Масло трансмісійне для Ніві-Шевроле: Поради на вибір

Масло трансмісійне для Ниви-Шевроле: поради з питання Вибори

Масло трансмісійне для Ниви-Шевроле запросто Виберіть и поміняти даже новачок. Головне, скористати регламентом технічного обслуговування, щоб вістежуваті стан агрегатів и знаті, коли буде нужно поміняти масло. Например, через кожні 15 тис. Км пробігу нужно обов’язково перевіряті масло в коробці, герметичний чи корпус коробки, Надійність кріплення фронтального и заднього моста, Кількість. Масло трансмісійне для Ниви-Шевроле рекомендується поміняти после 60 тисяч кілометрів пробігу, а Вже после 120 тисяч в коробки придется поміняти через кожні 40 тис. Км пробігу. Це з причини, что деталі зношуються. Зазвічай, после 150 тис. Км пройденого шляху Самі зношені деталі доводиться міняті.

Вибір трансмісійного масла для Ниви-Шевроле

Поки вібіраті трансмісійне масло для власного джипа, треба знати про его експлуатаційні Властивості. Кожне тс має свой професіоналізм управління по ЕКСПЛУАТАЦІЇ з Позначення тут усіма технічнімі данімі. Яким способом зверни масло трансмісійне? Властивості різніх відів масел ми и розглянемо в даного розділі статті.

Яке масло залито В Трансмісію Нива Шевроле

Щоб Забезпечити найкраща прохідність Ніві-Шевроле, творці обладналі автомобіль повний приводом. Для роздавальної коробки, фронтального и заднього моста нужно підібраті масло різного ступенів в’язкості. Це через різніх температурних режімів в коробці на мостах. Коробці нужно масло з в’язкістю 78w-90 або 80w-85; у Даних матеріалів категорія api-4. Найкращими продуктами в Цій категорії яка значиться масла Наступний віробніків: Mobil 1, ТНК и Shell. В мости рекомендується заліваті масло в’язкості 80w-90 або 85w-90; категорія тут. api-5. Це рекомендованого трансмісійне масло для Ниви-Шевроле, Відгуки більш відмінні про подальші виробника: Zie и Castrol.

Безлічі Автолюбителів ЦІ числа и абревіатурі практично незрозумілі, тому Спробуємо їх Розшифрувати; Аджея щоб правильно вібрато масло трансмісійне, Властивості его необходимо знаті обов’язково.

Розшифровка цифр и абревіатур трансмісійного масла

Читайте також:

Яке Масло Заліваті В Шкоду Октавію Тур... Пожалуйста масло заліваті в движок Шкода Октавія Тур Пожалуйста масло заліваті в двигун Шкода Октавія Тур Skoda Octavia Tour - традиційна версія популярного лифтбека Octavia, яка є найбільш продаваних моделлю за много століть однойменного сімейства. ...
Яке Масло Лити В Фольксваген Поло Седан... Фольксваген Polo Sedan ☆ Конструктор ☆> бортжурнал> Хто яке масло ллє? Фольксваген Polo Sedan ☆ Конструктор ☆> бортжурнал> Хто яке масло ллє? Скоро має бути підміна масла тому Для вас питання хто яке масло заливає? Відповідь має складатися з 3 птназв...

Так само так само як и моторне, трансмісійне масло поділяється на літній и зимовий. Таким чином, буква W в класі в’язкості означає слово Winter, це означає Зима. Даній вид призначення для ЕКСПЛУАТАЦІЇ взимку, но Такі масла застосовуються и влітку. Літнім трансмісійнім маслом корістуються в теплих странах, де клімат більш м’який, в России не просто прохолодніх місяців, чем теплих. Класи в’язкості визначаються за прийнятя сістематізації трансмісійніх масел (только лиш в даній сістематізації 9 рівнів в’язкості). Числа тут позначають температурний діапазон, коли ця Речовини вікорістовується:

  • 75w-90. експлуатується при температурі от.40 до 35 ° С;
  • 80w-85. при температурі от.26 до 35 ° С;
  • 85w-90. при температурі от.12 до 35 ° С.

Дотрімуючісь цієї сістематізації, масло трансмісійне для Ниви-Шевроле без проблем прідбає будь-якої новачок.

Пожалуйста масло нужно заліваті в КПП и раздатку нива, ВАЗ 2121 лада! GL-4 або GL-5?

На предмет співпраці: romanov696@salebloggers.ru? Бажаючих помочь каналу: Карта Ощадбанку: 4276 3801.

Букви API такоже позначають прийнятя сістематізацію. За ЦІМ прийнятя стандартам мастильні матеріали діляться на групи. У базі сістематізації лежить тип конструкції и умови ЕКСПЛУАТАЦІЇ. За цією системою масла позначають цифрами в течение 5. Тут чем цифра вищє, тім в більш жорсткий условиях Звичайно експлуатуватіся мастильні матеріали.

Яке масло залито В Трансмісію Нива Шевроле

Підсумок за вибори масла

Масло трансмісійне для Ниви-Шевроле та патенти підбіраті Досить акуратно, Аджея дана машина Створена для їзди по бездоріжжю. Це означає, что коробка перемикань передач, так само як и весь Механізм в результате, відчуває велічезні НАВАНТАЖЕННЯ. Если використовуват масло більш низьких класу ЕКСПЛУАТАЦІЇ, то после дере ж НАВАНТАЖЕННЯ придется поміняти коробку перемикань передач.

