Пожалуйста масло заліваті в двигун Кіа Спортейдж

Пожалуйста масло заліваті в двигун Кіа Спортейдж

Kia Sportage — дуже інноваційний автомобіль з технічної точки зору, тому и вимоги до его обслуговування — належні. Кропива, підвіщена увага Варто пріділіті якості моторного масла для Sportage. Підбіраючі масла доцільно враховуваті НЕ только его тип (синтетика, мінералка або напівсінтетіка), та й Такі характеристики, як клас, в’язкість и допуск. Розглянемо рекомендовані характеристики масла, что залівається окремий для кожного поколение Kia Sportage.

Модельний ряд Sportage 2005-2010

Машина первого поколения оснащувалася моторами бензинового типу, з об’ємом 2.7,0 и 2,7 літра. Для їх виробництва слід вібіраті масла по питань комерційної торгівлі еталонів:

 1. Систематизація API — в цьом випадка підходять класи SJ, SL інакше Кажучи вищє
 2. Норма ILSAC — підійде норма GF-3 або вищє
 3. Систематизація SAE oW-40 інакше Кажучи 5W-50

Для дізелів 2.0, спорядження турбіною з перепускним клапаном (W. G.T), передбачені Такі класи:

Для більш СУЧАСНИХ дізелів 2.4.0 л, спорядження турбіною Із змінною геометрією (V.G.T) и фільтром сажі (CPF), передбачення такий клас:
ACEA — C3

Для моторів 4.0 л дизельного типу, спорядження турбіною Із змінною геометрією, однак без фільтру сажі, підходять Такі Еталон масел:

Яке масло лити в КІА Спортейдж 3.

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Форд Фокус 3... яке масло краще заливати в движок Форда Фокус 3 Яке масло краще заливати в двигун Форда Фокус 3 Форд Фокус третього покоління - це сучасний, прекрасний, безпечний і комфортабельний автомобіль. При правильному обслуговуванні він прослужить кілька рокі...
Яке Масло Заливати У Двигун Рено Дастер... Самостійна заміна масла в Рено Дастер Самостійна заміна масла в Рено Дастер Авто Рено Дастер мають три види мотора - обсягами 1.6, 4.0 (16V) і 1.5 dCi. Деякі водії не знають точно, скільки необхідно масла для Рено Дастер для підміни з використанням б...

За офіційнімі данімі, в добавок согласно мнение досвідченіх автомобілістів, власникам Kia Sportage Позначення року випуску рекомендується заліваті масло класу SAE 10W-30 — для дізелів при температурі від — (мінус) 20 до 40 градусів. Если температура екології від — (мінус) 30 до 50 градусів, в даного випадка нужно звернути особливо Рамус на масло з параметрами SAE 5W-30 або 5W-20.

Модельний ряд Sportage 2010-2013

Для сімейства бензинових ДВС об’ємом 1.6 и 4.0 літра: ACEA — A5, A3
Для дізелів 1,7 и 4,0 літра, спорядження DPF (фільтр сажа): ACEA — C3

Яке масло нужно заліваті в двигун Хендай и Кия

Тут відео ми ретельно розглянемо Пожалуйста ж масло необходимо лити в СУЧАСНИХ корейців Хендай и кия.


Для дізелів 1,7 и 2,0 літра, не оснащених DPF (фільтром сажі): ACEA — B4

При раціональному підборі масла та патенти враховуваті Такі Особливості:

 1. Допускається использование суміші, у якіх на упаковці є напис Energy Conserving Oil
 2. Виробник радить заліваті Оригінальне масло, одобрения компанією Kia
 3. Чим якісніше масло, тім буде менше его витрати
 4. Перевітрата масла у нового автомобіля — Звичайне явіще, особливо в период обкатки

Підводячі підсумок, власникам Kia Sportage іншого поколение можна порадити масло з параметрами 10W-30 — моторів дизельного типу, з об’ємом 1,7 літра. Таке масло розраховане на температуру зовнішнього середовища від — (мінус) 20 до 40 градусів. Для дизельних 2-літровіх моторів підійде аналогічне маркування.

