Компанія Nissan представила серійну версію «спортивного» електромобіля Leaf.- Nismo. Він відрізняється від звичайного автомобіля спеціальними настройками керуючої електроніки для більш різкого реагування на педаль газу, підвіску, шини, а також зовнішній і внутрішній декор. Продажі Leaf Nismo в Японії почнуться в кінці цього місяця.

Історія культової тюнінг-студії: коли вам потрібно побудувати Nissan для перемог, зверніться до них

Спеціально для Leaf Nismo фахівці спортивного підрозділу Nissan реконфигурироваться рульове управління з електроприводом і систему динамічної стабілізації Intelligent Trace Control. Крім того, електричний автомобіль отримав модифіковану підвіску і нові 18-дюймові колеса, які мінімізують опір повітря.

Зовні Лист Nismo відрізняється в інших бамперах, денними ходовими вогнями, гратами і бічними спідницями. У салоні є кермо з обробкою Alcantara, ще один перемикач режимів руху і панель з вуглецевого волокна зі спеціальною комбінацією інструментів.

Nissan Leaf оснащений електродвигуном, який виробляє 150 кінських сил і 320 Нм крутного моменту. Він живиться від набору літій-іонних батарей ємністю 40 кіловат-годин. Електричний хетчбек може набрати «сотню» за 7,9 секунди. Максимальна швидкість обмежена 144 кілометрами на годину. Запас ходу моделі складає 378 кілометрів.

Читайте також:

Проверка Уровня Масла В Вариаторе Ниссан Теана... Nissan Qashqai › Бортжурнал › 36. Проверка уровня воды в вариаторе: как провести без помощи других без ошибок На Nissan Qashqai проверка уровня воды в вариаторе (CVT) без помощи других делается просто, там где вы пожелаете и в хоть как...
Внешность Nissan Sentra-2020 полностью разсекречен... Новенькая четырёхдверка компании Nissan выйдет на рынок уже сегодня. Напомним, что в первый раз фото модернизированной модификации пользующегося популярностью автомобиля появились в сети в завершение прошедшего года. Невзирая на то обстоятельство, ч...