Чорт веде Prado. або Cherokee? Порівняння двох позашляховиків

Більш прохолодний джип, чим далі потрібно бігти за трактором, сучасні автолюбителі жартують. Чи є якась правда в цьому жарті, насправді, прямо залежить від того, який позашляховик ви їдете. Сьогодні ринок сповнений спокусливих пропозицій. Але якщо ви шукаєте автомобіль з респектабельним зовнішнім виглядом, який легко керувати і відмінний біговість (легко стрибати на будь-який бордюр, ідеально поводиться як на снігу, так і на дорозі країни після дощу), дилери швидше за все, порадять вам про вибір двох запущених моделей: Grand Cherokee або Prado. Але яка з цих машин краще?

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Джип Величний Черокі та Toyota Land Cruiser Prado. два потужні позашляховики сьогодні змагаються за чемпіонат

Чіп в прохідності

Середньоазмерний позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. дітище одного і того ж великого японського концерну. Перші моделі Prado Toyota введені в 1987 році. Тоді чіп цієї моделі був високий рівень прохідності. Здивований що це досягається з легкістю у контролі притаманне sedans. Тоді ви могли купити три-двері та п’ять-двері Prado, обладнані та дизельними та бензиновими двигунами.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado навіть у ранніх версіях отримав значну популярність

Модель отримала заслужену популярність і вписується у відповідний сегмент світового автомобільного ринку. Через дев’ять років Toyota випустила друге покоління Prado. За ним слід третій. Остання версія була випущена в 2014 році.

Брудна слава

Джип Величний Черокі є уродженцем Сполучених Штатів. Ця машина вважається не тільки найкращим проектом компанії-виробника Chrysler, але й носить назву найкрасивішого позашляховика у світі. Черокі вийшов у 1992 році.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Американський джип Grand Cherokee вважається найкрасивішим позашляховиком у світі

Читайте також:

Яке Масло в раздатке Сузукі Гранд Вітара... Підміна масла в диференціалах і роздавальної коробці Suzuki Grand Vitara New Підміна масла в диференціалах і роздавальної коробці Suzuki Grand Vitara New Регламентована виробником підміна масла фронтального і заднього диференціалів, в добавок роздава...
Сузукі Гранд Вітара Заміна Датчика Кисню... 8.12 Перевірка стану і заміна датчика кисню (л-зонд) Перевірка стану і заміна датчика кисню (1-зонд) Розташований на шляху вихлопу двигуна, л-зонд контролює вміст кисню в потоці вихлопних газів. Коли молекули О.2 з сенсорним елементом зонду, датчик г...

У дев’яностих роках цей автомобіль придбав відповідну брудну славу в нашому регіоні. Але інтерес до позашляховиків було показано не тільки новими росіянами. За п’ять років було куплено півмільйона машин, що підкреслює крайню популярність моделі у світі. До речі, сьогодні Cherokee не поступається лідерству своїх конкурентів у своєму сегменті.

Броньований автомобіль проти загадки

Звичайно, коли вибирати Prado або Grand Cherokee варто подивитися, зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Джип Гранд Черокі, як справжня янкі, виглядає дуже впевнено і навіть злегка агресивною. Такий мужик! Автомобіль виглядає трохи зменшеною броньованою машиною. Прадо на його тлі виглядає трохи стрункіше. через висоту тіла здається трохи вужчим. Але автомобіль стає автомобілем і має таємницю. Здається, що це може керувати лише особлива людина. Пам’ятайте, наприклад, що дідько «носить»? А що, слідуючи цій логіці, він керує?

Дизель или бензин. Что лучше?

Расскажем о преимуществах и недостатках дизельного и бензинового моторов. Расскажем, что дешевле.

Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2 1995 тест-драйв test-drive

Тест-драйв Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2 1995 test-drive первое поколение 1992-1998. Подписывайтесь на канал, впереди .

Корпус Ціна

Давайте поговоримо про ціни. Вартість базової моделі Jeep Grand Cherokee починається з двох мільйонів рублів. Мінімальна цінова етикетка для Toyota Land Cruiser Prado становить 2,4 мільйони рублів.

Дорогий салон

Давайте подивимося, скільки виробників турбували про комфорт у оснащенні салонів Cherokee і Prado. Отже, що буде насолоджуватися Гранде? Тут для обробки використовуються високоякісні, дорогі матеріали. Дерев’яні вставки дають багатство інтер’єру. Є пластмасові деталі, але вони в повній гармонії з загальною ідеєю. Загалом, джип є ергономічним. Сидіння водія та пасажирські сидіння легко регулюються під вами. Електронну систему управління можна швидко сортувати, все дуже доступно. Єдине, що псує загальне враження. масивний і високий рівень.