Важліво враховуваті, что для мотора и мостів НЕ Підходить універсальне масло. Потім це впліває на роботу автомобіля.

Щоб поміняти масло в коробці буде нужно 0,8 літра мастильними матеріалу, для фронтального моста. 1,2 літра, для заднього моста. 1,3 літра. Разом 3,3 літра для працездатної}} Версії підміні масла в коробки. Тут не слід поєднуваті продукти різніх складів. це СтрімКо відгукнеться збоєм при работе автомобіля.

Поради относительно Вибори масла

Читайте також:

Сколько Масла В Форд Мондео 2.0... 19.03.2015 1 386 Интервал смены масла в движке на Форд Мондео верно регламентирован производителем и составляет — 20 тыс. км. (для дизельных агрегатов каждые — 15 тыс. км.). Если машина эксплуатируется нередко, а условия эксплуатации достаточно жес...
Яке Масло Заліваті В Форд Фокус 1... Пожалуйста масло заліваті в движок Форд Фокус 1 поколение Пожалуйста масло заліваті в движок Форд Фокус 1 поколение Володарі популярного автомобіля Форд Фокус нерідко задаються харчування относительно відповідного масла в движок власної машини. } Міф...

Як написано Ранее, призначення цього авто в основном в їзді по бездоріжжю. Це Звичайно усвідоміті по зв’язку коробки з ПОВНЕ приводом. Автомобіль відмінно долає Різні позашляхові перешкоду и добро переносити Різні погода ЕКСПЛУАТАЦІЇ. ЦІ Чинник вплівають на роботу коробки. Для возможности підтримати ефективність и Надійність роботи коробки перемикань передач, необходимо трепетно ​​вібіраті мастильні матеріали.

Яке масло залито В Трансмісію Нива Шевроле

Вібіраючі Найкраще трансмісійне масло для Ніві-Шевроле, необходимо Дотримуватись следующие рекомендації. Спочатку необходимо звернути до інструкцій по ЕКСПЛУАТАЦІЇ автомобіля, Які дані виробника. Такоже НЕ слід гнатися за ціною масел, найбільше висока ціна НЕ КОЖЕН раз означає НЕ погана якість. При на ее поверхні впліває Популярність бренду. чем чем просто его Популярність, тім вищє ціна Надання продукту. Такоже важліво правильно и Вчасно міняті масло, це подовжує срок роботи коробки, а сама їзда становится більш комфортабельні. Тобто, в пітанні придбання б / у автомобіля та патенти врахуваті, что вам ВІН пройшов Вже не одну сотню кілометрів. Тому до підміні масла та патенти ставити уважний и поміняти его Частіше, чем на Нових автомобілях. Краще перевіряті рівень Кілька разів в течение тижня, щоб ВІН НЕ впавши нижчих норми. це виробляти до серйозно відхілень в коробки.

Підготовка до заміні масла

На работе придется підлазіті під автомобіль, тому необходимо завчасно візначітіся. або їхати на Оглядовий яму, або користуватись підйомніком. Принципова: масло закачують особливо шприцом, тому его необходимо завчасно прідбаті. С помощью него масло залівається акуратненько. Такоже до качана роботи та патенти пріготуваті: шматочок тканини, щоб відаляті масляністі патьокі; порожню тару для відпрацьованої води; шестигранний и Гайкова ключі. Попередньо необходимо прогріті автомобіль, тому что коли збільшується температура, в’язкість масла зніжується, воно становится більш текучим, и зліваті его буде зручніше. Такоже и нове масло та патенти спочатку потріматі в теплі.

Яке масло залито в трансмісію нива шевроле.

Яке масло залито В Трансмісію Нива Шевроле

Заміна масла в Ніві-Шевроле

ПОЧИНАЄМО з коробки перемикань передач. Спочатку необходимо очистити залівні и Зливні пробки на коробці, и скрутити спочатку заливну, а потім злівну пробку с помощью шестикутника. Під слив та патенти завчасно підставіті тару для відпрацювання. Принципова вівчіті злівну пробку. на ее Внутрішній стороні розміщеній магніт для збору залізної стружки. Цю пробку та патенти годину від годині міняті, тому что ефективність ее з часом зніжується. После зливу відпрацювання пробка очіщається и ставитися до району.

Яке масло залито В Трансмісію Нива Шевроле

Зараз необходимо поміті картер с помощью спеціальної очісної води. вона залівається шприцом, после цього запускається двигун. Спочатку передача винна стояти на нейтральній швідкості, и потім по черзі включається будь-яка ШВИДКІСТЬ. Движок глушімо, зліваємо очисні рідіну. Потім шприцом та патенти закачаті нове масло, дати автомобілю попрацюваті хвилин 10, Згідно заглушіті и перевіріті рівень масла, при необхідності. Додати.

Підміна масла в мостах робиться аналогічно.

Читайте також:

Рено Дастер Заміна Масла В Коробці Акпп... Як замінити масло в коробці передач Renault Duster Зміи масло в коробці передач Renault Duster найчастіш пов'язана з ремонт самой автоматичної коробки передач, або вона замінюється Новіта під години роботи, щоб избежать витків мастей, оскількі ее нуж...
Заміна Масла Тойота Авенсіс 2006... Заміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Avensis Автоматична передача автомобіля Toyota Avensis є важливою та досить дорогою одиницею, тому турбота про це має бути доречною. На відміну від двигуна, коробка передач працює при невисоких температур...