На тестах помічений оновлений Honda Fit / Jazz

За повідомленнями наших друзів інсайдерів, нова версія японського 5-дверного хетчбека Honda Fit (також ця модель відома під ім’ям Jazz) отримає більш широке шасі, також 1,0-літровий 3-циліндровий двигун з турбонаддувом.

Ця серія «шпигунських» фото японської новинки, яка виявилася в розпорядженні нашої редакції 2-3 години назад, дають нам можливість в перший раз подивитися на Honda Fit (або Jazz виходячи з ринку) зовсім новітньої генерації. Схоже, що маленькій 5-дверний хетчбек очікують досить великі зміни.

Відзначимо, що тестовий макет новинки на сьогодні закритий досить «важким» камуфляжем — його зовнішній вигляд ховає не тільки плівка, а й особливі панелі.

На тестах помічений оновлений Honda Fit

Але сьогодні можна зробити кілька висновків про нової моделі. Що потрібно, авто отримає нові фари з великими радіальними проекторами і світлодіодними смужками вгорі, які ймовірно будуть виконувати роль сигналів повороту. У конструкції кузова буде збережено маленьке вікно між A- і B-стійками, що забезпечує найкращу оглядовість. Судячи з маскування задніх ліхтарів, вони отримають ще більше горизонтальну збірку, а не поточну конструкцію.

Згідно інсайдерам, оновлений Fit / Jazz буде представлений восени 2019 року. Мається на увазі, що він буде побудований на новому, широкому шасі. Під капотом буде знаходитися 1,3-літровий 3-циліндровий двигун з турбонаддувом, який вже доступний в моделі Цивик — його потужність дорівнює 125 кінських сил.

На тестах помічений оновлений Honda Fit

Повідомляється, що гібридний варіант, доступний на деяких ринках, отримає новітню 2-моторну збірку і поміняє собою одномоторний виконання. Усередині, імовірно, буде знаходитися модернізована навігаційна система з інформацією про дорожній рух і авто wi-fi.

Сьогоднішній Fit дебютував на північноамериканському міжнародному автосалоні 2014 і вийшов на ринок так і сам власник 2015 модельного року. А для версії 2018 року, автомобіль отримав якісь не зовсім принципові оновлення, такі як адаптивний круїз-контроль, функцію утримання займаної смуги руху, функцію попередження про виїзд зі смуги руху, також помічника, який буде попереджати про відхилення від обраного шляху.