків Опель Зафіра ... заміна ременя ГРМ Заміна ковпачків опель Зафіра Ecotec. творець: TEXaS TV Розміщено 7 Березня. 2016 р Переглянуто 76 246 Мені сподобалося: 788 Мені не сподобалося: 35 Опель Z16XEP підміна ременя ГРМТут відео я покажу для вас як просто і просто помі...
Заміна Масла В Двигуні Honda Civic 4d... Як замінити масло в автоматичній трансмісії Honda Civic Зміна масла в автоматичній коробці передач Honda Civic 4D. це непроста задача, але якщо ви розумієте машину і вам довелося щось відремонтувати у своєму автомобілі, ви можете вирішити це, прочита...

Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa. Dexos 2 TM, ця мастила підходить для бензинових і дизельних двигунів, у разі недоліку варто використовувати альтернативні мастильні матеріали.

Бензинові двигуни

Суміші двигунів, які використовуються замість Dexos 2 TM, повинні відповідати вимогам GM-LL-A-025. За відсутності GM-LL-A-025 рідини, що відповідають класифікації ACEA, використовуються для масло класу A3 / B3 або A3 / B4. Переважним варіантом є змащення з в’язкістю 5 Вт-30, 5 Вт-40, якщо температура навколишнього середовища до.25 0 С, а також 0 В-30 або В-40 при температурі нижче.25 ° С.

Opel Corsa Когда менять, сколько и какое масло заливать!

АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ OPEL CORSA C III (2000. 2009)? ?АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ OPEL CORSA D VAN IV .

Замена масла в Опеле корса.

Помощь каналу. Сбербанк 5336 6900 0845 0505.

В якості компенсації за відсутності рекомендованих класів двигуна дозволяється використовувати мастильні матеріали, що відповідають вимогам ACEA-C3, але не більше 1 літра. Заборонено налити моторні суміші класу ACEA-A1 / B1 або тільки A5 / B5.

Об’єм масла, необхідний для заміни, з урахуванням масляного фільтра:

 • 3,0 літра, якщо двигуни A10XEP;
 • 4,0 л у випадку двигунів A12XEL, A12XER, A14XEL, A14XER;
 • 3,5 літра для двигунів Z12XEP, Z14XEP;
 • 4,5 л, якщо двигуни A16LEL, A16LER.

Дизельні силові агрегати

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Двигун Шевроле Лачетті... Яку мастило звичайно залити в движок Шевроле Яку мастило є варіант залити в движок Шевроле Автомобіль Shevrole Lachetti Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються питанням: яке масло краще заливати в її движок. Адже далеко не кожна мо...
Яке Масло Заливати В Тойоту Камрі 35... Якого типу масла рекомендується влити в двигун? Коли прийде час виконати планове технічне обслуговування, передумовою технічного обслуговування є зміна масла в двигуні. У Toyota Camry використовується справжня моторна олива Toyota. Це також називаєт...

Змазки, які можуть бути використані замість Dexos 2 TM, відповідають типу масла GM-LL-B-025. За відсутності цього альтернативного мастила застосовуються:

 1. Для дизельних двигунів, обладнаних дизельним фільтром, використовуються моторні суміші, що мають характеристики відповідно до стандарту ACEA-A3 / B4.
 2. Для двигунів, що працюють на дизельному паливі, оснащеному дизельним фільтром, використовуйте ACEA.

Для виробника Opel Corsa рекомендується наповнювати моторні суміші з в’язкістю:

 • при температурі.25 ° С виливають суміші 5w-30, 5w-40;
 • якщо термометр показує нижче.25 ° С, використовуйте авто 0w-30 або 0w-40.

Якщо рекомендований двигун недоступний, суміші ACEA-C3 можуть використовуватися для доповнення. Об’єм заповнюваної рідини не повинен перевищувати 1 л. Заборонено використовувати ACEA-A1 / B1 або тільки автомобілі типу A5 / B5, їх використання може призвести до серйозних руйнувань двигуна.

Кількість нафти, необхідної для заміни:

 • 3.2 літр для двигунів Z13DTJ, Z13DTH, Z13DTE ECO A13DTE, A13DTC, A13DTR;
 • 5.4 літрів у разі двигунів A17DTS.

Висновок

Вибір автомобіля здійснюється відповідно до рекомендацій виробника автомобілів. Рекомендований моторний масло для Opel Corsa відповідає технічним характеристикам двигуна. Виробник машин у інструкції з експлуатації транспортного засобу забороняє використання різних добавок, вказує на можливість використання альтернативних мастил, що мають відповідні допуски на каністру або відповідають необхідним параметрам.

Взимку відповідно до інструкції рекомендується залити рідкими сумішами, а для літа товста. Синтетичні та напівсинтетичні мастила слід використовувати для нових двигунів, а мінеральний автомобіль краще залити у двигуни з високою пробігом.

Читайте також:

Замена Масла В Коробке Робот Ситроен С3... Как сменять масло в коробке Коробка автомат Citroen C3 Замена масла в коробке передач Ситроена С3 чаще всего свзана с ремонтом самой АКПП, либо оно заменяется на новое в ходе работ по устранению протечек масла, так как его необходимо слить для провед...
Не Відкривається Багажник Опель Астра G... Не відкривайте кришку багажника Opel Astra H Ремонт багажника багажника Opel Astra H Opel Astra H. аварійне відкриття замку багажного відділення. Зима холодна і несподівано охоплює багажник. Не відкривається навіть плач. Я почав шукати інформацію в ...