Якого типу масла рекомендується влити в двигун?

Яке Масло Заливати В Тойоту Камрі 30

Коли прийде час виконати планове технічне обслуговування, передумовою технічного обслуговування є зміна масла в двигуні. У Toyota Camry використовується справжня моторна олива Toyota. Це також називається оригінальним моторним маслом Тойота. Багато людей мучаться питанням: які масла потрібно вилити в двигун? і де це може бути зроблено? Заміна нафти в Санкт-Петербурзі допоможе вам у другому питанні, і з першого давайте спробуємо з’ясувати більше.

Двигуни 1АЗ-FE і 2AR-FE

Нагадаємо, що 1АЗ-FE. 2,0-літровий двигун, а 2AR-FE. 2,5-літровий двигун на Camry. Для цих двигунів найбільш підходять такі масла.

API SL масло «Енергозбереження», СМ «Енергозбереження» або СН «Ресурсозберігаюча» або універсальна моторна олива ILSAC. Рекомендована в’язкість (SAE) цих масел складає 0W-20, 5W-20, 5W-30 і 10W-30.

Універсальна моторна олива API категорії SL, SM або SN, в’язкість (SAE) 15W-40 і 20W-50.

І скільки нафти потрібно? З масляним фільтром: 4,3 л і 4,4 літра відповідно для двигунів 2 і 2,5 л. Без фільтра: 4,1 і 4,0 літра. для двигунів потужністю 2,0 та 2,5 л. Нема помилки, у двигуні 2,5 потрібно менше масла без фільтра.

Двигун 2GR-FE

Це 3,5-літровий Camry. Для цього потужного двигуна потужністю 249 л.с. підходять такі види моторних масел.

API SL масло «Енергозбереження», СМ «Енергозбереження» або СН «Ресурсозберігаюча» або універсальна моторна олива ILSAC. Рекомендована в’язкість (SAE) цих типів олив складає 5 Вт-30 і 10 Вт-30.

Масла в двигатель Тойота (Toyota motor oil)

Видео о моторных маслах Toyota и интервалах их замены. Если вы сомневаетесь, какое масло выбрать для двигателя.

Какое моторное масло лить в Японца и Европейца?

Какое моторное масло лить в Японца и Европейца?

Універсальна моторна олива API категорії SL, SM або SN, в’язкість (SAE) 15W-40 і 20W-50.

При заміні масла фільтром потрібно 6,1 літра, без фільтра. 5,7 л двигуна масла.

Позначення масел

Що це означає, наприклад, в’язкість 15W-40? Символ 15 Вт з позначенням в’язкості показує характеристики масла, які дозволяють запускати двигун при низьких температурах, тобто чим менше число перед буквою В, тим легше запускати двигун у морозному погоду. Тобто в нашому конкретному прикладі масло з такою в’язкістю більше підходить для теплого сезону.

Цифра 40 вказує в’язкість, характерна для масла при високій температурі. Масло з більш високим значенням краще підходить для машин, що рухаються на високій швидкості або працюють в умовах екстремальних навантажень.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, наприклад, якщо в холодний сезон ви використовуєте моторне мастило SAE 10W-30 або інше моторне масло з більш високою в’язкістю, можуть виникнути проблеми при стабільному запуску двигуна, тож для таких умов краще використовувати, наприклад, моторне масло SAE 0W.20 або 5W-20.

Температурні режими для використання моторних масел

Масла з в’язкістю 0W-20, 5W-20, 5W-30 можуть використовуватися практично у всіх температурних режимах. як у холодному, так і в гарячому сезоні. З в’язкістю 10 Вт-30. рекомендується використовувати в наступних температурних діапазонах. від.18 до 45 градусів Цельсієм, 15 Вт-40. від.10 до 45 градусів за Цельсієм.

Що означають етикетки на банках олії?

Яке Масло Заливати В Тойоту Камрі 30Сервісний символ API. У верхній частині API SERVICE SN вказується якість масла згідно з Американським інститутом нафти (API). У центрі SAE 5W-30 вказується в’язкість моторного масла SAE.

Нижня частина. Ресурсозбереження означає, що ця моторна олива має властивості, що дозволяють зменшити споживання палива та не впливати на навколишнє середовище.

Читайте також:

Замена Масла В АКПП Тойота Спринтер Кариб... Смена масла в коробка автомат тойота спринтер кариб Каждому хочется, чтобы автомобиль служил ему верой и правдой долгие годы. Потому и выбирают обччно машины попроще и понадежнее, заведомо отказываясь от благ, которые сулит технический прогресс. Прав...
Nissan Tiida Яке Масло Лити Рекомендоване мастило для Nissan Tiida У більшості випадків автолюбителі, які займаються вибором мастильних матеріалів на літо або взимку, не враховують всі параметри автомобіля, користуються рекомендаціями друзів або продавців. Неправильний вибір ма...