Погано запустити холодний двигун

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Складний запуск двигуна на холод можна показати в різних умовах. У першому випадку машина навряд чи може запускатися після тривалої періоду бездіяльності, наприклад, після нічного відпочинку. В іншому випадку запуск сильно ускладнився після того, як двигун був підігрітий до робочих температур, тоді двигун охолоджувався і погано запускався, коли він знову запускається.

Крім того, слід зазначити, що при гарячому запуску двигуна будь-які проблеми можуть бути повністю відсутні. Також необхідно враховувати температуру зовнішнього повітря, особливо якщо автомобіль не починається взимку.

Читайте в цій статті

Основні причини поганого початку

Список причин, чому холодний двигун погано запускається, досить широкий. Перш ніж почати діагностику, необхідно точніше визначити дефект. Переконайтесь, що акумулятор заряджений, стартер поворачиває (з однаковою швидкістю) двигун. Крім того, необхідно виключити можливість заправлення низькосортний бензином.

Подача палива

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Проблеми з запуском двигуна можуть виникнути внаслідок того, що немає подачі палива, а також через несправності в процесі його запалювання в циліндрах двигуна. Що стосується подачі палива, то паливо може бути замалим для початку. Можливо також, що свічки запалення заповнюють надлишковим паливом.

  1. Почати тестування. це забезпечити вичерпність. Якщо з вихлопної труби з’являється легкий дим після повороту стартера, це означає, що подача палива на циліндри присутня.
  2. Наступним кроком є ​​відкручування свічки запалювання. Свічки слід відкрутити після невдалої спроби запустити двигун. Якщо свічка заливається бензином, це часто може вказувати на проблеми з герметизацією форсунки чи запалюванням. Перевірте цілісність самих свічок і високовольтних дротів, а також переконайтеся, що на свічках є іскри. Суха світова запаска покаже, що в циліндрі немає бензину.
  3. Запобігання нормальному постачанню палива двигуна також може бути забитим фільтрами грубого та дрібного очищення, а також з несправними або сильно нагрітними форсунками інжектора. Паливо може також не входити в двигун через різку падію продуктивності бензинового насоса. Це означає, що паливний насос не генерує необхідного тиску. Щоб з’ясувати причини, потрібно перевірити тиск палива на рамі та сам бензиновий насос.

Что делать если не заводится автомобиль

На примере мерседес 190Е.

Читайте також:

Заміна Передніх Амортизаторів Мерседес Спринтер Ві... Заміна амортизаторів Mercedes-Benz Sprinter (Mercedes Sprinter) Наш автотехнічний центр здійснює широкий спектр операцій з професійного ремонту транспортних засобів. Виправляючи проблеми автозапчастин, ми працюємо над заміною амортизаторів Mercedes-...
Ремонт Компресора Центрального Замка Мерседес W140... Mercedes-Benz S-class Cabaret S280 MKPP ЗАРАЗ! Бортюжор Компресор центрального замка помер Привіт милі підписчики!За дуже довгий час у моєму BZ не було записів, тому що прямо зараз немає роботи через роботу.Відразу ж я попереджую вас прямо зараз буд...

ПОЧЕМУ ОНА ТАК ЗАВОДИТСЯ!?

Mercedes 190E, W201, 1987 года выпуска, двигатель 10296210, инжектор KJ-tronic, откапитален в июне 2010 г.

Електронні датчики

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Система впровадження електронної ін’єкції оснащена спеціальними датчиками, завдяки яким реалізується взаємодія з двигуном. Вихід окремих електронних компонентів може призвести до того, що блок управління отримує неправильні сигнали, і движок не може бути запущений.

Якщо двигун не запускається, то необхідно перевірити кілька датчиків:

Тест на випробування

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Двигун не може запускатися, якщо розрядник запалення є дефектним. Ця несправність виявляється таким чином, що коли обертається стартер, не існує так званої установки, тобто немає ніяких ознак жодної спроби запалити паливо-повітряну суміш в циліндрах двигуна.

Також варто звернути увагу на встановлення часу запалювання, ремінь часу та його приводу. У деяких випадках варто перевірити стан системи для зміни часу розподілу газу (якщо є). Котушка запалення можна перевірити за допомогою мультиметра.

Зменшення стиснення

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Втрата стиснення в одному або декількох циліндрах двигуна є наслідком природного зносу або пошкодження силового агрегату. Мотор з низьким ступенем стиснення не починається на холоді, оскільки відбувається сильне збільшення проміжків між деталями циліндра. Іншими словами, неможливо досягти необхідної тиску в камері згоряння, щоб запалити робочу суміш під час запуску.

Частими причинами цієї несправності можуть бути руйнування поршня, поломка або поява поршневих кілець, вигорання термічного клапана, зношення стін циліндрів і т. Д. Д. Низьке стискання частіше спостерігається при холодному запуску, але також може бути постійно присутнім (при спробі отримати погано зношений двигун гарячий). Двигун з такою несправністю найчастіше починається при низьких температурах. Для точного діагностування стиснення слід вимірювати.

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Читайте також:

После Замены Замка Зажигания Не Заводится Калина... после смены замка зажигания не заводится. После смены замка зажигания не заводится После Замены Замка Зажигания Не Заводится Смена замка зажигания и контактной группы на приоре Замок зажигания употребляется в автомобилях, для возбуждения стартера и в...
Кіа Спектра Не Заводиться З Першого Разу... Споживання палива Kia Spectra Як незалежна модель Kia Spectra була запущена в 2003 році, повністю замінивши Sephia у третьому поколіні. Виробництво тривало до 2011 року. На ринку з'явилися 3 варіанти моделі з бензиновими двигунами потужністю 1.6, 1....

Чому двигун не може початися при низьких температурах: можливі причини і несправності. Як запустити заморожений двигун після паркування.

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Чому стартер обертається нормально, але двигун не хватає, не запускається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Поради

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Чому він заповнює свічки запалювання на форсунках і карбюраторних двигунах: основні причини мокрої свічки. Як висушити свічки і запустити двигун, поради.

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Чому двигун після початку диму чорний дим. Причини виникнення білого диму або синього кольору вихлопних газів. Усунення несправностей, рекомендацій.

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Причини складного холодного запуску дизельного двигуна. Компресія, свічки, дизельні інжектори, інжекторний насос, парафін або вода у паливній системі.

Мерседес 102 Двигун Погано Заводиться

Запустіть дизельний двигун взимку. Добавки-антигель у дизельному, газоподібному та замінному паливному фільтрі. Нагрівання паливного бака, свічки, батарея.

Читайте також:

Яке Масло Заліваті У Двигун Кіа Спектра... Пожалуйста масло заліваті в движок Кіа Діапазону Пожалуйста масло заліваті в движок Кіа Діапазону Kia Spectra - дуже впізнаваній автомобіль в Нашій стране, з Яким НЕ утворюється проблем при самостійному обслуговуванні. Машина має гідні рісамі для еко...
Заміна Підшипника Задньої Маточини Мерседес W202... Заміна заднього опорного підшипника W123 Для роботи нам потрібен наступний набір інструментів і змащення (фото 1). Ми приступаємо до розбирання та відкручуємо центральний болт на ширші (фото 2). Обережно вибити вітрило (фото 3, 4). Викрутіть ка...