Яке масло в акпп КІА Спортейдж 3.

Модельний ряд Kia Sportage SL FL 2014-2017:

Для бензинових силових установок об’ємом 2.0 літра:

Бензінові ДВС об’ємом 2,4 літра:

 • API — SM, SL
 • ILSAC — GF-4 або вищє

Дізельні двигуни з фільтром сажі:

Для дизельних двигунів без фільтру сажі:

Для кросовера зазначеним року випуску, оснащений бензиновим ДВС, рекомендується заліваті масло SAE 5W-20 з підтрімкою температур від — (мінус) 7 до 50 градусів. У виде альтернативи можна порадити масло SAE 5W або 5W-30, если температура навколишнього середовища знаходиться в межах від — (мінус) 30 до 50 градусів.

Модельний ряд Kia Sportage QLE 2016-2017:

Для машин з бензиновим мотором 1.6 (для Австралии, Африки, России, азії та Тихоокеанського регіону)

Читайте також:

Замена Масла Форд Фокус 2 Своими Руками... Смена аналог машинному маслу для автомобиля на примере организма человека, в голову приходит только наша кровь, Рассматривая и подбирая верный ВЫБОР, за одним исключением: если у нас теле она играет роль снабженца, обеспечивая нас всеми питательными ...
Яке Масло Заливати У Ваз 2107 Карбюратор... яке масло заливати в Ваз 2107? яке масло заливати в Ваз 2107? «Сімка» від ВАЗа - один з рекордсменів-довгожителів нашого автопрому. Починаючи з моменту випуску першого примірника в 1982 році він не сходив з конвеєра 30 років. Модель пози...

Для машин з бензиновими моторами 1,6 (для Индии, Лівії, Алжиру, Марокко, Тунісу, Судану, Єгіпту, Ірану и стран около Відразу):

З бензиновим мотором 1.6 (для Європи):

Для бензинових двигунів 2.0 (для Австралии, Африки, России, азії та Тихоокеанського регіону):

 • API — SM
 • ILSAC — GF-4, 5W-20
 • ACEA A5 — 5W-30

Для бензинових моторів 2.4 літра: ACEA — A5 або вищє

Для 1,7-літровіх дізелів: ACEA — C2 и C3

Для дволітровіх дізелів з фільтром сажі: ACEA — C2 и C3

Для дволітровіх дізелів без фільтру сажі: ACEA — B4

Віходячі Із зазначеним параметрів, назвемо відповідне масло на прікладі Kia Sportage 2017 року з 2-літровім бензиновим мотором. Для такого ДВС підійде продукт з параметрами 5W-30 або 5W-20.

Яке масло заліваті в КІА Спортейдж 3.

Наведемо ще один приклад автомобіля з 1,6-літровім бензиновим мотором (для Європи). Такий мотор підтрімує масло SAE 5W-30, розраховане на температури від — (мінус) 30 до 50 градусів. У разі, если температура колівається в межах від — (мінус) 7 до 50 градусів, тоді треба заліваті масло 20W-50.

рекомендовані бренді

Mobil, Лукойл, Castrol, Kixx, Xado, ZIC, G-Energy.

Читайте також:

Замена Масла Форд Фокус 2 Своими Руками... Смена аналог машинному маслу для автомобиля на примере организма человека, в голову приходит только наша кровь, Рассматривая и подбирая верный ВЫБОР, за одним исключением: если у нас теле она играет роль снабженца, обеспечивая нас всеми питательными ...
Заміна Масла В Коробці Кіа Спортейдж 3... Підміна масла в АКПП Кіа Спортейдж 3 покоління Підміна масла в АКПП Кіа Спортейдж 3 покоління Kia Spotage 3 - випробуваний часом корейський джип, який можливо обслужити самостійно. Фактично, більшість власників так і надходять, не маючи бажання вдава...