Рекомендоване мастило для Nissan Tiida

У більшості випадків автолюбителі, які займаються вибором мастильних матеріалів на літо або взимку, не враховують всі параметри автомобіля, користуються рекомендаціями друзів або продавців. Неправильний вибір мастила може призвести до збільшення споживання палива, передчасного зносу двигуна і навіть його несправності. У цій статті ви знайдете параметри рекомендованого моторного масла для Nissan Tiida.

Nissan Tiida C11 2004-2014

Nissan Tiida Яке Масло Лити

Мотори HR16DE і MR18DE

Відповідно до керівництва автомобіля Nissan Tiida, для цих двигунів виробник машини рекомендується використовувати мастильні матеріали, що відповідають вимогам:

 • Оригінальні рідини двигуна NISSAN або еквівалентні мастильні матеріали;
 • відповідно до класифікації API. масла типу SL або SM;
 • відповідно до стандартів ILSAC. класи авто GF-3 або GF-4;
 • Група якості відповідно до специфікації ACEA. A1 / B1, A3 / B3, A3 / B4, A5 / B5, C2 або C3;
 • в’язкість мастила вибирається за схемою 1.

Відповідно до інструкції з експлуатації Nissan Tiida, об’єм суміші двигунів, необхідний для заміни:

 1. Двигун HR16DE:
 • 4,3 літра, включаючи масляний фільтр;
 • 4,1 літра без масляного фільтра.
 1. Двигун MR18DE:
 • 4,4 л, з урахуванням масляного фільтра;
 • 4,2 літра без фільтрувального елемента.

Про масло Лукойл на Тииде

Паблик в :.

Как поменять масло Nissan Tiida

Описан полный процесс замены масла ,масляного и воздушного фильтров в автомобиле Nissan Tiida 1.6.

Nissan Tiida Яке Масло ЛитиСхема 1. Залежність в’язких параметрів мастильних матеріалів від температурного інтервалу регіону, в якому буде використовуватися автомобіль.

За схемою 1 для Nissan Tiida рекомендується використовувати моторні мастили з в’язкістю:

 • 5w-30; 5w-40, якщо температура повітря коливається від.30 ° С (і менше) до 40 ° С (і вище);
 • 10w-30; 10w-40; 10w. 50, при температурі навколишнього середовища вище.20 ° C;
 • 15w-40; 15w. 50, коли температура повітря більше.15 ° C;
 • 20w-40; 20w. 50, при температурі більше ніж.10 ° С.

Виробник у посібнику вказує, що бажано заправити автомобіль 5w-30.

Які критерії вибору мастильних матеріалів?

Виробник автомобіля вказаний в інструкції, що вам потрібно використовувати рекомендовану моторну масу для Nissan Tiida протягом всього робочого періоду автомобіля. За відсутності фірмової машини допускається заправка мастил, аналогічна оригінальній моторній суміші.

Концерн Nissan займається спільною розробкою з виробниками багатьох відомих марок мастильних сумішей. Наприкінці дослідницької роботи виробники автогазу, придатні для виконання характеристик двигунів Nissan Tiida, можуть застосовувати відповідні допуски для банок масла. Орієнтуючись на маркування допусків, можна придбати мастильні матеріали, еквівалентні оригінальній маслу.

Особливу увагу слід приділити тому, на основі якого виробник виготовляється, він може бути мінеральним, синтетичним і напівсинтетичним. В основі суміші визначаються добавки, що складають моторну рідину та впливають на його експлуатаційні характеристики.

Висновок

Сучасні мотори мають різні технічні характеристики, для забезпечення їх тривалого терміну експлуатації варто використовувати рекомендований виробник двигуна. Примітка: моторні рідини з тією ж в’язкістю, які мають різні класи якості для систем API та ASEA, є абсолютно різними маслами. Чим вище група змащення для звичайних систем, тим складніше була композиція з добавкою для її виготовлення.

Читайте також:

Замена Масла Акпп Nissan X Trail T30... Фото-отчет о том, как поменять трансмиссионное масло в коробке скоростей на Ниссан Х-трейл (ручка). Как стремительно и без усилий поменять масло в коробке собственного Nissan X-trail в кузове T30 на механике. Не надо ехать в автосервис и платить сред...
Шевроле Лачетті Яке Масло Літі У Двигун... Яку мастило Звичайно залиті в движок Шевроле Яку мастило є варіант залитого в двигун Шевроле Автомобіль Shevrole Lachetti Володарі автомобілів Chevrolet Лачетті нерідко задаються харчування: Пожалуйста масло краще заліваті в ее движок. Аджея далеко...