Як відризнити оригінальний парфум Тома Форда від підробки

І хоча більшість клієнтів не мають сумнівів щодо якості парфумерії, представленої в нашому магазині, ми іноді запитуємо, як люди можуть бути впевнені в оригінальності духів, які вони набувають, а не купувати фальшивки. Щоб ви могли бути спокійними за нашими товарами, ми підготували вичерпну інструкцію, яка навчить вас відбивати недоробку від ексклюзивних та унікальних продуктів.

Невеликий асортимент. тривожний дзвінок

Відразу ми помітимо, що парфумерія Тома Форда справді фальсифікована, але це далеко не все. Підробки піддаються давно відомим і популярним ароматам, таким як чорна орхідя, білий пачулі або фіолетовий блондин, а зазвичай бутылки з максимумом. 100 мл. об’єм. Хоча в Росії не виявлено фальшивих ароматів з колекції Private Blend (Джасмін Руж, Jonquil de Nuit, Noir de Noir та інших), за винятком туба Vanille, але це підробка легко виділити, про це нижче. Тому, якщо на сайті представлено всього 5-10 найпопулярніших аромати, це, швидше за все, є фальшивим.

Духи не можуть коштувати 500 рублів

Переважна більшість підроблених товарів продаються на веб-сайтах з митною конфіскацією та ін, де всі духи, будь то Том Форд або Діор, представлені за певною символічною ціною. Ви знаєте, що оригінальний Том Форд не може коштувати 500 або 1000 рублів за 100 мл пляшки.

Читайте також:

Как Подтянуть Рейку На Форд Фокус 2... Как подтянуть управляющую рейку Форд Фокус 3.2 Как подтянуть управляющую рейку Форд Фокус 4 Управление машиной и изменение направления движения на Форд Фокус, так же, так же как и на других авто осуществляется с помощью управляющий рейки. Основная за...
Ford Mondeo 2015 Проти Toyota Camry 2015. Ігор Бур... Ford Mondeo 2015 проти Toyota Camry 2015 року. Ігор Бурцев Автор: Ігор Бурцев Опубліковано: 7 червня 2015 р Переглянуто 577 635 Подобається це приблизно: 2 333 Мені не сподобалось: 548 Тест-драйв порівняння нового Ford Mondeo 2015 і Toyota Camry 20...

Упаковка. акуратна, листи. навіть

Наступним кільцем захисту є упаковка духів. Як правило, фальшиві символи видають нечіткі символи або наявність російських букв на логотипі. Особлива увага приділяється позолоченним написам. їх особливо важко підробити. Проведніть пальцем, золото не повинно залишатися в ваших руках. Аромати з серії Private Blend також мають приємну, тонку текстуру на дотик.

Как отличить подделку Tom Ford от оригинала

Привет, меня Зовут Саша, я люблю духи Tom Ford Black Orchid. Недавно я была в Турции и там на рынке купила .

Чем отличаются солнцезащитные очки ценой в 100 от 300. Сравнение Ray Ban c фейком

Чем отличаются солнцезащитные очки ценой в 100 от 300 на примере очков на примере очков Calvin Klein и Tom Ford.

Країна походження: США або Швейцарія

Як правило, всі парфуми з колекції Private Blend випускаються в США, як зазначено написом на упаковці. Але оригінальні парфуми з лінії підписів виготовляються головним чином у Швейцарії. Підробка, як правило, також вказується Сполученими Штатами.

Перевірка за допомогою штрих-коду та серійного номера

Читайте також:

Яке Масло Лити В Форд Фокус 2... масло для Форд Фокус 4: ТОП найкращих масел і поради масло для Форд Фокус 3.5: ТОП найкращих масел і поради Моторне масло для Форд Фокус 2 Використовуючи правильні мастильні матеріали бути продовжити термін служби мотора і зберегти тисячі кровних к...
Заміна Троса Ручника Форд Фокус 1 Відео... Зняття, заміна, установка заднього кабелю ручного гальма Довідник Етикетки Видалення, заміна, встановлення стабілізатора стабільності поперечного перерізу Зняття, заміна, встановлення ременя часу Зняття, заміна, установка пружин амортизатора задньої ...

Раніше існувала практика перевірки автентичності алкогольних напоїв штрих-кодом на спеціальних сайтах. Зараз виробники підробок навчилися відтворювати і штрих-коди, але це все-таки варто перевірити, наприклад. Ви повинні отримати повідомлення про те, що штрих-код правильний. Не панічно, якщо флакон написаний про виробництво в Швейцарії, а штрих-код відноситься до США. він кодує інформацію про юридичну адресу виробника, в даному випадку. США.

На нижній частині парфумерії є також серійний номер. Якщо ви вводите його, наприклад, тут, ви отримаєте інформацію про термін придатності аромату. Якщо у вас є підроблені руки. система, ймовірно, дасть помилку.

А як щодо сертифікатів?

На жаль, у 2010 році обов’язкова сертифікація парфумерії була скасована, тому сертифікати пройшли. Якщо ви намагаєтеся переконати себе в справжності духів, показуючи сертифікат про обов’язкову сертифікацію, вас, імовірно, обманюють, перевірте дату документа. Звичайно, ніхто не скасував митних декларацій, але не всі духи мають унікальні серійні номери, тому митна декларація не доводить, що це ваш дух, який був імпортований.

Перевірка аромату перед покупкою. найкращий доказ оригінальності!

Якщо ви знайомі з духами, які збираються купувати, але у вас є сумніви. попросіть кур’єра принести тестер або пляшку почати. Отже, ви переконаєтеся, що в нашому магазині представлена ​​тільки оригінальна парфумерія, і ви вже отримаєте від свого кур’єра вашу нову, нерозкриту пляшку.

Головне, пам’ятайте одне. аромати Том Форда унікальні, складні та смачні. Складати їх надзвичайно складно, тому справжня цінителів цих духів миттєво виділить підробку з оригіналу.

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Форд Фокус 1... яке масло заливати в движок Форд Фокус 1 покоління яке масло заливати в движок Форд Фокус 1 покоління Володарі популярного автомобіля Форд Фокус нерідко задаються питанням щодо відповідного масла в движок власної машини. } Міф питання на сьогодні дуж...
Как Снять Ручку Стеклоподъемника Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Разборка дверей Форд Фокус 2видео Снятие обшивок передней и задней дверей Для возможности снять обшивку двери форд фокус необязательно снимать пищалку и ее панели, лично я этого не делал ни одного разу. Это необходимо делать в проце...