Найшвидший в світі сарай в світі встановив новий рекорд

В рамках заходу Straightliners, що відбувся на пляжі англійської Кармартеншір (Англія, Уельс), незвичайна конструкція у формі сараю, розроблена мешканцем Оксфордшира Кевіном Ніксоном на базі повнопривідного універсалу Фольксваген Passat, встановила новий рекорд швидкості.

Правда необхідно відзначити, що від «Пасату» для подібності будинку в русі залишилися тільки панелі підлоги, а замість 5,8-літрового мотора виявили твін-турбо мотор від Ауді RS4 потужністю 450 кінських сил. Сумарна вага всієї цієї конструкції становить майже 2.7,3 тонни. Незважаючи на комічність сараю, він отримав дозвіл на пересування по дорогах загального користування.

Найшвидший в світі сарай в світі встановив новий рекорд

Рік тому будинок в русі Ніксона зумів розігнався до максимальної швидкості в 128 км / ч, в травні цього — до 162,6 км / год. Днями ж чоловікові вдалося встановити новий рекорд для таких конструкцій, побивши власний же показник на 1 кілометр на годину.

За інформацією BBC, на створення сараю в русі англієць витратив близько 13 тисяч фунтів стерлінгів, що еквівалентно сумі в 1 мільйон 100 тисяч рублів за животрепетного курсу.