Нове покоління Форд Фокус був представлений на початку цього року, однак більш заряджена спортивна версія ST тільки пропускає злом. Тепер це було виявлено на випробуваннях поблизу німецького міста Нюрбургринг.

Ford Focus ST
motor1.com

Судячи з фотографії, автомобіль буде мати незначні оновлення зовнішнього вигляду, який повинен бути виражений в більш агресивних елементах переднього бампера, а також задній дифузор, який розміщується між двома фітингами вихлопної труби.

Новий заряджений Ford Focus ST засікли на тестах
Ford Focus ST
https://www.motor1.com

Крім того, камуфляжна плівка закривала невеликий спойлер, який виступає на даху ST. Його реальна ефективність піднімає питання, але вона покликана надати автомобілю більш спортивний вигляд.

Ford Focus ST також буде оснащуватися спортивною підвіскою, її дозвіл буде зменшено, а гальмівна система буде посилена. Природно, що Focus ST буде утримувати передній привід.

Новий заряджений Ford Focus ST засікли на тестах
Ford Focus ST
https://www.motor1.com

Що стосується трансмісії, як повідомлялося раніше, Focus ST отримає 4-циліндровий 2-літровий двигун з турбонаддувом потужністю 252 кінських сили. Але можливо, що інженери брід додасть цю версію трохи більше потужності.

Читайте також:

Замена Масла В Автомате Форд Фокус 2... Масло в коробку Форд Фокус 2.4: как избрать верно видео Смена масла в коробке Форд Фокус 2.4 не надо вообщем, так гласит завод изготовитель. Но, что случается, что требуется демонтаж КПП для смены сцепления по другому нужна смена сальников. В данном...
Где Находится Стартер На Форд Фокус 2... Чуть ли мы считаем количество запусков мотора автомобиля за один день, в течении недели, тем паче в течении года. В момент каждого из запусков врубается в работу стартер с полными своими, пускай не особо сложными, механизмами и деталями, имеющие собс...