як поміняти масло в АКПП Хонда Civic

як поміняти масло в АКПП Хонда Civic

Підміна масла в автоматічній коробці Хонда Civic 4Д — справа нелегка, если ви розбіраєтеся в пристрої автомобілів и для вас доводити самостійно що-небудь лагодіті у власній машині, можна впоратіся, дослідівші нашу детальну інструкцію з фото и відео.

Способи заміні масла в коробці

Поміняти мастильними рідіну в автоматічній коробці в Хонда Civic можна частково по ІНШОМУ Цілком:

 • Часткова підміна НЕ оновлюється весь ОБСЯГИ масла в системе, тому что частина его залішається в клапан дисках, магістралях и гідротрансформаторі.
 • Повна заміна це більш складаний функцію, на жаль Даній процес ще більш Ефективний.

Як часто нужно міняті масло

Перевіріті, в якому стані масло в АКПП Хонда Civic, як це роблять з моторного мастілом, нельзя, тому поміняти рідіну нужно по пробігу. Що існує, что Оригінальне ATF Z1 НЕ змінює власного аромату, кольору и суміші з Пліній годині. Відбувається це только при качана необоротних руйнівніх процесів в коробці.

Читайте також:

Nissan Almera Classic Скільки Масла Заливати... Зміна нафти в Nissan Almera Classic Engine Моторне масло в двигуні запобігає тертям частин, через те, що створюється масляна плівка. Враховуючи те, що частота літака постійно ліквірует кількість, властивості автомобільного масла Nissan Almera Classic...
Яке Масло Заліваті В Раздатку Ниви Шевроле... Яке масло залито в раздатку и мости ниви Поршневая на honda tact af 16 Яке масло залито в раздатку и мости ниви Поршневая на honda tact af 16 раздатку ниви в Пожалуйста и масло залито Яке масло залито в раздатку и мости ниви. Владивосток Автосалони ...

Если ви зіллє візуально чисте масло з варіатора, можна Побачити, что воно НЕ таке прозоро, як здавалось Ранее. У мастілі немає миючих присадок, тому поки Механізм НЕ Почни механічно зношуватіся, масло не почорніє. Допустимі только малозначні потемніння, но цього НЕ рекомендується орієнтуватіся.

Тому при заміні масла в коробці, нужно Дотримуватись строгих правил. При ЕКСПЛУАТАЦІЇ автомобіля в Суворов российских условиях поміняти мастило слід нема за регламентом автоконцерну, а через кожні 30-35 тис. Км пробігу. Такоже если ви Придбай автомобіль и ві не знаєте, коли в коробці мінялі масло, НЕ зберігайте кошти.

Чому краще міняті масло в Honda Civic 4d самостійно?

У недбайлівіх автомайстерень вас буті обдуріті при підміні води в АКПП Honda Цивик 4d, віпісавші ще більшій ОБСЯГИ масла и заставил вас Заплатити за прокачування и Промивка комплексу бухгалтерських програм. Прімітно, что подібний підхід шкодить коробці японського автомобіля.

В основній масі сервісів при зміні масла в АКПП різніх автомобілів фахівці Використовують промівну рідіну, яка іноді хоча корисна, однак не для Цивика. Далі майстри виймають фільтр, Який буває разовим як ще его назівають багаторазове (просити очищення механічнім методом або за помощью промівання), потім знімають піддон и вімівають відкладення, Які осідають на дні піддона, после цього его встановлюються до місця, замінівші прокладку.

Що стосується Honda Цивик 4d, такий автомобіль просити зовсім Іншого підходу, тому что піддон незнімній и очистити его від відкладень для вас не Вийди. Як віпліває, что піднімається промівної рідіною муть забівається в фільтр, Який нужно обов’язково міняті. З ЦІМ пов’язаний 2-ий підступ: фільтр розміщеній в середній части коробки между 2-ма половинами корпусу, тому поміняти его Звичайно только после зняття и розбирання АКПП.

Яке масло лити в хонду Цивик 4д.

Заміна масла в двігуні R18A1 Honda Civic 4D 1.8 i-vtec, 2007 года

Зміни в порядку проведення Idemitsu Zepro 0W-20 промивальних масло ЛУКОЙЛ 4л. При такому вікорістанні Лукойл гарантує.

Шкода Зміни масла с помощью апарату

Читайте також:

Opel Corsa D Яке Масло Лити Рекомендоване моторне масло для Opel Corsa Залив оригінальних мастил не завжди можливо, тому вам доведеться займатися вибором альтернативної машини. Виберіть мастило, яке підходить для певного типу двигуна відповідно до інструкції з експлуатації авто...
Заміна Масла В Коробці Хонда Цивик 5д... Як замінити масло в автоматичній трансмісії Honda Civic Зміна масла в автоматичній коробці передач Honda Civic 4D. це непроста задача, але якщо ви розумієте машину і вам довелося щось відремонтувати у своєму автомобілі, ви можете вирішити це, прочита...

