Пожалуйста масло заліваті в двигун Кіа Спортейдж

Пожалуйста масло заліваті в двигун Кіа Спортейдж

Kia Sportage — дуже інноваційний автомобіль з технічної точки зору, тому и вимоги до его обслуговування — належні. Кропива, підвіщена увага Варто пріділіті якості моторного масла для Sportage. Підбіраючі масла доцільно враховуваті НЕ только его тип (синтетика, мінералка або напівсінтетіка), та й Такі характеристики, як клас, в’язкість и допуск. Розглянемо рекомендовані характеристики масла, что залівається окремий для кожного поколение Kia Sportage.

Модельний ряд Sportage 2005-2010

Машина первого поколения оснащувалася моторами бензинового типу, з об’ємом 2.7,0 и 2,7 літра. Для їх виробництва слід вібіраті масла по питань комерційної торгівлі еталонів:

 1. Систематизація API — в цьом випадка підходять класи SJ, SL інакше Кажучи вищє
 2. Норма ILSAC — підійде норма GF-3 або вищє
 3. Систематизація SAE oW-40 інакше Кажучи 5W-50

Для дізелів 2.0, спорядження турбіною з перепускним клапаном (W. G.T), передбачені Такі класи:

Для більш СУЧАСНИХ дізелів 2.4.0 л, спорядження турбіною Із змінною геометрією (V.G.T) и фільтром сажі (CPF), передбачення такий клас:
ACEA — C3

Для моторів 4.0 л дизельного типу, спорядження турбіною Із змінною геометрією, однак без фільтру сажі, підходять Такі Еталон масел:

Яке масло лити в КІА Спортейдж 3.

Читайте також:

Замена Масла В КПП Audi A4 B5 Как сменять масло в коробке Ауди A4? Для исправной работы коробки переключения передач нужно часто поменять трансмиссионную жидкость. Эту функцию выполняется во всяком автосервисе, однако придется заплатить определенную сумму за услуги. Выгодаете: п...
Який Бензин Заліваті У Кіа Спортейдж 3... Який бензин заліваті в Кіа Спортейдж? Який бензин заліваті в Кіа Спортейдж? Коли небудь деякі ВЛАСНИКИ задаються харчування что, Який бензин Кіа Спортейдж підійде краще. Аджея марки пального істотно відрізняються в ціновому плане. А зустрічаються є р...

За офіційнімі данімі, в добавок согласно мнение досвідченіх автомобілістів, власникам Kia Sportage Позначення року випуску рекомендується заліваті масло класу SAE 10W-30 — для дізелів при температурі від — (мінус) 20 до 40 градусів. Если температура екології від — (мінус) 30 до 50 градусів, в даного випадка нужно звернути особливо Рамус на масло з параметрами SAE 5W-30 або 5W-20.

Модельний ряд Sportage 2010-2013

Для сімейства бензинових ДВС об’ємом 1.6 и 4.0 літра: ACEA — A5, A3
Для дізелів 1,7 и 4,0 літра, спорядження DPF (фільтр сажа): ACEA — C3

Яке масло нужно заліваті в двигун Хендай и Кия

Тут відео ми ретельно розглянемо Пожалуйста ж масло необходимо лити в СУЧАСНИХ корейців Хендай и кия.


Для дізелів 1,7 и 2,0 літра, не оснащених DPF (фільтром сажі): ACEA — B4

При раціональному підборі масла та патенти враховуваті Такі Особливості:

 1. Допускається использование суміші, у якіх на упаковці є напис Energy Conserving Oil
 2. Виробник радить заліваті Оригінальне масло, одобрения компанією Kia
 3. Чим якісніше масло, тім буде менше его витрати
 4. Перевітрата масла у нового автомобіля — Звичайне явіще, особливо в период обкатки

Підводячі підсумок, власникам Kia Sportage іншого поколение можна порадити масло з параметрами 10W-30 — моторів дизельного типу, з об’ємом 1,7 літра. Таке масло розраховане на температуру зовнішнього середовища від — (мінус) 20 до 40 градусів. Для дизельних 2-літровіх моторів підійде аналогічне маркування.

