як поміняти масло в АКПП Хонда Civic

як поміняти масло в АКПП Хонда Civic

Підміна масла в автоматичній коробці Хонда Civic 4Д — справа нелегка, якщо ви розбираєтеся в пристрої автомобілів і для вас доводилося самостійно що-небудь лагодити у власній машині, можна впоратися, дослідивши нашу детальну інструкцію з фото і відео.

Способи заміни масла в коробці

Поміняти мастильну рідину в автоматичній коробці в Хонда Civic можна частково по іншому цілком:

 • Часткова підміна не оновлюється весь обсяг масла в системі, тому що частина його залишається в клапанних дисках, магістралях і гідротрансформаторі.
 • Повна заміна це більш складну функцію, на жаль Даний процес ще більш ефективний.

Як часто потрібно міняти масло

Перевірити, в якому стані масло в АКПП Хонда Civic, як це роблять з моторною мастилом, не можна, тому поміняти рідину потрібно по пробігу. Що існує, що оригінальне ATF Z1 не змінює власного аромату, кольору і суміші з плином часу. Відбувається це тільки при початку необоротних руйнівних процесів в коробці.

Читайте також:

Лада Веста Яке Масло Залито З Заводу... Яке масло залито в двигун Лада Гранта ліфтбек з заводу Яке масло залито в двигун Лада Гранта ліфтбек з заводу Відповідне моторне масло є запорукою надійної роботи будь-якого бензинового двигуна. Зараз же будуть розглянуті деякі питання, пов'язані з м...
Заміна Масла В Кпп Фіат Скудо... Зміна масла в двигуні Fiat Albea Зміна масла в двигуні Fiat Albea Ремонт та діагностика автоматичні ящики передача Fiat, заміна масла в насосі, унікальні запасні частини, гарантія на всі види робіт. Крім того, при заміні масел Fiat, заміна масляног...

Якщо ви зіллє візуально чисте масло з варіатора, можна побачити, що воно не таке прозоро, як здавалося раніше. У мастилі немає миючих присадок, тому поки механізм не почне механічно зношуватися, масло не почорніє. Допустимі тільки малозначні потемніння, але цього не рекомендується орієнтуватися.

Тому при заміні масла в коробці, потрібно дотримуватися строгих правил. При експлуатації автомобіля в суворих російських умовах поміняти мастило слід не за регламентом автоконцерну, а через кожні 30-35 тис. Км пробігу. Також якщо ви придбали автомобіль і ви не знаєте, коли в коробці міняли масло, НЕ зберігайте кошти.

Чому краще міняти масло в Honda Civic 4d самостійно?

У недбайливих автомайстерень вас бути обдурити при підміні води в АКПП Honda Цивик 4d, виписавши ще більший обсяг масла і змусивши вас заплатити за прокачування і промивку комплексу бухгалтерських програм. Примітно те, що подібний підхід шкодить коробці японського автомобіля.

В основній масі сервісів при зміні масла в АКПП різних автомобілів фахівці використовують промивну рідину, яка іноді хоча корисна, однак не для Цивика. Далі майстри виймають фільтр, який буває разовим як ще його називають багаторазовим (просить очищення механічним методом або за допомогою промивання), потім знімають піддон і вимивають відкладення, які осідають на дні піддона, після цього його встановлюють до місця, замінивши прокладку.

Що стосується Honda Цивик 4d, Такий автомобіль просить зовсім іншого підходу, тому що піддон незнімний і очистити його від відкладень для вас не вийде. Як випливає, що піднімається промивної рідиною муть забивається в фільтр, який потрібно обов’язково міняти. З цим пов’язаний 2-ий підступ: фільтр розміщений в середній частині коробки між 2-ма половинами корпусу, тому поміняти його звичайно тільки після зняття і розбирання АКПП.

Яке масло лити в хонду Цивик 4д.

Заміна масла в двигуні R18A1 Honda Civic 4D 1.8 i-vtec, 2007 года

Переходимо на Idemitsu Zepro 0W-20 Промивальне масло ЛУКОЙЛ 4л. При такому використанні Лукойл гарантує.

Шкода зміни масла за допомогою апарату

Читайте також:

Заміна Масло знімні ковпачки на Ваз Класика... заміна масло знімних ковпачків на ВАЗ класика творець: Зроби сам Розміщено: 19 Червня. 2016 р Переглянуто: 40 809 Мені сподобалося: 268 Мені не сподобалося: 15 Група в Вконтакте Теги youtube: # ваз # класика # сальники # ремонт # димить # маслозні...
Як Зняти Панель На Хонда Цивик Eu1... Honda Civic SAMURAI Bortzhurnal Інструкції з видалення на передній панелі Багато людей мене цікавило, як видалити панель, намагалася пояснити деякі слова, і це було незрозуміло))) Коли вона стріляла, чому б це не було, але коли я віддавав достатньо з...