поміняти масло в японських автомобілі с помощью спеціальної встановлення не Радимо, тому что це прізведе до поломки фільтра АКПП. Під лещат что залішається сделать нашому клієнтові відкладення заб’ють фільтр, Який не стану пропускаті через себе рідіну на повну котушки. І тому цього Тиск масла на вході підвіщіться, а на віході ее буде Взагалі. Відповідно гідравлічна система Коробка автомат не вітрімує перевантаження и может зламатіся. Основною Ознакою схожа поломки є нерухомість машини при зміщенні важеля АКПП в положення Drive. У даного випадка без довга і дорогого ремонту обійтіся НЕ вдається, тому прівчітеся вірно поміняти масло Коробка автомат Хонда Civic 2008.

Інструменти и запчастини

Для Самостійної підміні масла в АКПП Honda Цивик 4d для вас буде нужно Наступний набір предметів:

 • контрольний щуп;
 • 2-метровий шланг шириною 8-10 мм;
 • 4 літри Олії ATF DW-1 по ІНШОМУ ATF Z1 (для часткової);
 • кілька ємностей для зливу мастила;
 • комірець и головки;
 • проточний фільтр;
 • викрутки;
 • плоскогубці.

до змісту ↑

етапи роботи

Дотримуйтесь Нашої поетапної анотації як треба підміні масла в АКПП Хонда Civic 4д:

 1. На качана перевірте поточний рівень мастила, прогрів машину и поставивши ее на рівну поверхню. Заглушіть мотор и в течение декількох хвилин війміть щуп коробки. Рівень масла повинен ВІДПОВІДАТИ верхній позначці, если немає, то нужно залиті немного не просто масла, чем зіллє.
 2. Зачекайте, щоб коробка мало охолола, щоб НЕ обпектіся во время роботи (Досить 15-20 хвилин).
 3. Збоку на коробці під машиною Знайдіть пробку, якові нужно надірваті внутрішнім четірехграннікамі на 10 мм (завчасно купите відповідній ключ).
 4. Підставте під пробку приготування Ємність (прекрасно підійде давня каністра з ризико, Які позначають Кількість л.).
 5. Війміть щуп и віверніть пробку стовідсотково, щоб масло початок з’єднуватися. Щуп війматі необов’язково, но в даного випадка рідина буде розбрізкується и всі інші вокруг забрудніть. Подівіться, Який ОБСЯГИ масла з’єднається — є около 2,5-3 л. інакше Кажучи немного чем просто.
 6. Перевірте, в якому стані ущільнювальна шайба під пробкою и в міру спожи поміняйте ее.
 7. Закрутіть пробку на власне} майстерність місце, вже не проти перестарайтеся, Щоб не зірвалася Різьблення.
 8. Візьміть приготовання шланг и вставте один кінець до місця для щупа АКПП, а 2-ий застроміть в воронку и почніть заліваті масло (Патенти, Вліті Стільки ж, скільки ви злили).
 9. Вставте щуп на свой професіоналізм місце и заведіть мотор. Дочекайся розігріву мотора и попереключать важіль АКПП, затрімуючісь на зовсім Небагато в кожному положенні.
 10. Заглушіть машину и перевірте рівень масла в системе — ВІН винен ВІДПОВІДАТИ верхній позначці. Допустимі вважається рівень между найвищу точкою и серединою, если нижчих — неодмінно додають мастила.
 11. Через 15-20 км пробігу после заміні масла, неодмінно перевірте рівень знову.

Відзначімо, что если у вас в коробці є проточний фільтр, доступ до него нужно отріматі, знявші корпус повітряного фільтра. Его рекомендується поміняти (НЕ рахуючі коробок на моторах Серії J) при зміні масла, а відшукаті его можна за номером 25430-PLR-003.

Процес заміні масла завершень, и ви тепер добре там, де, что в цьом пітанні немає ніякіх складнощів, тому безглуздо платіті механікам в автосервісі за Цю функцію.

Читайте також:

Яке Масло Лити В Тойоту Короллу 2008... Яке масло заливати в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) яке масло заливати в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Купуючи Тойота Королла, власники автомобіля, зазвичай, не вважають за заглянути в сервісну книжку і детально вивчити порадами виро...
Яке Масло Заливати В Рено Магнум... Рульове управління Renault Logan Заміна масла в гідропідсилювачах керма є важливим процесом, який безпосередньо впливає на роботу рульової системи керування. Для стабільного функціонування механізмів використовується спеціальна масла. З її допомогою ...