Двигун 1.8 для зарядженої версії був збільшений до 145 к.с.

, 14 серпня
Фотографії соцмережі Вконтакте

АвтоВАЗ розповів подробиці про седан Lada Vesta Sport місяць тому. З тих пір автомобіль був помічений на стоянці дилерського центру, а тепер тут, на трейлері під час транспортування. Зображення були опубліковані публічно «Lada Vesta» в соціальній мережі Vkontakte.

Автомобіль буде показаний для громадськості на Московському автосалоні, який відкривається в кінці серпня. Тим часом, ви можете помилуватися седаном тільки зовні: поки немає внутрішніх фотографій. Однак салон навряд чи сильно відрізняється від того, що було в концепції два роки тому. По крайней мере, тому що в машині немає автомобілів з автомобілем.

Lada Vesta Sport знову попалася фотошпигунів

Сфотографований автомобіль забарвлений в абсолютно новий колір для «Vesti Sport». Обов’язковий набір моделей включає модифіковані бампери, дверні пороги, задній спойлер і 17-дюймові колеса з шинами низькопрофільними. Зверніть увагу: на свіжих малюнках по краях седана наклейки прикрашають його, додаючи до нього оригінальність. На попередніх фотографіях їх не було.

Lada Vesta Sport озброєний 145-сильним двигуном 1,8 і 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Для прискорення до ста автомобілів він займає 9,6 секунди, а його максимальна швидкість досягає 198 км / ч. Автомобіль отримав недооцінену підвіску (дорожній просвіт зменшився з 178 до 162 міліметрів), змінене рульове управління і гальма.

Передбачається, що Lada Vesta Sport обійдеться в 900-950 тисяч рублів.

Читайте також:

Як Перевірити Масло В Коробці Лада Гранта... Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Перевірка рівня і заміна масла в КПП Лада Гранта Згідно з анотацією підприємства-виготовлювача автомобілів ВАЗ рекомендується поміняти трансмісійне масло в автомобілі Лада Гранта через кожні 75000 км п...
Що Краще Лада Веста Або Фольксваген Поло... Лада Веста інакше кажучи Фольксваген Поло? порівнюємо що краще Лада Веста або Фольксваген Поло? - порівнюємо що краще Фольксваген Polo - ікона класу В. Це автомобіль, який завоював серця тисяч покупців і негласно панує в секторі. Але з виходом на рин...