Яке масло в акпп КІА Спортейдж 3.

Модельний ряд Kia Sportage SL FL 2014-2017:

Для бензинових силових установок об’ємом 2.0 літра:

Бензінові ДВС об’ємом 2,4 літра:

 • API — SM, SL
 • ILSAC — GF-4 або вищє

Дізельні двигуни з фільтром сажі:

Для дизельних двигунів без фільтру сажі:

Для кросовера зазначеним року випуску, оснащений бензиновим ДВС, рекомендується заліваті масло SAE 5W-20 з підтрімкою температур від — (мінус) 7 до 50 градусів. У виде альтернативи можна порадити масло SAE 5W або 5W-30, если температура навколишнього середовища знаходиться в межах від — (мінус) 30 до 50 градусів.

Модельний ряд Kia Sportage QLE 2016-2017:

Для машин з бензиновим мотором 1.6 (для Австралии, Африки, России, азії та Тихоокеанського регіону)

Читайте також:

Яке Масло Заліваті В Ліфан Х 60... Пожалуйста моторне масло заліваті в движок Ліфан Х60 Пожалуйста моторне масло заліваті в движок Ліфан Х60 У керівніцтві до автомобіля Ліфан Х60 про масло написано так: Мінімум класу SG (GB11121-1995). Спробуємо дізнатіся ретельно и дамо чітку відпові...
Яке Масло Літі В Опель Астра J... Пожалуйста масло заліваті в двигун Опель Астра J Пожалуйста масло заліваті в двигун Опель Астра J Опель Astra J - сучасний автомобіль, Який в Нашій стране інтенсівно набуваються на Сайти Вся БО. Тому не дивно, чому напевно задаються харчування относи...

Для машин з бензиновими моторами 1,6 (для Индии, Лівії, Алжиру, Марокко, Тунісу, Судану, Єгіпту, Ірану и стран около Відразу):

З бензиновим мотором 1.6 (для Європи):

Для бензинових двигунів 2.0 (для Австралии, Африки, России, азії та Тихоокеанського регіону):

 • API — SM
 • ILSAC — GF-4, 5W-20
 • ACEA A5 — 5W-30

Для бензинових моторів 2.4 літра: ACEA — A5 або вищє

Для 1,7-літровіх дізелів: ACEA — C2 и C3

Для дволітровіх дізелів з фільтром сажі: ACEA — C2 и C3

Для дволітровіх дізелів без фільтру сажі: ACEA — B4

Віходячі Із зазначеним параметрів, назвемо відповідне масло на прікладі Kia Sportage 2017 року з 2-літровім бензиновим мотором. Для такого ДВС підійде продукт з параметрами 5W-30 або 5W-20.

Яке масло заліваті в КІА Спортейдж 3.

Наведемо ще один приклад автомобіля з 1,6-літровім бензиновим мотором (для Європи). Такий мотор підтрімує масло SAE 5W-30, розраховане на температури від — (мінус) 30 до 50 градусів. У разі, если температура колівається в межах від — (мінус) 7 до 50 градусів, тоді треба заліваті масло 20W-50.

рекомендовані бренді

Mobil, Лукойл, Castrol, Kixx, Xado, ZIC, G-Energy.

Читайте також:

Заміна Масла В Двигуні Honda Civic 4d... Як замінити масло в автоматичній трансмісії Honda Civic Зміна масла в автоматичній коробці передач Honda Civic 4D. це непроста задача, але якщо ви розумієте машину і вам довелося щось відремонтувати у своєму автомобілі, ви можете вирішити це, прочита...
Замена Масла В АКПП Тойота Королла 120... Как поменять масло в автоматической коробке Тойота Corolla? Всегда, когда осуществляется смена масла в Коробка автомат Тойота Corolla, мы предотвратим ранний износ коробки автомат и существенно улучшаем работу всей комплекса бухгалтерских программ. ...