Що шукати при покупці Ford Focus 2 (Ford Focus).

Автор: Сергій Рижков

Опубліковано: 25 лютого 2017 р
Переглянуто 183,037
Мені сподобалось: 702
Мені не сподобалось: 451

Ford Focus. спеціальна машина для Росії. Це перша машина вітчизняного складування, яка без будь-яких перебільшень може пишатися. Модель інший поколение, изготовлен з 2005 по 2011 рок, стали просто раціональній и в тому ж годині пріємніт вибор для автомобілебудівніка, Який решил прідбаті НЕ дуже старий автомобіля з пробіга.
Оскількі ми Постійно отрімуєма запити относительно діагностика той вибора ціх автомобілов, ми вірішіл поділійся з наш досвід, сподіваючьтесь, что це.видео Допоможи потенційний покупцеві вібрато гідно копего.
Наша група VC
Drive2:
Мій номер телефону: 89214247890
Пошта: autopodbor178@mail.ruМузичний трек надаються VSP Group і Apollo Music з веб-сайту музичної бібліотеки

Теги YouTube: ChesnokTV # Часник ТБ # Сергій Рижков # Вибір автомобіль # Вибір автомобіль # збирання автомобіль # переглядання автомобіль # огляд автомобіль # водіння автомобіля з мітинг # про.

Читайте також:

Ford может заменить провалившийся на рынке кроссов... Сначала 2019-го стало понятно о том, что Форд уменьшит собственный бизнес в Древнем свете: из-за убытков евро подразделения компания свернет местное создание компактвэнов и минивэнов, сосредоточившись в главном на выпуске кроссоверов и фургонов (боле...
Кен Блок розбив вінтажний ралійний Ford... Кен Блок зазнав аварії на одному з етапів лісового ралі Нової Англії, так що його гоночний Ford Escort Cosworth в 1991 році перекинувся і загорівся. Сам Блок і штурман Алекс Гелсоміно не постраждали, але автомобіль не зміг врятуватися. Про причини ав...