У мережі оновлено перше фото і відео LADA Granta в тілі «ліфта», який був знятий в Сочі під час зйомок рекламного ролика.

LADA Granta
motor.ru

Загалом, зовнішність автомобіля вже не секрет, як було показано раніше, але в перший раз Granta був сфотографований вживу і без камуфляжу.


LADA Granta

Подібно седану і хетчбеку, передня частина цього тіла виконана в новому, але вже знайомому для LADA «X-style», в якому модель була вперше випущена Веста.

Модель повністю змінила головний оптика, бампер і решітку, з’явилася в дзеркальних повторителях поворотів заднього огляду.

LADA Granta зняли без камуфляжу
LADA Granta
https://vk.com/lada_granta_fl

Інформація про технічні оновлення машини поки відсутня, але глобальних змін не повинно бути. Чекайте ту ж підвіску і той же ряд двигунів об’ємом 1,6 літра для 87, 98, 106 і 114 кінських сил, залежно від конфігурації, які працюють в поєднанні з механікою з 5 швидкостями або з автоматичною коробкою передач з 4 швидкостями.

Нагадаємо, LADA Granta замінить LADA Kalina, які будуть видалені з виробництва після повного запуску в серії Granta.

Читайте також:

Кузовной Ремонт И Покраска Ваз 21099 / Lada Body R... КУЗОВНОЙ РЕМОНТ и покраска ВАЗ 21099 / LADA BODY REPAIR Создатель: ProGarage Размещено: 3 февр. 2016 г. Просмотрено: 72 337 Мне понравилось: 787 Мне не понравилось: 42 Непростой ремонт кузова ВАЗ 21099 после лобового столкновения и прошлых колхозны...
Киа Рио Или Лада Веста Что Лучше... ВЕСТА по ЦЕНЕ корейца! ЗАЧЕМ?! KIA Rio ПРОТИВ Lada Vesta Exclusive сравнениеЛада выпустила для Веста комплектацию ЭКСКЛЮЗИВ, которая стоит как КИА Рио в средней комплектации! И что....