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Салон Jeep Grand Cheroke може похвалитися ергономікою та високою якістю обробки

Бездоріжжя

Коли ви опинитеся в Prado, спочатку може здатися, що ви знаходитесь в салоні автомобіля, практично все, що тут без громіздких елементів. Але подивіться на торпеду. це швидко повернеться до реальності. Панель приладів масивна і стоїть вперед, не залишаючи жодних сумнівів щодо надійності

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Jeep Grand Cherokee Який Двигун Вибрати

Салон Toyota Land Cruiser Prado позбавлений громіздких предметів і трохи поступається супротивнику в якості обробки

У нього є машина і відповідна бездоріжжя (висока) посадка. Через те, що виробник не скупився на скління, автомобіль виявився чудовою видимістю (краще, ніж у Cherokee). Непогано використані і матеріали для оформлення, хоча і не такі дорогі, як у Гранд. Також тут є більш складна система управління (кнопки розкидані), і щоб зрозуміти це, це займе більше часу.

Іди!

Читайте також:

Toyota Rav 4 Який Варіант Вибрати?... Toyota RAV 4 Який варіант вибрати? Автор: Автоматичний відбір Петровича Опубліковано: 3 серпня 2016 р Переглянуто 219 880 Мені це сподобалось: 964 Мені не сподобалися: 212 Toyota RAV 4: огляд престижу. Як правильно вибрати Toyota Rav 4 і що шукати....
Заміна Паливного Насоса Тойота Ленд Крузер 200... Заміна паливного фільтра для Land Cruiser 200 Напис на панелі полягає в тому, що настало час змінити паливний фільтр. Швидко вирішивши, це не складно, це займає буквально 15 хвилин. Спочатку потрібно видалити термінал на фільтрі. відкрутити Шестиг...

І як же обговорювані моделі ведуть себе на шляху? Jeep Grand Cherokee не відрізняється від темпераменту драйвера адреналіну, але для позашляховика має досить пристойну динаміку. Машина працює гладко, плавно, без ривків і дає машині максимум конкурентних якостей, необхідних для будь-яких дорожніх ситуацій. Гранд на прямій дуже спокійний і стабільний, хоча іноді він, як виявляється, поворотний.

Похитала незворушність

А як щодо Прадо? Ця машина також дуже спокійна. Автолюбителі стверджують, що на дорожньому вкладиші Тойота виглядає як заводський механізм. Автомобіль точно реагує на команди управління, а на лінійці Toyota Land Cruiser Prado стає зовсім не напруженою. Хоча машина, я повинен визнати, працює більш грубіше. І автомобіль каблуки при гальмуванні і повороті.

Тест-драйв автомобіля Toyota Land Cruiser Prado:

Сюрприз під дном

Чесно кажучи, під дном є сюрпризи. Зокрема, може бути неприємно здивувати Джипа. Дно янкі закрито лише. пластиком, що дуже легко втратити, гуркотуючи позашляховик. Хоча, ми повинні визнати, що розподіл є високим, а важелі та електропроводка виглядають дуже міцно.

У Toyota, агрегати на дні, навпаки, добре захищені металевими аркушами. І вони розташовані так, що є багато порожнечі, і машина просто не має нічого, щоб перешкоджати перешкодам.

Тест-драйв Джипу Гранд Черокі:

Як почнуть виникнути почуття?

Отже, що ми маємо? Два відмінних шахраїв. Звичайно, притягує стабільний і збалансований Prado, який вийшов на новий етап розвитку, відрізняється хорошими рушіями, чужою здатністю та гарною кабіною. Але стара любов до росіян і черокі. це особлива тема. І тепер, коли автомобіль з’явився в новій гамі, з розкішним салоном і може похвалитися арсеналом керування гаджетами, почуття спалахують по-новому.

Хто виграє в цьому бою? Титани. Гранд Черокі чи Тойота Прадо? Час судитиме.

Наша допомога

Джип Величний Черокі

Плюси: Якість складання. Відчуття високої вартості в салоні. Повне взаєморозуміння з водієм і відмінна поведінка на дорозі. Добре в бездоріжжя.

Мінуси: Незмінний захист дна, скромний дизайн центральної консолі.

Toyota Land Cruiser Prado

Плюси: Просторий, комфортний інтер’єр. Відмінна поведінка на дорогах з різними покриттями. Компетентний захист підлоги. Поїде навіть там, де немає дороги.

Мінуси: Ціна вище, ніж ціна Jeep Grand Cherokee. Модель популярна серед викрадачів.

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини Тойота Ленд Крузер 200... Toyota Land Cruiser 200 зміна масла дизель Періодичність заміни масла на дизельному 200-ке і не тільки Я багато разів говорив, що в наших умовах необхідно змінити масляний фільтр кожної 5000 км. Допускається збільшення інтервалу до 7-7,5 тис. Км тіль...
Toyota Rav 4 Який Варіант Вибрати?... Toyota RAV 4 Який варіант вибрати? Автор: Автоматичний відбір Петровича Опубліковано: 3 серпня 2016 р Переглянуто 219 880 Мені це сподобалось: 964 Мені не сподобалися: 212 Toyota RAV 4: огляд престижу. Як правильно вибрати Toyota Rav 4 і що шукати....