І ми не говоримо про включення лебідки в комплект кросовера.

8 серпня Кирило Малишев
Фото і відео Mercedes-Benz

Потроху з’ясовуються подробиці про новий Mercedes GLE. Інтер’єр на ескізах був показаний самим виробником, зовнішній вигляд частково розсекретив фотосесії. Підвіска кросовера буде дуже схожа на ту, що використовується на флагманському S-класі, але з його «чіпами».

Mercedes представив в GLE особливий режим роботи пневматичної підвіски. Якщо машина потрапила в пухкий пісок або сніг, тіло почне «стрибати», використовуючи ресурси «pneuma». У той же час буде активований окремий алгоритм управління тягою на колесах. Ці трюки, як показує відео, допомагають машині вийти із засідки без сторонньої допомоги.

Новинка також отримає центральний диференціал з мокрим зчепленням з електронним управлінням і додатковим двоступінчастим розподільним ящиком.

Формально Mercedes GLE з’явився в 2015 році, але це всього лише перейменована і злегка оновлена ​​модель Mercedes ML 2011 року, тому прийшов час змінити покоління автомобіля. Цікаво, що новинка з трипроменевою зіркою буде випущена майже одночасно з новим поколінням її основного конкурента — абсолютно нового BMW X5.

«>

Читайте також:

Опубліковані офіційні фотографії нового BMW Z4... Фотографії були опубліковані на порталі Carscoops, і ми говоримо про верхній версії M40i. На жаль, колеги не опублікували фотографії передньої частини родстера, але, як то кажуть, і спасибі за це. Судячи з фотографій, родстер був створений в дусі од...
Hyundai розробляє абсолютно новий спорткар... Останнім часом Hyundai працює над тим, щоб додати до своїх автомобілів більше спорту. Для цього компанія запустила N-серію, і нова i30 N вже заслужив гарний зворотний зв'язок власників. Концепція Hyundai M30 autoexpress.co.uk Тепер, як повід...