Форд Фокус Hatchback FIRE> бортжурнал> Яке масло лити?

Форд Фокус Hatchback FIRE> бортжурнал> Яке масло лити?

Зібралася зробити міжсервісний ТО — поміняти масло в рухаючись на пробігу в 8 тис км.

У цьому питанні з’явилося коливання — в минулий раз ТО було в листопаді, залили ще Форд Формулу 5в30, на даний момент всюди по форумам написано, що з січня 2013 року в ЕТІС та ін місцях позначено заливати CASTROL SAE 5W20 Magnatec professional E.
Однак! прочитала я рекомендацію з цього маслу. Ось вона.

Нова марка моторного масла WSS-M2C948-B класу SAE 5W-20 для бензинових двигунів Ford (крім двигунів моделей Ford Ka, Ford Focus ST і Ford Focus RS). Воно призначене для 3-циліндровим двигуном 1.0L EcoBoost, повністю сумісний з попередніми двигунами і рекомендовано для всіх бензинових двигунів, для яких наказано використання моторних масел марок WSS-M2C913-B, WSS-M2C913-C або WSS-M2C925-B. Це моторне масло було розроблено спеціально для двигунів Ford EcoBoost, забезпечуючи високі показники паливної економічності, одночасно зберігаючи, а в деяких випадках і перевершуючи, показники експлуатаційної надійності марки WSS-M2C913-C.
Мастильні матеріали, що відповідають характеристикам WSS-M2C948-B, призначені для виконання всіх операцій штатного техобслуговування, гарантійних робіт, робіт у рамках кампаній відкликання і будь-яких інших робіт з техобслуговування 3-циліндровим двигуном 1.0L EcoBoost, а також рекомендовані для всіх інших бензинових двигунів ( крім двигунів моделей Ford Ka, Ford Focus ST і Ford Focus RS).

Форд фокус 1.6 і підбір масла

Відповіді на питання ремонтних і обслуговування #Ford #Focus Про спільну акцію. Детальніше на сайті.

Тепер не можу усвідомити, нафіга лити в двиг 1,6 атмо масло для незрозуміло яких 3-х циліндрових рухаючись. Або, може, я взагалі помиляюся, й у в повному сходу з гарантії можна продовжувати лити Форд Формулу?
На жаль на ТО у дилера ніби як Цей розхожий слух Кастрол заливають. А з’єднувати масла не охота. У підсумку можна сміливо заявити, замовила в екзісте Кастрол, поїду на даний момент оплачувати, але страшно сумніваюся, чи я купую. І ще не подобається, що на літо прийдеться заливати 5в20. Чи не занадто рідке воно? Ось код масла 151A95
Хто як виходить із ситуації?
ПиСи: з маслом укупі міняю повітряний фільтр. Хоча той, що стоїть, на кшталт ще повністю норм, однак досвідчені товариші переконують, що воздухан поміняти потрібно з кожної підміною масла, а багаторазово в 15 тисяч, як на ТО дилера. Я за чистоту мотора, буду міняти. Наша в екзісте за 499 руб оригінал, рис разом з ним, куплю 🙂 Свічки на кшталт живі, нехай прогулюються до планового ТО.

Підміну масла бажаю зробити не у дилера, а у знайомих в сервісі, в якому обслуговуються форди Ванкор нафти. Сподіваюся, хлопці там на гарному рівні дилера добре знають свою справу 🙂 Чому там — вартість за підміну масла різниться в двоє. Однак тут же з’явився ще питання: машина гарантійна, при самостійній заміні масла між ТО гарантія тю-тю не бо-бо? Матеріали поміняти можна, це я знаю, однак про масло щось сумніваюся.

ПиСи2: частина відповідей отримана: Дилер сказав, що якщо буде все залито за рекомендацією заводу (Кастрол ентот) і всі оригінальні витратні матеріали, то гарантія збережеться. Ціна заміни у дилера — 700 руб, ціна в тому сервісі, куди я поїду — 350 руб. 🙂

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Тойоту Камрі 35... Якого типу масла рекомендується влити в двигун? Коли прийде час виконати планове технічне обслуговування, передумовою технічного обслуговування є зміна масла в двигуні. У Toyota Camry використовується справжня моторна олива Toyota. Це також називаєт...
Зняти Обшивку Задньою Двері Форд Фокус 2... Форд Фокус Фан Форд Фокус Фан Розбирання дверей Форд Фокус 2відео Зняття обшивок передньої і задньої дверей Якщо ви поставили собі за мету зняти обшивку двері форд фокус необов'язково знімати пискавку і її панелі, особисто я цього не робив жодного...