поміняти масло в японському автомобілі за допомогою спеціальної установки не радимо, тому що це призведе до поломки фільтра АКПП. Під тиском що залишається зробити нашому клієнтові відкладення заб’ють фільтр, який не стане пропускати через себе рідину на повну котушку. І тому цього тиск масла на вході підвищиться, а на виході її буде взагалі. Відповідно гідравлічна система Коробка автомат не витримує перевантажень і може зламатися. Основною ознакою схожою поломки є нерухомість машини при зміщенні важеля АКПП в положення Drive. В даному випадку без довгого і дорогого ремонту обійтися не вдається, тому привчитеся вірно поміняти масло Коробка автомат Хонда Civic 2008.

Інструменти і запчастини

Для самостійної підміни масла в АКПП Honda Цивик 4d для вас буде потрібно наступний набір предметів:

 • контрольний щуп;
 • 2-метровий шланг шириною 8-10 мм;
 • 4 літри олії ATF DW-1 по іншому ATF Z1 (для часткової);
 • кілька ємностей для зливу мастила;
 • комірець і головки;
 • проточний фільтр;
 • викрутки;
 • плоскогубці.

до змісту ↑

Етапи роботи

Дотримуйтеся нашої поетапної анотації як треба підміні масла в АКПП Хонда Civic 4д:

 1. На початку перевірте поточний рівень мастила, прогрів машину і поставивши її на рівну поверхню. Заглушіть мотор і протягом декількох хвилин вийміть щуп коробки. Рівень масла повинен відповідати верхній позначці, якщо немає, то потрібно залити трохи не просто масла, ніж зіллє.
 2. Зачекайте, щоб коробка мало охолола, щоб не обпектися під час роботи (досить 15-20 хвилин).
 3. Збоку на коробці під машиною знайдіть пробку, яку потрібно надірвати внутрішнім четирехграннікамі на 10 мм (завчасно купите відповідний ключ).
 4. Підставте під пробку приготовлену ємність (прекрасно підійде давня каністра з ризиками, які позначають кількість л.).
 5. Вийміть щуп і виверніть пробку стовідсотково, щоб масло початок з’єднуватися. Щуп виймати необов’язково, але в даному випадку рідина буде розбризкується і всі інші навколо забруднить. Подивіться, який обсяг масла з’єднається — є близько 2,5-3 л. інакше кажучи трохи ніж просто.
 6. Перевірте, в якому стані ущільнювальна шайба під пробкою і в міру потреби поміняйте її.
 7. Закрутіть пробку на власне} майстерність місце, проте не перестарайтеся, щоб не зірвалася різьблення.
 8. Візьміть приготований шланг і вставте один кінець до місця для щупа АКПП, а 2-ий застроміть в воронку і почніть заливати масло (Необхідно влити стільки ж, скільки ви злили).
 9. Вставте щуп на свій професіоналізм місце і заведіть мотор. Дочекайтеся розігріву мотора і попереключать важіль АКПП, затримуючись на зовсім небагато в кожному положенні.
 10. Заглушіть машину і перевірте рівень масла в системі — він повинен відповідати верхній позначці. Допустимим вважається рівень між найвищою точкою і серединою, якщо нижче — неодмінно додайте мастила.
 11. Через 15-20 км пробігу після заміни масла, неодмінно перевірте рівень знову.

Відзначимо, що якщо у вас в коробці є проточний фільтр, доступ до нього потрібно отримати, знявши корпус повітряного фільтра. Його рекомендується поміняти (не рахуючи коробок на моторах серії J) при зміні масла, а відшукати його можна за номером 25430-PLR-003.

Процес заміни масла завершений, і ви тепер знаєте, що в цьому питанні немає ніяких складнощів, тому безглуздо платити механікам в автосервісі за цю функцію.

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Двигун Рено Дастер... Самостійна заміна масла в Рено Дастер Самостійна заміна масла в Рено Дастер Авто Рено Дастер мають три види мотора - обсягами 1.6, 4.0 (16V) і 1.5 dCi. Деякі водії не знають точно, скільки необхідно масла для Рено Дастер для підміни з використанням б...
Заміна Рідини Гур Хонда Цивик... Як замінити рідину Honda Civic GUR Гідравлічна рідина в Honda Civic. це масло, що передає опір від гідравлічного насоса до гідроциліндра, а також змащує всі пари тертя. Масло поширюється через точки з'єднання шлангів GUR, у тому числі Honda Civic роз...